Залізниця

Автор admin, Липень 25, 2013, 14:26:14

Попередня тема - Наступна тема

admin

  •  

admin

Цитата: TV-Ukr від Грудень 14, 2022, 10:35:12
Мабуть, станцію не перейменовують через історичні причини. Раніше само місто мало назву Хутір-Михайлівський, але до нього приєднали декілька прилеглих сіл і місто перейменували. У Середино-Буді станція має назву Зернове, ятр С-Буда і Зернове також раніше були окремими населеними пунктами.

До теми: хоч це і було ще півтора місяці тому, але між Дружбою і Жмеринкою відновили залізничне сполучення.
Так я про перейменування Дружби. Станція (у цьому випадку) то як раз нормально.
  •  

TV-Ukr

Дружба ж раніше мала назву Хутір-Михайлівський. Але, як я вже зазначив, до міста приєднали декілька прилеглих сіл, тому його й перейменували.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

admin

а я що не так написав? інколи мені здається що я не так використовую мову.
я питав коли перейменуть Дружбу назад у Хутір-Михайлівський? і те що для мене цей нас. пункт завжди бува Хутір-Михайлівський через залізничну станцію.
Що не так?
  •  

TV-Ukr

Я ж мав на увазі, що навіщо було перейменовувати місто в Дружбу, якщо через деякий час доведеться повертати стару назву. Але це лише моя думка, насправді ж може статися все, що завгодно.
Цитата: admin від Грудень 14, 2022, 11:57:51
і те що для мене цей нас. пункт завжди бува Хутір-Михайлівський через залізничну станцію.
Це я зрозумів ще з повідомлення у темі про ТРМ Сумщини.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

admin

Цитата: TV-Ukr від Грудень 15, 2022, 22:16:12
Я ж мав на увазі, що навіщо було перейменовувати місто в Дружбу, якщо через деякий час доведеться повертати стару назву
не можу зрозуміти, Дружба була перейменова у 1962 році, коли взагалі не думалось що совок розвалиться
  •  

UzUA108

У процесі "перейменування назв тем" адмін забув, що в українській мові є чудове слово "Залізниця" :)
  •  
    Подякували за цей пост: admin

BanderaTV

  •  

Polyvko V.

Щось нічого не чути нашого Закарпатського Djundich.
  •  

BanderaTV

Він замовк, ще з 2020.
  •  

TV-Ukr

Цитата: admin від Грудень 15, 2022, 22:27:02не можу зрозуміти, Дружба була перейменова у 1962 році, коли взагалі не думалось що совок розвалиться
Вийшов цікавий пост, у якому згадується й про назву міста.
https://www.facebook.com/100011039712254/posts/1845455699165736
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  
    Подякували за цей пост: admin

admin

https://cfts.org.ua/articles/zednatisya_evrokolieyu_yak_v_es_proponuyut_rozvivati_zaliznichnu_merezhu_ukrani_1984/137376
Першим пріоритетом проекту є розширення сполучення між Польщею та найближчим великим залізничним вузлом - Львовом. Йдеться про ділянку Мостиська-Львів, де з технічної точки зору найбільш бажаною є двоколійна трансформація з 1520 на 1435 мм. Очікувана вартість модернізації становить 432 млн євро.
  •  

BanderaTV

Цитата: admin від Липень 22, 2023, 14:47:20https://cfts.org.ua/articles/zednatisya_evrokolieyu_yak_v_es_proponuyut_rozvivati_zaliznichnu_merezhu_ukrani_1984/137376
...де з технічної точки зору найбільш бажаною є двоколійна трансформація з 1520 на 1435 мм.
Наскільки я пам'ятаю вони хотіли побудувати окрему колію 1435мм для поїздів з Європи до найбільших міст України. (Чи я не помиляюся?)
  •  

admin

Прожекти були різні. Цей здається ще більш менш.
  •