Погода за вікном

Автор anatolij69, Січень 17, 2012, 07:45:21

Попередня тема - Наступна тема

admin


Вот твоя и моя туча:)
Моя это вобще нечто
  •  

ass1995

Ну тут карта на UTC 12:30. А у нас дождь с градом был в 14:50 (UTC 11:50).

Кстати, потом после дождя небо очень быстро прояснилось. В 16:30 ливень с грозой был в Одессе. А в Ильичёвске в это время светило солнышко.  :-)  А в Великодолинском дождя вчера вообще не было.  :roll:
  •  

ass1995

Ильичёвск: в небе дырка.

А ночью в 1:45 : 2:00 был самый настоящий Донбасс. Разряды молнии каждые 3-5 секунд, после которых был такой гром (в основном похожий на взрыв бомбы), что стекла вибрировали. Я сам проснулся от одного из таких раскатов грома (до этого я уже спал).
  •  

pavlo_r

#1698
Весь день було дуже спекотно, але зараз здається щось почнеться. Із заходу до Львова іде гроза (не знаю наскільки сильна), посилився вітер. Не те щоб він був дуже сильний, просто піднімає з сусіднього будівельного майданчика стільки піску, що за вікном наче піщана буря - все в тумані.
UPD Зараз починається дощ. Вітер трохи вгомонився. Було так:

http://youtu.be/xQnCD9K3DFc

UPD2 От і все. А так красиво починалося. Впало кілька крапель (навіть асфальт не намочило як слід) і трохи погуркотіло. Одним словом - фальшива тривога.
  •  

Ігор

У нас було мабуть +36. І зараз жарко.

Надіслано з мобільного

  •  

admin

  •  

Radiostyle

Цитата: Ігор від Липень 06, 2015, 21:16:30
У нас було мабуть +36. І зараз жарко.

Надіслано з мобільного
Я в 19:00 йшов з роботи,на термометрі + 35 було,зараз же 24,вночі за прогнозами +20
  •  

Ігор

В обід точно було 35, до вечора температура могла вирости. Я у 8 вечора збирав смородину на городі, було легше. В день з хати практично не виходив.

Надіслано з мобільного

  •  

admin


12:30
термометр недалеко от хаты
  •  

Ігор

У нас на роботі показав максимум +28. Мені здається більше.

Надіслано з мобільного

  •  

pavlo_r

Влад, співчуваю. Я вчора при 35° думав, що зварюся поки на роботу прийшов.
  •  

ass1995

В Ильичёвске сегодня было +29.

Цитата: admin від Липень 07, 2015, 18:41:49

12:30
термометр недалеко от хаты
Как вижу, термометр на Солнце. В тени должно быть меньше.
  •  

admin

В тени тоже мало не покажется

Отправлено из tapatalk

  •  

R31

Глобальное потепление?
  •  

ass1995

Ну у меня +29 - это в пределах нормы выходит. В норме средняя максимальная температура днём в Одессе +27. Правда, в Ильичёвске летом всегда на 1 градус прохладнее, чем в Одессе.
  •