Про автобуси

Автор Ігор, Січень 19, 2012, 22:41:39

Попередня тема - Наступна тема

Ігор

Цитата: "pavlo_r" post=14999Цікаво в яких ще містах так платять?
раніше в БЦ так платили. В нас є автобус БЦ-Синява через Рокитне. Якщо їдеш в БЦ платиш при вході. Якщо їдеш з БЦ при виході.  
  •  

Radiostyle

Цитата: "pavlo_r" post=14999Цікаво в яких ще містах так платять? Чув, ніби в Одесі...
Так,в Одесі оплата в маршрутках при виході,рік навчався 2010-2011, і жив у Одесі  ;)

Цитата: "pavlo_r" post=14999Додано:
З наклейок "Говорімо красиво і правильно"

Не правильно                   |       Правильно
Водій, відкрийте задній прохід
:D  | Відчиніть задні двері  
  •  

Radiostyle

Цитата: "Ігор" post=15002
Цитата: "pavlo_r" post=14999Цікаво в яких ще містах так платять?
раніше в БЦ так платили. В нас є автобус БЦ-Синява через Рокитне. Якщо їдеш в БЦ платиш при вході. Якщо їдеш з БЦ при виході.
Зараз така схема оплати на всіх автобусах по селам у районі.  
  •  

Ігор

Цитата: "Radiostyle" post=15005Зараз така схема оплати на всіх автобусах по селам у районі.
це в автобусах Ікаруса?

Я на роботу їзджу на іншому автобусі, там завжди плачу при вході.  
  •  

Radiostyle

Цитата: "Ігор" post=15008
Цитата: "Radiostyle" post=15005Зараз така схема оплати на всіх автобусах по селам у районі.
це в автобусах Ікаруса?

Я на роботу їзджу на іншому автобусі, там завжди плачу при вході.
За Ікарус точно незнаю,але ПП "Діліжанс" то точно!  
  •  

pavlo_r

Цитата: "Radiostyle" post=15004:D  | Відчиніть задні двері
Ніколи не чув, щоб у наших маршрутках так говорили. Для таких цілей кнопочка є. Ну а якщо вона не спрацьовує - то просто кричать "Задні!"... Хоча дружина щойно сказала, що у них на Хмельниччині таке звертання (задній прохід) поширене.  
  •  

Radiostyle

Є ще от такі,для перевезення інвалідів (щоб можна було поставити інвалідну коляску) сидіння розсташовані вподовж стін автобуса
 
  •  

Ігор

Цитата: "Radiostyle" post=15009це в автобусах Ікаруса?

Я на роботу їзджу на іншому автобусі, там завжди плачу при вході.
За Ікарус точно незнаю,але ПП "Діліжанс" то точно![/quote]
я один раз їхав на автобусі Діліжанса, платив при вході. В мою сторону їздить в основному Ікарус. Ще мене поразило вони в нас зробили маршрут Синява - Київ, і маршруток в них більше ніж з Рокитного.  
  •  

Radiostyle

Цитата: "pavlo_r" post=15010
Цитата: "Radiostyle" post=15004:D  | Відчиніть задні двері
Ніколи не чув, щоб у наших маршрутках так говорили. Для таких цілей кнопочка є. Ну а якщо вона не спрацьовує - то просто кричать "Задні!"... Хоча дружина щойно сказала, що у них на Хмельниччині таке звертання (задній прохід) поширене.
І в БЦ теж кричать "Задні"!
Хоча більшість маршруток це Газелі,Мерси,Івеко,Вольцики...у один вхід і вихід з переду,тільки на 22-му маршруті Богдани і Лази :|  
  •  

Ігор

В автобусі на якому я їду на роботу кричать: "открийте задні двері"  
  •  

Radiostyle

ось Ігоре тобі цікаве посилання,може знайомі якісь автобуси?
http://fotobus.msk.ru/list.php?did=1804  
  •  

Ігор

Впізнав Синій ПАЗ, і ЛАЗ що номер 2.

А на фото де ЛАЗ 22 впізнав зупинку біля Укртелекому де я вчився, і жив 2 роки :)  
  •  

GMB

ЦитатаП.С. Спочатку диковинкою для мене було те, що в деяких маршрутках міста Рівне оплата за проїзд проводиться при виході. Невже,якщо я вистрибну не заплативши водій побіжить за мною? Цікаво в яких ще містах так платять? Чув, ніби в Одесі...
Слов'янськ, Донецька область. теж аж дико бачити)  
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  

Радиоман

ЦитатаП.С. Спочатку диковинкою для мене було те, що в деяких маршрутках міста Рівне оплата за проїзд проводиться при виході. Невже,якщо я вистрибну не заплативши водій побіжить за мною? Цікаво в яких ще містах так платять? Чув, ніби в Одесі...
І в Донецьку так було, і навіть бігали за зайцями ))) А потім усі стали брати плату  одразу, як заходять у салон.[/quote]  
  •  

Zheka

Цитата: "Радиоман" post=15090
ЦитатаП.С. Спочатку диковинкою для мене було те, що в деяких маршрутках міста Рівне оплата за проїзд проводиться при виході. Невже,якщо я вистрибну не заплативши водій побіжить за мною? Цікаво в яких ще містах так платять? Чув, ніби в Одесі...
в Севастополе так  
  •