У пам'ять про...

Автор Zheka, Квітень 10, 2011, 12:15:04

Попередня тема - Наступна тема

kart

Admin зможеш зробити сторінки радіостанцій?  
  •  

Радиоман

Хочете - вірте, хочете - ні...
Сталися ці події на початку 2000-х років у Донецьку, коли ФМ-діапазон активно заповнювався різноманітними радіостанціями. Один з підприємців Донецька (а, можливо, він бу і не із Донецька) вирішив відкрити власну радіостанцію. Підготува усі необхідні документи (а, можливо, і не усі) і прийняв участь у конкурсі (правильно здогадалися - а, можливо, і не прийняв). Так це було, чи ні, але факт є факт: на початку грудня 2002-го року (деякі інтернет-ресурси сверджують, що 2-го грудня у всіх донетчан, які люблять слухати радіо, зєявилася чудова нагода слухати ще одне радіо - "Наше-браво радіо" на 99.4FM. Формат станції був нехитрий - одним він дуже подобався, іншим - дуже не подобався, тому що спеціфічний - пост-вітчизняна рок-музика. В ефірі станції лунали як відомі композиції рок-гуртів України та СНД, так маловідомі композиції відомих рок-виконавців СНД та відомі композиції маловідомих... правильно, рок-виконавців. Почувалася станція в ефірі Донецька впевнено, розвивалася високими темпами, придбала собі постійну слухацьку аудиторію. Чому, спитаєте ви? А тому що окрім різноманітних музичних програм у тому числі - на замовлення, деякі з програм належали російському радіопроекту "Наше радио", а деякі були подібні оригіналам, але вироблялися самою станцією), станція запрошувала до себе у студію гостей (наприклад, відомий рок - гурт "Король и Шут"), а 30 травня провела свій власний рок-фестиваль "Рок-позиция", у якому прийняли участь національні рок-гурти, а хедлайнерами стали "Би-2" та "Ночные снайперы". І що, після цього хтось може сказати, що станція була погано розвинена? Згодом, назва станції дещо змінилася - вона стала іменувати себе як "Браво-радіо" (фестиваль проводила теж вже з новим позивним). Але, мабуть, щось не складалося у власників станції - можливо, формат був непопулярний, можливо - рекламодавців у станції було небагато, а можливо власникам станції запропонували вигідні умови чи ще щось. Але сталося те, що сталося і минулого вже не повернеш. Одного прекрасного дня 2004-го року ведучі в ефірі розповіли, що формат станції зміниться на популярну естрадну музику. І справді, через деякий проміжок часу на хвилі станції залунали поп-гурти і виконавці, як вітчизняні, так і західні. А в ефірі з'явилась нова програма на замовлення - "Шарманка". Хто ж тоді знав, що справа кєросіном пахне? І ось у липні 2004-го року на хвилі 99.4FM у Донецьку можна було слухати київське радіо "Шарманка". Так, ведучі залишилися, так вони навіть проводили денні та вечірні "Тихие часы", але згодом київський ефір був повністю, окрім реклами. Але це вже зовсім інша історія...
-------------------------------------
Примечания (на русском):
1. Хотелось описать какую-нибудь подобную радиостанцию подобным образом.
2. Названия программ и коллективов в тексте - на русском.
3. 30 мая уже "Браво-радио" действительно проводила фестиваль (есть анонс, только год там не указан - только лого и дата фестиваля).
4. Некоторые даты взяты из этого и других интернет-ресурсов.
5. Всем, у кого хватило терпения ЭТО прочитать - спасибо. )))  
  •  

AlexDN

Цитата: "Радиоман" post=16056на початку грудня 2002-го року (деякі інтернет-ресурси сверджують, що 2-го грудня у всіх донетчан, які люблять слухати радіо, зєявилася чудова нагода слухати ще одне радіо - "Наше-браво радіо" на 99.4FM. Формат станції був нехитрий - одним він дуже подобався, іншим - дуже не подобався, тому що спеціфічний - пост-вітчизняна рок-музика. В ефірі станції лунали як відомі композиції рок-гуртів України та СНД, так маловідомі композиції відомих рок-виконавців СНД та відомі композиції маловідомих... правильно, рок-виконавців.
Что интересно, в то время в Донецке одновременно работали 2 радиостанции в формате постсоветский рок... Точка скатилась в [strike]УГ[/strike] попсу где-то в течение 2004 года (сразу формат сменила, или постепенный переход был - не знаю).  
  •  

Радиоман

Цитата: "AlexDN" post=16094сразу формат сменила, или постепенный переход был - не знаю.
Постепенный - на "Точке" долгое время играли разножанровые композиции, и наряд с рок-исполнителями можно было слышать RnB.  
  •  

Радиоман

А про донецкую радио "Точку" образца 2002-го года информация не нужна? Могу нарисовать, если что, у меня о ней хватает инфы (какие программы были, их время выхода, какие ведущие...) :secret:  
  •  

E.v.g.

Цитата: "Радиоман" post=17890А про донецкую радио "Точку" образца 2002-го года информация не нужна? Могу нарисовать, если что, у меня о ней хватает инфы (какие программы были, их время выхода, какие ведущие...) :secret:
давайте  
  •  

Радиоман

Цитата: "E.v.g." post=17926давайте
Хорошо, как только оформлю все красиво и грамотно, то выложу.  
  •  

Радиоман

Я обещал про донецкую радио "Точку" образца 2002-го года рассказать? Пожалуйста:
*****************************************
«Радіо Точка Донецьк»  - донецька комерційна музично-інформаційна радіостанція, Музичний формат - рок та поп-рок композиції пост-радянських гуртів та виконаців. Станція приділяла (і приділяє вже як "Радіо FM") дуже багато уваги місцевим виконавцям, активно запускаючи у ротацію їхні композиції. На відміну від російського аналогу - "Нашего радио" - ставить в ефірі композиції багатьох українських гуртів як відомих "ВВ", "Грін Грей", "Скрябін", так і маловідомих на той час у регіоні "Плач Єремії" та інших. Ще одна відмінність від згаданої станції - присутність в ефірі в незначній кількості виконавців, які майже або взагалі не з'являються на російському "Нашему радио". Входить до складу Першої Української Радіогрупи.
Історія
Виникнення
9 лютого 2002-го року - перший вихід в донецький ефір станції на частотах 103.5МГц та 73.58МГц, на яких до цього мовило "Русское радио". Але історію "Радіо Точка" слід розпочати з 2-го лютого того ж року, коли в донецькому ефірі залунало "Русское радио Украина". Зрозуміло, що ситуація, коли в одному місті на двох хвилях лунають однакові станції, довго продовжуватись не могла і, як наслідок, 08.02.2002-го був останнім днем мовленяня "Русское радио" на 103.5МГц і на 73.58МГц, у суботу, 9-го лютого донетчани, які налаштували свої приймачі на ці хвилі почули рок-музику нон-стоп та нові позивні "Радіо Точка".
Хронологія інших подій
28-29 серпня 2003-го року - проводить другий регіональний фестиваль "Знай наших" (ведучі Леший та Степан Михайлов)
2-3 червня 2004-го року - проводить п'ятий регіональний фестиваль "Знай наших" на честь свого двухріччя
Найперший проводився водночас у  Донецке и Харькове. Загалом у п'яти фестивалях прийняло участь більш ніж сто рок-колективів з Донецька, Дніпропетровська, Харкова, Горлівки, Харцизська, Макіївки та інших міст. У 5-ому прийняли участь як відомі донецькому слухачу гурти - "Телеграфная дорога", "Н.Е.Т", "Близнецы", DEAD LEO tr, the FISH, DENA-ZET, - так і маловідомі на момент проведення фестивалю гурти. Ведучі фестивалю - Леший та Вадим Казаков.
кінець 2005-го року - початок 2006-го -  в ефірі станції з'являються поп та репкомпозиції.
2006-ий - 2007-ий роки - присутність реп та хіп-хоп композицій збільшується, відповідно відсоток рок-композицій зменшується.
2008-ий - 2009-ий роки - в ефірі станції повністю домінує RnB-муика, залишилось лише кілька поп-рок гуртів у ротації, в ефірі з'являються композиції іноземних виконавців, поява нового позивного - "Радіо FM"
2010-ий - 2011-ий роки - зникнення з ефіру низки програм та рубрик, зменшення виходу лінійних ведучих, більш активне використання нового позивного.
Наразі на початок 2012-го року лінійних ведучих немає, а позивний, який використовуєьться - "Радіо FM". Щоп'ятниці о 20.00 виходить програма "Аксіома. Музика як доказ".
Програми
Слід відзначити, що програми і ведучі в ефірі новоствореної на той час станціяї з'явилися якщо не у перший день мовлення, то майже одночасно з цією подією.
Будні, з 6.00 до 9.00 - ранкове шоу "Утро сурков" (основні ведучі - Максим Лесничий та Дмитро Нечаєв), пізніше замінено на розважальне "Спакойнай ноче".
Будні, з 11.00 до 16.00 - "Хіба ревуть воли..." - програма на замовлення пісень на автовідповідач станції, головна умова потрапляння в ефір - проспівати замовлену пісню.
Будні, 14.00-20.00 - "Курсив, или песня дня" -  гра, в якій слухачу пропонувалось відгадати пісню дня, потім відповісти у прямому ефірі на декілька питань стосовно загаданої пісні та виконавця і отримати у разі виграшу подарунки.
Будні, 16.30 - вікторина "Беглый огонь" - слухачу, який додзвонився, пропонувалася нарізка з п'яти відривків пісень формату станції, які потрібно було правильно відгадати і назвати їх виконавців.
Щодня, 21.00-22.00 плюс у вихідні та свята 14.00-15.00 - програма на замовлення "Горячая точка"
Будні - розважальна програма "Залепуха", сенс якої - відмітити собі усі пісні, посеред який з'являється загадане слово а наприкінці дня, коли ведучий повідомляє про завершення програми, додзвонитися і назвати усі ці пісні та їх виконавців.
Щосуботи ввечері - розважальне "Вас будители шоу" з ведучими Олесею Романовою та Вадимом Казаковим.
Щочетверга, 18.00-19.00 - програма "Знай наших" (ведучі - Лєший та Максим Лесничий). Будь-який гурт або виконавець у форматі  станції, в якого були якісно зроблені записи пісень, потрапляли та мали шанс потрапити в ефір спочатку в рамках згаданої програми, а пізніше і у ротацію "Радіо Точка".
Рубрики: "Анекдот в точку", гороскоп, прогноз погоди, Точно про вирогідне".
Ведучі
 За час свого існування станція змінила багато лінійних ведучих, умовно який можна розділити на два основних склади. Цей поділ умовний, тому що ведучі з'являлися та зникали періодично, були як "постійні" (з початку існування), так й "тимчасові" (які були в ефірі станції лише на протязі нетривалого періоду)
Перший склад
Ведучі, які працювали на "Русском радио" 103.5 та нові ведучі станції, серед них: Вадим Казаков (пізніше - радіо "Люкс FM Схід", потім - радіо "Best FM"); Олеся Романова (деякий час працювала в Києві на "Стильному радіо"); Наташа Ревякіна; Дмитро Нєчаєв; Максим Лесничий; Лєший; Степан Михайлов; Кирило Павлов (певний час після "Радіо Точка" працював на київській радіо "Шарманка"); Володимир Максименко (ведучий новин); Кирило Державін (ведучий новин)
Другий склад:Олеся Романова; Дмитро Нєчаєв; Максим Лесничий; Даша\
Девізи та slogan'и
Було декілька девізів, які використовувались одночасно. Найпоширеніший серед них - "Музика ручної роботи" (як варіант - "Радіо ручної роботи"), також використовувалися "Не слухай... надто живе радіо... для сильних... Радіо Точка"; "Різні міста, різні люди, єдине радіо". На початок 2012-го року використовуються слогани "Радіо Точка - те, що нас об'єднує" та "На нашей волне".
Вихідні дані:
Регіон мовлення - Донецьк та найближче передмістя, яке потрапляє у зону розповсюдження сигналу
Частота - на початку мовлення - 103.5МГц та 73.58МГц, на початок 2012-го року - 103.5МГц
Дата початку мовлення - 9 лютого 2002-го року
Музичний формат - пост-вітчизняний рок на початку мовлення, Urban - на початок 2012-го року
Входить у склад Першої Української Радіогрупи
Неофіційний сайт: www.radiotochka.by.ru (адреса сайту постійно змінювалась і на початок 2012-го року сайт знаходиться за адресою www.radiotochka.3dn.ru
-------------------------------------------------------------------------
Это все, что у меня получилось собрать. Есть еще реклама радио Точки и ее фестивалей. Еще просьба к посетителям из Донецка - если где с чем-то не согласны или есть что добавить - отпишите  
  •  

REX

Если есть инфа про ведущих бывшего донецкого Хит ФМ на 100.0 примерно вещание было в 2000-2002 годах, которое сменилось на Люкс ФМ восток (2002-2009), сейчас Бэст ФМ. где они сейчас ? заранее спасибо!  
  •  

Ігор

  •  

Radiostyle

  •  

kram2000

Я би  додав у розділ Згадати про.. такі телеканали
Гумор ТБ. В цьому році цей канал остаточно припинив своє існування та анулював ліцензії.
Гамма. Цей канал зник назавжди у березні цього року, але не анулювавши свою ліцензію. Але, на мою думку, вже можна заносити у цей розділ.
ТРК Ера. Насправді, ранкову програму для Першого буде виробляти ЕРА Медіа. А канал Ера відклав свою заяву про продовження аналогової ліцензії і анулювавши супутникову.
  •  

BanderaTV

Двоє із них, там і знаходяться. А з Ерою важко, мовлення ніби є, але у складі Першого.
  •  

kram2000

Я би додав у "Згадати про.."
ТВі Цього каналу вже нема 2 роки. Жодної активності, крім сайту нема. Ліцензії на аналог і так анульовані судом
ТВ-Сфера(Харцизьк). Цей кнал, згідно сайту, остаточно припинив мовлення ще 2014. А нещодавно  у зв'язку із закінченням ліцензії, цей канал видалили з УПП Донецької області.
  •  

BanderaTV

Добре. Буде додано
  •