Enter-music (2001-2012)

Автор sten, Січень 29, 2012, 18:45:56

Попередня тема - Наступна тема

mikhail

Цитата: "paren`ok" post=21691Ну,если по мне,то пусть бы его заменили на MTV Hits,правда,сами знаем,что такого не случится
цей канал не є адаптованим... тим паче там реклама є британська , а також анонси які стосуються британського Скай  
  •  

paren`ok

mikhail,я же написал,что такого не случится  
  •  

sanyo

интерестно а название можно было придумать еще тупее :punish:  
  •  

***

Цитата: "sanyo" post=21701интерестно а название можно было придумать еще тупее :punish:

Так для детей же..
Вот и название  "ПИ-ПИ ксель" должно вызывать у них соответствующую реакцию  
  •  

AlexFM

Цитата: "***" post=21706
Цитата: "sanyo" post=21701интерестно а название можно было придумать еще тупее :punish:

Так для детей же..
Вот и название  "ПИ-ПИ ксель" должно вызывать у них соответствующую реакцию

А потом объединят с каналом "Мега", получится МЕГАПиксель... :)  
  •  

Vova.UA

Цитата: "mikhail" post=21682а чому не К2?
підтримую
 :dunno:  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

skytrug

Мда, прискорбно, нормальный музыкальный канал накроется. Будет очередной интеровский секонд-хэнд.Чуть ли не половина каналов в цифре интера и большинство хлам.  
  •  

oldman

#37
[quote="Vova.UA" post=21727]підтримую :dunno:[/quote]
[quote="mikhail" post=21682]а чому не К2?[/quote]
Я бы даже сказал, а почему не НЛО-ТВ, Голдбери, Банк ТВ, Винтаж, Эскулап. 
  •  

Нівелір

На відміну від інших дописувачів, я вітаю появу в цифрі дитячого каналу. У нас і так на загальнонаціональних телеканалах практично немає дитячих програм.Всі діти незалежно від матеріального стану батьків зможуть дивитись мультики. Зараз фактично це можна зробити тільки через кабель. Це хіба нормально?!  
  •  

Vova.UA

Цитата: "Нівелір" post=21742На відміну від інших дописувачів, я вітаю появу в цифрі дитячого каналу.
Я не проти дитячого каналу. Просто - не замість Ентер-муза  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

AlexFM

Цитата: "Нівелір" post=21742На відміну від інших дописувачів, я вітаю появу в цифрі дитячого каналу. У нас і так на загальнонаціональних телеканалах практично немає дитячих програм.Всі діти незалежно від матеріального стану батьків зможуть дивитись мультики. Зараз фактично це можна зробити тільки через кабель. Це хіба нормально?!

Согласен. Но разумней было бы оставить энтер-музыку и переформатировать К2, более шлачного канала я не наблюдал.  
  •  

oldman

Цитата: "Нівелір" post=21742На відміну від інших дописувачів, я вітаю появу в цифрі дитячого каналу. У нас і так на загальнонаціональних телеканалах практично немає дитячих програм.Всі діти незалежно від матеріального стану батьків зможуть дивитись мультики. Зараз фактично це можна зробити тільки через кабель. Це хіба нормально?!
Весь прикол в том, что это будет не детский канал с мультиками.
ЦитатаЗаступник голови Нацради Лариса Мудрак припустила, що телеканал з музичного стає дитячим. Однак представник групи «Інтер» наголосив, що канал позиціонує себе не як дитячий, а як сімейний пізнавальний канал, і програмна концепція ще буде тестуватися.
http://www.telekritika.ua/news/2012-04-11/71115  
  •  

mikhail

К2 просто з одної групи... а ви про Кіноточку (

тут проскочила думка ... що з К2 можуть зробити спортивний канал. Незнаю чи таке можливо  
  •  

AlexFM

Цитата: "mikhail" post=21789К2 просто з одної групи... а ви про Кіноточку (

тут проскочила думка ... що з К2 можуть зробити спортивний канал. Незнаю чи таке можливо

Ага, как "Хоккей", но только "Шахматы" подводные....  
  •  

GMB

а кто вам сказал, что Энтер новый не будет шлачный? там будут все программы со всей группы Интер, которые попадают под категорию "семейные" - они то К1 не могут привести в порядок толком, а тут еще Энтер ...  
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •