Цитата: "admin" post=39145Ничего не мешало Зеонбуду сделать 20 кВт (или больше) передатчики Т2 (может правда мешало международное планирование).
Сеть ЦТ/УТ, а именно 50 кВт, должны были приниматся на проволку. Увы, подобное Зеонбуда не интересует, что в принципе довольно правильно.
Ибо 1 раз вложится в приёное оборудование или жечь 50х3=150 (примерно) кВт электроэнергии ежесекундно, всё таки дешевле и полезнее для страны/планеты в общем
50 кВт передатчиков еденицы, и не ежисекундно а в час... 50 кВт это пиковая мощность...
Цитата:
Средняя мощность аналогового телевизионного сигнала меняется в максимальных пределах при передаче чёрного поля и белого поля. Поэтому измерение уровня мощности аналоговых передатчиков проводят, как правило, при отсутствии аналогового сигнала, т.е. отключённой модуляции.
Средняя мощность сигнала аналогового телевидения обычно составляет величину от 20 до 30 % от пиковой мощности.
Цитата: "Ігор" post=39147Чому не покривають?
Я живу за 100км від Києва, і не помічаю різнию між 20 і 10 кВт, а також майже не помічаю навіть 5кВт.
Різниця в рівні сигналу між 20 кВт і 5 кВт передавачами буде 6,021 дБ.
А у мене цифрове на відстані 7 км від 1кВт передавача при рівні сигналу 84-86% і якості сигналу 100% часто сипется квадратами ... Правда сигнал відбитий так як немає прямої видимості. Але аналогове лише трохи двоїться.
Цитата:
Для стандарту DVB-T2 були розроблені наступні характеристики: Модуляція COFDM з групами QPSK, 16-QAM, 64-QAM або 256-QAM.COFDM добре зарекомендувала себе серед мовників ТБ програм як новий метод доставки цифрових сигналів споживачеві. Головною перевагою методу передачі COFDM є використання багаторазових відбиттів випромінюваних сигналів від будівель, стін і т. п. з корекцією що виникають при прийомі спотворень та помилок. Європейський проект DVB прийняв цей метод передачі в якості базового стандарту для безпосереднього ефірного мовлення ТБ та мультимедійної продукції.