Цифрове телебачення DVB-T2 в Україні

Автор GMB, Квітень 16, 2011, 16:37:17

Попередня тема - Наступна тема

mikhail

  •  

Radiostyle

  •  

Qolo

Разве Нацрада уже внесла его в провайдерскую лицензию Зеонбуда?
По сути же "ПлюсПлюс" должен занимать девятую позицию в MX-3, ведь конкурса на место "Business/TVi" - не проводили :ermm:
  •  

admin

Внесла. НР внесла УНИАН в МХ-3 вместо МХ-4. А УНИАН поменял логотип на ПлюсПлюс.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

admin

Мне одно непонятно в этой рокировке логотипами. Зачем нужно было выигравыть конкурсы на местное вещание аля ПлюсПлюс.Никополь (Днепр, Харьков, Запорожье).
  •  

Qolo

#5120
весьма интересно, а по нормам они имели право не проводить конкурс на "восьмую кнопку" МХ-3 ?

ЦитатаПлан розвитку національного телерадіоінформаційного простору передбачає, що «за наявності вільних каналів, передбачених для розповсюдження 32 телепрограм для публічного безкоштовного приймання... Національна рада проводить конкурс на отримання ліцензії на багатоканальне мовлення». Такого конкурсу проведено не було.
https://detector.media/rinok/article/172659/2019-11-22-zeonbud-pochne-translyuvati-unian-pislya-togo-yak-natsrada-vidast-vidpovidni-litsenzii/


Цитата: admin від Грудень 26, 2019, 16:20:22Мне одно непонятно в этой рокировке логотипами. Зачем нужно было выигравыть конкурсы на местное вещание аля ПлюсПлюс.Никополь (Днепр, Харьков, Запорожье).
ну, вероятно, что теперь это все дело под УНИАН переоформят.
  •  

admin

Цитата: Qolo від Грудень 26, 2019, 16:30:23
весьма интересно, а по нормам они имели право не проводить конкурс на "восьмую кнопку" МХ-3 ?
думаю имели, так как Униан уже имел общенациональную лицензию, но увы мультиплекс не вещал

Цитата: Qolo від Грудень 26, 2019, 16:30:23
ну, вероятно, что теперь это все дело под УНИАН переоформят.
не знаю, мне кажется что у них уж точно нету желания делать местный униан. Не знаю прокатит ли ретранс спутникового канала в местном МХ, да и не знаю нужно лито это ++
  •  

vital-fm

В МХ 5 Раду по конкурсу штовхнули, а цифрова ліцензія ж була ще у М2.
Та й плюсам за попередньої влади також не дуже хотіли цей обмін робити.
Думаю рішення більше політичне, щоб швидше з аналогом плюсів розпрощатись.
А з уніаном буде легше робити місцеві врізки.
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

DeJar

Цитата: АДВ від Грудень 26, 2019, 09:52:24
Цікаво, що в Києві та Одесі в локальних мультиплексах мовить? ++ чи Уніан.
В одеському мультиплексі поки що ПлюсПлюс

UzUA108

#5124
Канал ПЛЮСПЛЮС розпочинає мовлення у цифровому ефірі
Цитата20 грудня 2019 року Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення прийнято рішення про переоформлення ліцензії на мовлення в загальнонаціональній цифровій ефірній мережі ТОВ «УНІАН ТБ» у зв'язку зі зміною логотипу та програмної концепції. З 1 січня 2020 року телекомпанія мовитиме в мультиплексі МХ-3 під логотипом «ПЛЮСПЛЮС».

Емм... Що? Це типу, "офіційний" запуск, чи прес-служба просто запізнилась на тиждень? :huh:

UPD: А Ось і відповідь від Телекритики (яка дала трохи більше інформації)
ЦитатаТелеканал з 26 грудня транслюється у Т2 у тестовому режимі. Він доступний під 24 номером. Таким чином, у загальнонаціональній цифровій мережі «Зеонбуду» телеканал «ПлюсПлюс» склав конкуренцію телеканалу «Піксель» групи «Інтер».
  •  
    Подякували за цей пост: BanderaTV

Radio_2019

Помітив, що на М1 присутній телегід (EPG). На UA:Першому, СТБ та ICTV навпаки - десь два дні чомусь відсутній.
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦

admin

#5126
Додам на М1, а інші зачекають з видаленням, думаю це просто передпісляноворічне)
  •  

Radio_2019

Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  

Radio_2019

EPG на СТБ та Ictv повернено. На Першому поки що ні.
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦

admin