Цифрове телебачення DVB-T2 в Україні

Автор GMB, Квітень 16, 2011, 16:37:17

Попередня тема - Наступна тема

DVB

Все буде залежати від того, які канали зайдуть в мультиплекс Концерна РРТ. І хто буде, на той момент, власником Зеонбуда.
  •  

taras_l

Цитата: DVB від Червень 08, 2020, 12:55:49
Все буде залежати від того, які канали зайдуть в мультиплекс Концерна РРТ. І хто буде, на той момент, власником Зеонбуда.
На додачу скажу. Головне щоб мультиплекс від Концерну РРТ запрацював по всій країні чим скоріше. Бо чомусь його роботу затягують в часі. А з Зеонбудом питання вирішиться швидко. На вільні місця зайдуть нові мовники.
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

IANDROCOM

Цитата: taras_l від Червень 08, 2020, 22:32:48
На вільні місця зайдуть нові мовники.
Пустишки? Господи, тільки-но їх здихалися, а вони знову..
  •  

taras_l

Цитата: IANDROCOM від Червень 09, 2020, 13:43:57
Пустишки? Господи, тільки-но їх здихалися, а вони знову..

Ні, не пустишки. А ті, що вже ведуть мовлення. Наприклад мені хотілось би побачити канали MusicBox, 4rever music, НАШ (музичний).
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

vital-fm

  •  

taras_l

  •  

admin

Національна рада продовжує планову роботу із забезпечення переходу місцевих  телевізійних мовників з аналогового на цифровий (DVB-T2) стандарт мовлення. У травні цього року Національна рада отримала від ДП «Український державний центр радіочастот» попередні результати розрахунків, а в червні ─ оригінали висновків щодо можливості та умов користування радіочастотним ресурсом для потреб  місцевого цифрового мовлення. Цифрові телевізійні канали прораховано у 35 населених пунктах 15 областей України:

Топільне, Цумань Волинської області,
Кривий Ріг, Павлоград, Перещепине Дніпропетровської області,
Маріуполь Донецької області,
Житомир Житомирської області,
Бердянськ, Мелітополь Запорізької області,
Калуш, Коломия (Дебеславці), Стримба Івано-Франківської області,
Миколаїв, Первомайськ Миколаївської області,
Одеса, Доброслав Одеської області,
Карлівка Полтавської області,
Дубно Рівненської області,
Горішня Вигнанка, Кременець, Лозова, Теребовля, Шумськ Тернопільської області,
Лозова Харківської області,
Скадовськ Херсонської області,
Волочиськ, Городок, Деражня, Дунаївці, Кульчіївці, Крупець (Славута), Полонне, Хмельницький, Шепетівка Хмельницької області,
Умань (Полянецьке) Черкаської області.

Найближчим часом Національна рада очікує ще на 10 висновків від ДП «УДЦР» для міст:

Володимир-Волинський, Камінь-Каширський, Любомль, Маневичі Волинської області,
Апостолове, Васильківка, П'ятихатки Дніпропетровської області,
Львів, Самбір Львівської області,
Охтирка Сумської області.

Станом на 25 червня 2020 року в телерадіоінформаційному просторі залишилося 71 телерадіоорганізація, яка має ліцензію на аналогове мовлення і не має на цифрове. Оголошення конкурсу на 45 нових населених пунктів дозволить перевести на цифрове мовлення 39 компаній. На жаль, для м. Івано-Франківськ, де сьогодні в аналоговому стандарті працює 1 телерадіоорганізація, військові не погодили прорахований УДЦР канал, тож цій телекомпанії доведеться вирішувати питання подальшого мовлення у мережах провайдерів програмної послуги міста. Для трьох міст Чорноморськ, Зміїв та Бровари УДЦР запропонував перенести мовлення до обласних центрів і нині компанії вирішують для себе можливості такого переносу. 26 телерадіоорганізацій із загальної кількості не виявили бажання продовжувати мовлення у цифровому стандарті, вони не подавали на прорахунок каналів і не брали участі в раніше оголошених Національною радою конкурсах на місцеве мовлення (хоча для 11 компаній є можливість мовити у багатоканальній телемережі МХ-5). 3 телерадіоорганізації у м. Києві зможуть перейти на цифрове мовлення шляхом ліцензування мовлення на двох діючих або новому цифровому каналі, перенесеному з Броварів.

Як відомо, згідно із Законом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо державної підтримки сфери культури, креативних індустрій, туризму, малого та середнього бізнесу у зв'язку з дією обмежувальних заходів, пов'язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» тимчасово, на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню COVID-19, зупиняється ініціювання, оголошення і проведення конкурсів Національною радою.

Тому наразі Національна рада опрацьовує всю необхідну інформацію для підготовки проєктів рішень про оголошення конкурсу на місцеве цифрове мовлення в стандарті DVB-T2 і після завершення карантину розгляне їх на черговому засіданні Національної ради.

vital-fm

Так їх там двоє, 3 студія і 24, і місце в МХ 5 вільне.
  •  

admin

https://www.ucrf.gov.ua/ua/konsultacijnij-servis/praktichni-poradi-z-nalashtuvannya-prijomu-efirnogo-cifrovogo-televizijnogo-movlennya-v-umovah-okremih-domogospodarstv_02
Практичні поради з налаштування прийому ефірного цифрового телевізійного мовлення в умовах окремих домогосподарств

добавлю как пункт меню на сайте
  •  
    Подякували за цей пост: Ігор

fediv

Поради практичні, але вони для спеціалістів. Я намагаюсь писати поради для повних профанів, ліворуких і непрактичних. Як правило, перша порада, яка їм потрібна, "що робити, коли кабель в те залізне не пролазить ?". Далі потрібна порада на тему "все це добре, але куди ставити кімнатну антену ?". Всі інші поради - в такому ж стилі.
Я не агітую переробити статтю на такий манер,  просто хочу сказати, що для "звичайного телеглядача" користь тої статті - нульова.
  •  

admin

Ну хоч картинки антен є та застереження щодо польських антен.
  •  

admin

Ну хоть так:

Зеонбуд» зобов'язується добудувати 47 передавальних станцій для розширення покриття МХ-1. Сім станцій в Одеській області вже введено в експлуатацію, й вони працюють у штатному режимі. Для 14 станцій у серпні підписано контракт з німецьким виробником на постачання обладнання, і компанія планує ввести їх в експлуатацію в грудні 2020 року. Для 26 передавальних станцій, відповідно до інформації «Українського державного центру радіочастот», частотний ресурс вивільниться після повного відключення аналогового телебачення в Україні. «Зеонбуд» гарантує, що протягом чотирьох місяців після вивільнення частот введе ці станції в експлуатацію, враховуючи, що для постачання обладнання потрібно три місяці.

3. «Зеонбуд» має намір у 2021 році змінити модуляцію сигналу 256 QAM на 64 QAM, що покращить покриття цифровим телебаченням. Компанія гарантує, що протягом січня 2021 року подасть до Національної ради заявки на зміну модуляції. Зміна модуляції відбудеться протягом року, оскільки потрібно внести зміни до дозволів УДЦР на 671 передавач.


admin

Наконец-то известны мощности дополнительных передатчиков МХ-1:
Кортеліси (Ковельського району), Дубове (Тячівського району), Калини (Тячівського району), Глибокий Потік (Тячівського району), Великий Бичків, Довге (Хустського району), Сойми (Хустського району), Воловець, Перечин, Троїцьке, Калуш, Яремче, Річка (Косівського району), Верховина усі по 50 Вт
  •  

wasul76

#5218
50 ват,для гірського населеного пункту Річка,це знущання,як і для інших населених пунктів,Зеонбуд,ахметовський,щоб він пропав!!!
  •  

admin

Цитата: admin від Жовтень 31, 2020, 14:08:21
Наконец-то известны мощности дополнительных передатчиков МХ-1:
Кортеліси (Ковельського району), Дубове (Тячівського району), Калини (Тячівського району), Глибокий Потік (Тячівського району), Великий Бичків, Довге (Хустського району), Сойми (Хустського району), Воловець, Перечин, Троїцьке, Калуш, Яремче, Річка (Косівського району), Верховина усі по 50 Вт
передатчики Rohde&Schwarz TLU9
  •