Цифрове телебачення DVB-T2 в Україні

Автор GMB, Квітень 16, 2011, 16:37:17

Попередня тема - Наступна тема

DrewUA

#5325
Від учорашнього дня MX-2 який у мене завжди мав не стабільність почав прийматися зі 100% якістю (нова модуляція подіяла).

Цитата: T. Zenin від Березень 18, 2021, 23:35:09
Интересно, когда заменят зРаду на Винтаж?
(Г@вно полное)
Ніколи. Тільки якщо Рада відмовиться від ліцензії. Вінтаж взагалі хоче ввійти в Т2 не для того щоб замінити якийсь канал, а щоб стати ще одним телеканалом в MX-5.
  •  

kram2000

Невже Вінтаж відновить мовлення у Т2? :ermm:  :ermm:
ЦитатаПро заяву ТОВ «ЗЕОНБУД», м. Київ, щодо переоформлення ліцензії провайдера програмної послуги (НР № 00019-п від 09.12.2010, МХ-5).
  •  

Radio_2019

#5327
Після зміни модуляції у мене почало ліпше прийматись Білогір'я (найкраще MX-1 (інколи 100%, але місцями і дуже нестабільно) та MX-5 (96-97%) ).
Цікаво, як по місту покращився прийом Білогір'я.
Тернопіль і так на 100% всюди приймався.
Рівне та Кременець: спробую у бабусі в селі за 1,5 км від Лановець на днях антену покрутити і перевірити.
За Хмельницький в друга запитаю.
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  
    Подякували за цей пост: admin

vital-fm

Якби не Одеса, вони б могли на місце 112-го, до конкурсу, поставити.
  •  

sergiy1103

#5329
Сьогодні можна з впевненістю сказати, що після зміни модуляції покращення наступило десь на 10%. Прийом з однієї і тієї ж антени в одному і тому ж місці до зміни модуляції і після зміни. Відстань до передавача 0,1 кВт приблизно 90 км.
31 канал до зміни модуляції - сигнал-шум 18,4 дб (запас до зриву зображення 2,3 дб), стало 19, 1 дб (запас до зриву зображення - 4,0 дб)
35 канал до зміни модуляції - сигнал-шум 21, 2 дб (запас до зриву зображення 5,1 дб), стало 21, 2 дб (запас до зриву зображення - 6,1 дб
39 канал до зміни модуляції - сигнал-шум 19, 0 дб (запас до зриву зображення 3,5 дб), стало 19,1  дб (запас до зриву зображення - 4,0 дб
49 канал до зміни модуляції - сигнал-шум 23, 5 дб (запас до зриву зображення - 7,4 дб), стало 23,5 дб (запас до зриву зображення - 8,4 дб)

Тобто, можна зробити висновок, що співвідношення сигнал-шум при зміні модуляції не змінилось або змінилось ненабагато в сторону збільшення. Але покращився параментр запасу сигнал-шум  до зриву зображення. 

На тюнері Denys H.265 PRO Combo ці сигнали як до зміни модуляції так після її зміни  виглядали як "рівень/якість - 99/100"

Для прикладу, виглядає це так (до зміни параметрів/після зміни)


І до цього часу Зеонбуд ще щось настроює, бо сигнал пригає в бік збільшення.

sergiy1103

Як видно по шкалі (червона і зелена полоса) сигнал/шум, для того що б залочити сигнал до зміни модуляції портібно було, що б співідношення сигнал/шум було 16 дб, а після зміни модуляції сигнал залочився при 15 дб
  •  

vital-fm

  •  

DrewUA

ЦитатаСекретар РНБО додав, що також ухвалили протокольне доручення розробити заходи для того, щоб на ринку телерадіомовлення не існувало монополій.
Невже Зеонбуд через деякий час теж заберуть у держ власність  :huh:
  •  

vital-fm

  •  

Ігор

Цитата: sergiy1103 від Березень 19, 2021, 20:40:50
Тобто, можна зробити висновок, що співвідношення сигнал-шум при зміні модуляції не змінилось або змінилось ненабагато в сторону збільшення. Але покращився параментр запасу сигнал-шум  до зриву зображення. 
в принципі співвідношення сигнал шум і не повинно було замінитися. Змінили ж тільки модуляцію, а їй достатньо менших значень для прийому.
Сьогодні постестую у себе.

PS. Що за програма на скріні?
  •  

sergiy1103

Вимірювальний пристрій dr.hd 500 combo
  •  
    Подякували за цей пост: Ігор

Ігор

Експериментую у себе. Коли антена була повернута на Кагарлик, я прийняв три мультиплекси з Києва. Розвернув антену на Київ, почав прийматися навіть 49 ТВК, раніше з ним у мене постійно були проблеми. При тому я можу приймати три мультиплекси з Кагарлика. З БЦ ще експериментував, але результат вже помітний.
  •  
    Подякували за цей пост: серж1906

taras_l

#5337
Цитата: vital-fm від Березень 19, 2021, 22:22:41
https://detector.media/infospace/article/186140/2021-03-19-rnbo-doruchyla-pereviryty-diyalnist-kompanii-zeonbud/

Сподіваюсь, Зеонбуд залишиться з ліцензією і трансляція програм не припиниться?
Думаю восени МХ-7 таки запустять.
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

krasaffcheg

#5338
Теж опишу результат. З Бахмутівки МХ-1 (23 ТВК). Раніше рівень сигналу був 55%, тепер десь 64%. Однак сигнал все одно не лочиться. Потужність передавача усього 200 Вт і відстань 70+ км.
  •  

Ігор

У мене ще була надія на Дибинці, але не витягнув.
  •