Цифрове телебачення DVB-T2 в Україні

Автор GMB, Квітень 16, 2011, 16:37:17

Попередня тема - Наступна тема

mikhail

  •  

admin

Цитата: mikhail від Травень 14, 2021, 23:30:30
В когось ще є метрові антени?
А що багато людей полізли знімати антени?
  •  

DVB

Приймальні антени телеглядачів, це взагалі не проблема. Захочуть дивитись безкоштовне телебачення, куплять і антену і підсилювач. Китай нам допоможе.) Та й потрібні ці антени будуть лише тим, хто знаходиться далі 10-15 км від передавача. Ті хто ближче, будуть приймати сигнал і на ДМВ антену, чи взагалі, на кімнатну. 
  •  

vital-fm

Цитата: admin від Травень 14, 2021, 23:28:39
А фінансово потягнуть? Тут не два десятка дешевих передавачів.
Ну пустишки 2011-го тянули, поки не продались/анулювались, думаю і тут знайдуться.
  •  

admin

Цитата: vital-fm від Травень 15, 2021, 12:51:19
Ну пустишки 2011-го тянули, поки не продались/анулювались, думаю і тут знайдуться.
1) тарифи були нижче (КРРТ а не Зеонбуд)
2) кількість працюючих передавачів була набагато нижчою
3) сама ліцензія коштувала дешевше
  •  

taras_l


krasaffcheg

Аж сразу 10-12 каналов. Часть ещё и в HD. Да и ещё и в метровом диапазоне (где ширина полосы не 8, а 7 МГц)? Это вообще реально? Я сомневаюсь.

При таком большом числе каналов придётся либо жертвовать скоростью потока (картинка будет хуже, толку тогда от HD). Либо переходить на более эффективный стандарт сжатия H.265 (он же HEVC). Но это ж типа "социальный" мультиплекс. Чтобы все его могли смотреть. А сколько народу сейчас имеет тюнера с поддержкой этого кодека?

И это я считаю при модуляции 256QAM. А ведь по-хорошему, для "социального" мультиплекса нужно брать более низкую модуляцию для обеспечения более широкого покрытия. Жертвуя, при этом, числом каналов.
  •  

mikhail

Цитата: admin від Травень 14, 2021, 23:32:26
А що багато людей полізли знімати антени?
в них оці польські стоять які метровий взагалі погано приймають або... Я помітив тенденцію у нас... Після переходу на т2 і блокування супутника+ здорожчання кабелю... побільшало нормальних саме дециметрових антен
  •  

Иваныч

 Хтось  у курсі  цей мультиплекс для прикордоння  всієї країни, чи це   тільки на окуповані?

admin

  •  

MotoR4ikk

Якщо там будуть канали а-ля культури і ради то інформаційна війна програна особливо в прикордонних районах де російські канали для ОРТ, і НТВ фігачат з якістю 100% а українські які більш менш дивитись можна єлі ловляться! Це ще одна дірка в бюджеті і лишенько то! Для іншого можна лише заставити зеонбуд покращити свої параметри сигналу і все!  Десь потужність підвищити, десь підняти антени, десь доставити передавачі.
  •  

admin

#5366
а хто заважає українським "ОРТ" та "НТВ" йти у цей МХ?

Трохи не в тему але Волновасі та у ряді інших прифронтових міст купа вільних частот під тимчасове мовлення...щось черг українських "ОРТ" та "НТВ" немає, навпаки частоти вільні бо останні українськи "ОРТ" та "НТВ" пішли звідти.
  •  

admin

#5367
]Нереалізований проект цифрового мовлення початку 2010-х (взято з www.kharkovforum.com)





  •  

vital-fm

MotoR4ikk
Значить дірка в бюджетах тих каналів, ще дозволяє транслюватись на непідконтрольних територіях.
  •  

kostyantyn

Цитата: vital-fm від Травень 19, 2021, 12:45:32
MotoR4ikk
Значить дірка в бюджетах тих каналів, ще дозволяє транслюватись на непідконтрольних територіях.
ОРТ - то взагалі, повна дупа. Яке мовлення на непідконтрольних територіях, коли вони живуть від кредиту до кредиту. Щодо грошей для транслювання РосТБ на непідконтрольних територіях, то це схоже, справа не самих телеканалів, а контор вище за рангом. Та й взагалі є припущення, що там буде мовити хіба що, суспільне та державне тб, інші просто не "полізуть".
  •