Цифрове телебачення DVB-T2 в Україні

Автор GMB, Квітень 16, 2011, 16:37:17

Попередня тема - Наступна тема

admin


Roman3101

Цитата: admin від Листопад 13, 2023, 15:45:03Документ вже гуляє інетом. тому
https://imgur.com/a/oX4BUJL
На мою думку це конкуренція.Всі топові канали в списку Зеонбуду.Плюс конкурс який остаточно переманить кращих платоспроможних телеканалів в обійми Зеонбуда.Але не все так погано для КРРТ.Про світле майбутнє КРРТ в наступному повідомленні
 •  
  Подякували за цей пост: corazon

DrewUA

Цитата: Roman3101 від Листопад 13, 2023, 17:32:08На мою думку це конкуренція.Всі топові канали в списку Зеонбуду.Плюс конкурс який остаточно переманить кращих платоспроможних телеканалів в обійми Зеонбуда.Але не все так погано для КРРТ.Про світле майбутнє КРРТ в наступному повідомленні
У КРРТ є ще один (правда дороговартісний) варіант - побудувати ще один MX на 12 каналів (в сумі виходить 24), і переманити на знижки і тарифи медіагрупи, але це вже таке, думки в голос, які поки що не мають нічого спільного з реальністю.
 •  
  Подякували за цей пост: corazon


DVB

НР, дуже не любить коли на неї тиснуть. Тому цей лис може не допомогти Концерну, а навпаки. Концерн може втратити лояльне відношення до себе з боку НР. А офіційно реакція НР, буде про те що Зеон і КРРТ, мають самі врегулювати свої комерційні питання, і не використовувати НР в своїх розбірках. Тим більше, не вказувати НР, що та як вони мають робити.
Не сумніваюсь, що такі листи були надіслані і в інші органи влади. З яких буде така ж відповідь.
І всі прекрасно розуміють, що Концерн нічого не вимкне. Бо ніхто їм не дозволить. Навпаки, ситуація може стати ще гіршою. Почнуться суди, і поки вони будуть тривати, Концерн буде й далі платити за електроенергію, яку накручує Зеонбуд. Але від Зеонбуда не буде ніякої оплати, поки не завершиться суд. А мережу не дозволять вимкнути, бо війна.
 •  
  Подякували за цей пост: corazon

admin

Цікаво, що заважало Зеону розповісти про +80% у серпні..... :dry:
 •  
  Подякували за цей пост: corazon

corazon

Думаю, точно будуть суди, і рішення типу "не вчиняти жодних дій, пов'язаних з відключенням"(C), яке на цей раз у цьому контексті таки виконають, і частоти всі залишаться робочими.
 •  

Oleg2008

Прибереш з таблиці MX-2 там де досі записано Ми-Україна уже давно не мовить закінчився тимчасовий дозвіл.
Слава Україні!
 •  
  Подякували за цей пост: corazon

Radioraptor

Переможці у конкурсі на мовлення в мультиплексах провайдера оператора цифрового телебачення «Зеонбуд»:

МХ-1: «Бігуді»

МХ-2 : «1+1 Україна», «Оце»,ICTV2, «Ми – Україна +»

МХ-5 : «Твій серіал».

 •  
  Подякували за цей пост: corazon

corazon

По факту всі ці канали вже мовлять на своїх мультиплексах, окрім двох - "Ми – Україна +" і "Твій серіал". Перший з них ще не існує, тому найближчим часом, думаю, запуститься тільки другий.
В MX-7 - всі чотири вже наявні на ринку переможці запустилися, залишилися тільти три "пустишки".
 •  DVB

Ну, якщо в підвищення тарифу, входить і подорожчання електроенергії, яке відбулося вже після укладення минулого договору, то Концерн справедливо підвищує тарифи. Чому керівництво телеканалів не звернеться до своїх кінцевих бєняфіциарів, з вимогою не підвищувати тарифи на електроенергію?
Телеканали, рахують прибутки Концерну, і кажуть що вони збільшились на 20%. А на скільки збільшились ціні? А чому вони не порахували, скільки Концерн спалив палива на роботу генераторів під час вимкнень електроєнергії. І на скільки воно стало дорожче, за час війни. І чому знову не звернуться до своїх кінцевих бєняфіциарів, щоб вони продавали паливо по 30 грн а не по 60.
 •  

admin

Колись плакались що Зеон дорогий, але кактус жерли.
 •