Бізнес Радіо Групп

Автор Radiostyle, Лютий 08, 2012, 14:35:21

Попередня тема - Наступна тема

Radiostyle

Цитата: "ADV" post=16859Дивлячись який зв'язок Ви маєте на увазі)))
Ну наприклад E-mail,VK...
Або якщо телефоном,то можете передати.
Написав в ПП.  
  •  

iskostya

Цитата: "ADV" post=16853На мережу активно шукають покупця,але заради лише Києва та Дніпропетровська вона не є для когось цікавою
Не смешите мои тапочки - чтоб на сеть и небыло покупателей, тем более с Киевской частотой - такого не бывает. Любой холдинг за любые бабки купит  -чтоб новый актив в портфель положить, ведь чем больше станций в портфеле - тем проще диктовать на рынке свои цены и условия.  
  •  

АДВ

Цитата: "Radiostyle" post=16863
Цитата: "ADV" post=16859Дивлячись який зв'язок Ви маєте на увазі)))
Ну наприклад E-mail,VK...
Або якщо телефоном,то можете передати.
Написав в ПП.
Прийнято.Передам цілком.Скажу як є:це питання залежить не від тієї людини.Але ж все може бути  
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

АДВ

Цитата: "iskostya" post=16867
Цитата: "ADV" post=16853На мережу активно шукають покупця,але заради лише Києва та Дніпропетровська вона не є для когось цікавою
Не смешите мои тапочки - чтоб на сеть и небыло покупателей, тем более с Киевской частотой - такого не бывает. Любой холдинг за любые бабки купит  -чтоб новый актив в портфель положить, ведь чем больше станций в портфеле - тем проще диктовать на рынке свои цены и условия.
А як Ви тоді поясните перехід Енерджі до радіо 24?Гаразд,за будь які як висловились бабки-я вам персонально продам мережу Мьюзик радіо за один мільярд доларів.Реквізити рахунку можу дати у приватні повідомлення  
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

Radiostyle

Цитата: "ADV" post=16876Прийнято.Передам цілком.Скажу як є:це питання залежить не від тієї людини.
Ну це зрозуміло,що не вона там "керує",може вона передасть "наверх",а там вже як піде,головне,щоб справа хоч з мертвої точки зрушилась! ;)
Цитата: "ADV" post=16876Але ж все може бути
Ми надіятимемось і віритимемо!
Величезне Вам  :дякую:  
  •  

stas-251179@ukr.net

Чому у них так мало міст мовлення? Краще б розвивали мережу Мьюзик радио, або треба продати Тавру наприклад, вони як тільки куплять якусь мережу, активно її розширюють на всю країну: Рокс, Хіт ФМ, Кісс ФМ, Дача. В Україні такого формату як у Мьюзік радіо конкуренції немає, а музика відмінна звучить. Hаприклад у Донецькій обл. є тільки ШАНСОН i ШАРМАНКА у Донецьку  і ШАНСОН у Маріуполі, у інших містах немає взагалі.  
  •  

iskostya

Цитата: "ADV" post=16878А як Ви тоді поясните перехід Енерджі до радіо 24?Гаразд,за будь які як висловились бабки-я вам персонально продам мережу Мьюзик радіо за один мільярд доларів.Реквізити рахунку можу дати у приватні повідомлення
Сотрудничество, совместный продукт.  
  •  

АДВ

Цю нісенітницю про спільне виробництво я теж знаю  
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

iskostya

Цитата: "ADV" post=16899Цю нісенітницю про спільне виробництво я теж знаю
По-моему за годы жизни в независимой Украине уже могли б и привыкнуть... Лично я не вижу ничего плохого в этом сотрудничестве, ведь эта зависимость заставит обоих вещателей делать такой продукт - который будет выгоден им обоим - т.е. они вынуждены будут делать его ЕЩЁ БОЛЕЕ КАЧЕСТВЕННО, иначе распадётся сотрудничество.
Так что не вижу ничего плохого в том - что обе стороны заинтересованы будут в том - чтоб продолжать и далее работу сообща.
Я вообще удивляюсь - ведь конкуренция и лень это двигатель прогресса. Чем больше конкурентов в одной нише - тем скорее они начинают шевелиться, чтоб создать лучше - чем конкурент, а отсутствие конкурентов - монополизм.  
  •  

Miro

Цитата: "ADV" post=16850Вiд пані Геляс

Пані Геляс, давно уже не работает на Мьзикрадио, и говорит лишь бы что-то говорить.  
  •  

АДВ

http://ukrtvr.org/822

Щодо ТРК Євромьюзик давно вже не так усе
Товариство з обмеженою відповідальністю ,,Євромюзік"
01032, м. Київ, вул. Т. Шевченка, 54/1, 7 поверх
код ЄДРПОУ 37027503
т. (044) 503-79-43, (067) 810-10-07
Позивні: Радио Шансон

Директор Євтухов Євгеній Анатолійович

Власники:
Євтухов Анатолій Лю-двігович,
Євтухов Євгеній Анатолійович

Мьюзик їм перепродав 3 частоти Європи ФМ та придбав 1 Вінницьку ВТВ свого часу
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

AlexDN

ЦитатаПозивні: Радио Шансон
Директор Євтухов Євгеній Анатолійович
DJ Sender - директор Шансона.  :lol:
  •  

Radiostyle

На данний час не працюють ні один з онлайн потоків усіх станцій групи  :sick:
  •  

Radiostyle

Онлайн мовлення вже працює.
  •  

Radiostyle

  •