Радіо Relax (ex Musicradio)

Автор Radiostyle, Лютий 06, 2012, 15:21:45

Попередня тема - Наступна тема

АДВ

Цитата: "iskostya" post=21345
Цитата: "ADV" post=21343мьюзик виросте за рахунок мiжрегiональних та мiсцевих хвиль. Iншi мережi тавру не постраждають
Каких? В большинстве городов уже нет радиостанций, которые можно купить.. остаются лишь целые сети, но они в управлении других холдингов.
У Сумах та Чернігові Таври нещодавно купили?Куплять там ще  
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

iskostya

Так во многих городах уже вообще нечего покупать - только сетевые станции.
Я об этом!  
  •  

sergioo

У ТАВРа появилась потенциальная частота Music Radio для развития как Радио Рокс, так и Kiss FM

Ивано-Франковск - 100.9

Наверное будут бросать монетку.
Орёл - Радио Рокс.
Решка - Kiss FM.  
  •  

АДВ

Та мьюзик там і буде,а ще згодом Львів,а ще пізніше Харків,Донецьк  
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

pavlo_r

ADV, Ви і раніше надавали інформацію, правдивість якої згодом підтверджувалася. Щодо Music, це лише Ваші здогади чи є інформація прийшла з ТАВРу?  
  •  

АДВ

Цитата: "pavlo_r" post=22027ADV, Ви і раніше надавали інформацію, правдивість якої згодом підтверджувалася. Щодо Music, це лише Ваші здогади чи є інформація прийшла з ТАВРу?
Щодо мьюзик,то мені сказали,що перекуплено усю стару мережу 4ю.І радіо Тернопіль й Ман
Щодо східних регіонів,то поки вважайте,що здогади.Коли стануть не здогади,то кину дані  
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

Slushatel

Цитата: "ADV" post=22028
Цитата: "pavlo_r" post=22027ADV, Ви і раніше надавали інформацію, правдивість якої згодом підтверджувалася. Щодо Music, це лише Ваші здогади чи є інформація прийшла з ТАВРу?
Щодо мьюзик,то мені сказали,що перекуплено усю стару мережу 4ю.І радіо Тернопіль й Ман
Щодо східних регіонів,то поки вважайте,що здогади.Коли стануть не здогади,то кину дані

А що буде у Львові на 91,1 Фм звучати - "Русское радио" чи "Мюзік радіо"? :dunno:  
  •  

АДВ

Цитата: "Slushatel" post=22029
Цитата: "ADV" post=22028
Цитата: "pavlo_r" post=22027ADV, Ви і раніше надавали інформацію, правдивість якої згодом підтверджувалася. Щодо Music, це лише Ваші здогади чи є інформація прийшла з ТАВРу?
Щодо мьюзик,то мені сказали,що перекуплено усю стару мережу 4ю.І радіо Тернопіль й Ман
Щодо східних регіонів,то поки вважайте,що здогади.Коли стануть не здогади,то кину дані

А що буде у Львові на 91,1 Фм звучати - "Русское радио" чи "Мюзік радіо"? :dunno:
Я зрозумів,що мьюзик,бо Русскоє не піде у Львові через відомі причини  
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

Slushatel

Цитата: "ADV" post=22030Я зрозумів,що мьюзик,бо Русскоє не піде у Львові через відомі причини
Але варто врахувати і той факт, що Русское подавало заявку на частоту 107,2 Фм у Львові  
  •  

AlexDN

Цитата: "ADV" post=22026а ще пізніше Харків,Донецьк
Best FM - тю-тю? :hi:  
  •  

belov

Цитата: "AlexDN" post=22033
Цитата: "ADV" post=22026а ще пізніше Харків,Донецьк
Best FM - тю-тю? :hi:

Во первых это не так, а во вторых не понимаю вашей радиости  
  •  

AlexDN

belov, это не радость, скорее всё равно. От Music в составе Тавра ничего хорошего ожидать не следует. Они уже формат Music можно сказать что "грохнули".  
  •  

АДВ

Цитата: "AlexDN" post=22036belov, это не радость, скорее всё равно. От Music в составе Тавра ничего хорошего ожидать не следует. Они уже формат Music можно сказать что "грохнули".
Як й мелодію,але розвиток Мьюзику країною буде шаленим,як свого часу радіо рокс  
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

vital-fm

iskostya
Так у холдингів і купують окремі частоти.
Я так розумію, що вінницьку частоту теж викупили, чи ні?
Якщо "music" буде розвиватись, то тепер цікаво, якій з радіостанцій нададуть перевагу в Сімферополі на 107.3.
Мережа набігає чимала, +можливі конкурси.  
  •  

stas-251179@ukr.net

Есть информация по поводу МЬЮЗИК РАДИО в Краматорске Донецкой области?  В данном регионе есть свободные просчитанные частоты и частота, на которой вещает станция без лицензии, т.е. частота в резерве. Известно, что Тавр планирует расширять в регионах сетку МЬЮЗИК РАДИО.  
  •