Радіо Relax (ex Musicradio)

Автор Radiostyle, Лютий 06, 2012, 15:21:45

Попередня тема - Наступна тема

velychko.op

ну я не проти щоб в Антополі було це радіо... можливо коли це і станеться.... а взагалі хочу яке небудь 3G щоб їхати в маршрутці і слухати шось по інтернету
  •  

FMDX

Цитата: mikhail від Серпень 20, 2014, 23:58:53
ну я не проти щоб в Антополі було це радіо... можливо коли це і станеться.... а взагалі хочу яке небудь 3G щоб їхати в маршрутці і слухати шось по інтернету
Замість ШАНСОНУ :wink: :bravo:  Я б теж не відмовився, навіть дуже (певний період слухав цю станцію постійно)...
  •  

hash67

Цитата: FMDX від Серпень 21, 2014, 10:42:02
Замість ШАНСОНУ  :evil:
Не чіпайте, я тільки-но дочекався, а от наше радіо давно пора турнути
"Фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами" Х'юї Пірс Лонг, сенатор від штату Луїзіана, 1935 р.
  •  

pavlo_r

Цитата: hash67 від Серпень 21, 2014, 11:54:54
Не чіпайте, я тільки-но дочекався,
Його ще хтось чекав? Блін, а я думав, що мене вже неможливо здивувати

Цитата: hash67 від Серпень 21, 2014, 11:54:54
а от наше радіо давно пора турнути
Не налаштовуйтесь на 100 кома 7 і буде вам щастя ;)
  •  

velychko.op

Шансон просунувся дякуючи попередньому складу НацРади... ще варто перевірити законність переносу передавачів...
а Наше радіо мовить з 1998 року... колись це була хороша радіотсанція... вночі крутили українську музику... а зараз у UMH  поняття "Нашого" зрозуміле ... Русское радио навіть краще
  •  

cat

#260
Когда я читаю подобные вещи - возникает вопрос - каких конкретно исполнителей Вы хотите слышать. Или не хотите. Не более того. Спор о вкусах и музыкальных пристрастиях.
А вообще процитирую новость и одну здравую мысль:
Цитата
У радіогрупі "ТАВР-Медіа" прокоментували заяву представника Держкомтелерадіо
У радіогрупі вважають необгрунтованими заяви, що ефіри вітчизняних радіостанцій "базуються переважно на виступах російських зірок" і подають конкретні приклади з ефіру своїх радіостанцій.
Текст звернення "ТАВР-Медіа" у відповідь на заяву директора департаменту інформаційної політики Держкомтелерадіо Богдана Червака:
Шановний пане Богдане, шановні колеги-медійники!
Творчий колектив та адміністрація компанії "ТАВР-Медіа"  з повагою ставиться до роботи контролюючих та регулюючих органів у медійній сфері. Проте ми наполягаємо на тому, аби прояснити та уточнити максимально важливі та, без перебільшення,  принципові для нас моменти. Будучи частиною українського медійного простору, радіостанції "ТАВР Медіа", безумовно, "тримають руку" на пульсі подій в державі. Саме тому після анексії Криму з ефірів наших радіостанціях щезли виконавці на кшталт Валерії, Йосипа Кобзона та інших, хто поставив свої підписи під "путінською" ганебною петицією. Та й не про це зараз хочеться  сказати, а про те, що ми - радійники, щодня ретельно відпрацьовуючи кожну хвилину в ефірі,  розраховуємо на адекватну та повноцінну увагу від людей, які, виступаючи із голосними заявами на кшталт "зняти", "відмінити", "не дозволити", навіть не трудяться уважно послухати, вияснити, дізнатись.
Відтак, ми вважаємо необгрунтованою заяву про те що, мовляв, ефіри вітчизняних радіостанцій "базуються переважно на виступах російських зірок". Крім того, і ми, і ви, прекрасно знаємо, що далеко не всі виконавці з Росії підтримують окупантську політику Путіна - Шевчук, Макаревич, Земфіра ті інші, хто вважає, що мистецтву не місце в політиці. Тому хотіли б звернути увагу шановних колег на конкретні приклади ефіру наших радіостанцій.
"Русское Радіо Україна", що працює для російськомовних українців має в своєму ефірі більше 60 відсотків музики українських авторів та виконавців!
Якщо звернутись до прайм-тайму радіостанцій-лідерів (з 6 до 10 години ранку 20 серпня), то бачимо наступну картину:
ХІТ Фм - 0 творів
КІСС Фм - 0 творів
Радіо "ROKS" - 1 твір гурту "Машина времени"
Радіо "Relax" - 0 творів.
Про яке "переважне базування" на російських зірках можна говорити?
Зі свого боку можемо ще додати, що є величезний пласт українських музикантів, які елементарно не мають коштів і можливостей записати свою музику в тих умовах, які дозволять мати їх матеріал придатним для ефіру чисто технічно. Можливо, шановні колеги, варто подумати про це?
http://nam.org.ua/media_news/u-radiogrupi-tavr-media-prokomentuvali-zayavu-predstavnika-dergkomteleradio38/
А мысль единственная:
Цитатає величезний пласт українських музикантів, які елементарно не мають коштів і можливостей записати свою музику в тих умовах, які дозволять мати їх матеріал придатним для ефіру чисто технічно. Можливо, шановні колеги, варто подумати про це?
Радиостанция это реализатор продукции. И она вынуждена брать на реализацию лишь тот продукт - который востребован. Также как газетный киоск, который если определённые журналы и газеты не продаются - не станет их заказывать - так и тут.
  •  

kram2000

  •  

vital-fm

Ось і дочекались в Тернополі та Антополі, в Рівному це вже буде друга станція холдингу.
"dj fm" жаль, самі винні.
  •  

kram2000

У Краматорську це буде вже шостою радіостанцією холдингу. Бо в нашому місті і так присутні всі радіостанції Тавр Медіа
  •  

vetal-rock

Цитата: kram2000 від Червень 14, 2017, 19:21:17
У Краматорську це буде вже шостою радіостанцією холдингу. Бо в нашому місті і так присутні всі радіостанції Тавр Медіа

В Первомайську лише Kiss FM немає, тоді як Релакс буде п'ятою радіостанцією холдингу.
  •  

kotenko.

Прямо чекаю, коли в Черкасах запустять, Перець просто не входить в мій плейліст улюблених радіо.
#наташанемішай
  •  

vital-fm

У нас 5-та, і більше ніж у Львові та всіх інших західних областях.
  •  

velychko.op

Цитата: vital-fm від Червень 14, 2017, 17:13:05
Ось і дочекались в Тернополі та Антополі, в Рівному це вже буде друга станція холдингу.
"dj fm" жаль, самі винні.
а Луцьк єдиний облцентр де навіть хітфм немає.....а  у рівному тільки хітфм .....
  •  

vital-fm

В Луцьку можна з Ковеля пробувати спіймати, там аж 4-та буде.
В Чернівцях взагалі одне рура.
  •  

natali1972

Хотелось бы узнать , "ТАВР-Медіа" купил у ТРК ОНИКС  частоты ПЕРЕЦ ФМ , коснётся это город Мариуполь ,  хотелось чтобы у нас появилось радио RELAX.
  •