пропал канал Футбол в сети каб.ТВ в Макеевке

Автор Donetsk57, Лютий 11, 2012, 20:38:23

Попередня тема - Наступна тема

Donetsk57

  •  

remza

Все вопросы к кабельщикам.

 п.с. у меня, лично, одна проблема это отсутствие EPG на каналах медиагруппы  
  •  

Panek

В Луцьку кабельний оператор "Аверс" теж відключів тк Футбол-зажав грошики (67 копійок).  
Glory to Ukraine!
  •  


Radiostyle

  •  

mikhail

зате Футбол ніде не пропаде... а Хокей на супутнику  
  •  

pavlo_r

У Львові Одеко з початку минулого тижня замість Футболу Євроспорт запустило. Чув, що в Тернополі теж саме.  
  •  

vital-fm

тернопільське "Одеко", замість "Футболу" "Хокей", "замість "футбол +" - євроспорт 2, "Євроспорт" на своєму місці.
Також запустили дубль "України".
"Колумбус" - футбол на місці.
Павло, а чого вони так?
П.С. Владе підредагуй будь ласка назву теми, бо канали в кабелі пропали, не в одному місті.  
  •  

pavlo_r

Цитата: "vital-fm" post=17193Павло, а чого вони так?
А хто їх знає :dunno: Чув, що це не тільки Одеко і дана тема цьому підтвердження.  
  •  

vital-fm

Як мені пояснили, це тимчасово. Але нема нічого постійнішого за тимчасове.  
  •  

sten

Цитата: "Donetsk57" post=17157а как у Вас , какие проблемы?
Странно, у меня Футбол идет и в аналоге и в цифре. А ты в каком районе живешь, какой у тебя кабельный оператор?  
"Любое навязывание громадам механической унитарности, принудительных связей будет большой ошибкой, которая приведет только к сопротивлению, реакции, центробежности, или даст основу для новых междоусобиц"
Михаил Грушевский
  •  

pavlo_r

Цитата: "vital-fm" post=17233Як мені пояснили, це тимчасово. Але нема нічого постійнішого за тимчасове.
Цілком можливо ;)  
  •  

pavlo_r

Компанія Одеко-Захід відновила трансляцію каналу "Футбол" в мережі кабельного телебачення Львова. Канал прийому SK28. Про інші міста не знаю, цілком можливо, що і там вже є.  
  •