Про комп'ютери

Автор Ігор, Лютий 21, 2012, 16:03:29

Попередня тема - Наступна тема

Ігор

  •  

ass1995

Скажите, кто-то из форумчан стыкался с "Windows 8". Как можно его вернуть в нормальную работу?
  •  

ass1995

В общем, "Windows" уже переустановили. Установили "Windows 7 Ultimate". А насчёт "Windows 8", то мне в мастерской прямо так и сказали, что это ещё "сырая" версия и что они сейчас часто переустанавливают "Windows" тем, у кого до этого стоял "Windows 8".
  •  

Ігор

Знову потрібна Ваша допомога :oops:
сьогодні я відсканував матеріал для курсової, мені його скинули у форматі JPЕG. Хочу запитати, як я можу витягнути з цих зображень текст? Якщо взагалі можна :blush:
  •  

yadro

  •  

Ігор

#125
Скачав аналог цієї програми. Але після розпізнання тексту, таке доводиться редагувати :roll: хотя добре розпізнав схеми і картинки  :super:
  •  

pavlo_r

Можливо роздільна здатність зображення не дуже підходить?  Або мовний пакет не повний.  Сам розпізнаванням тексту не займаюсь, але сестрі на Ubuntu колись ставив таке: http://packages.debian.org/uk/sid/yagf Нічим не гірше Finereader
  •  

Ігор

Треба спробувати, але після переустановки Віндовс я ще не можу зайти в Ubuntu.
  •  

pavlo_r

  •  

ass1995

Недавно обновил "Mozilla Firefox" (принудительно причём, мне программа просто выбора не оставила), так теперь он загружает всё файлы в формате "ЕХЕ", а потом докачивает. Что за чёс? Как мне сделать, чтобы браузер перестал мне трахать мозги?
  •  

yadro

А не боитесь ? Нужно ввести about:config и откроется опасное меню, можно многое испортить. А теперь всюду, где найдете слово download  надо поставить установки default
  •  

ass1995

Такая проблема. Удаляю файл с рабочего стола, потом из корзины, а он остаётся на нем. Пытаюсь удалить тот остаток, а в ответ надпись "Файла не существует". После перезагрузки системы данный файл исчезает с рабочего стола.  :roll:
  •  

alepanasyuk

Цитата: ass1995 від Червень 05, 2013, 19:44:12
Такая проблема. Удаляю файл с рабочего стола, потом из корзины, а он остаётся на нем. Пытаюсь удалить тот остаток, а в ответ надпись "Файла не существует". После перезагрузки системы данный файл исчезает с рабочего стола.  :roll:
Наверняка файл с расширением avi)) Это бывает... Не берите дурного в голову - в самом деле он удаляется - просто некорректное удаление - с помощью твикеров решается как два пальца об асфальт
  •  

ass1995

В сети 3 года назад появился вирус, от которого тяжело избавиться. Сейчас он набрал максимальных оборотов и многие его уже подхватили. Вот, как с ним надо бороться: http://kotovsk.ucoz.ua/blog/udalenie_webalta_ru_video/2011-02-10-276

P. S. Сам как-то хапанул этот вирус 4 месяца назад. И главное, что мой "Антивирус Касперского 2013" предупреждал, что я пытаюсь установить подозрительное ПО, но я не поверил. После установки этого ПО (не помню точно какого) установился "Webalta Toolbar" и мигом на всех браузерах поменяла стартовую страницу на поисковую систему "Webalta". Потом я этот "Webalta Toolbar" удалил, но вот стартовую страницу изменить на нормальный поисковик долго не мог. Вот, наконец, сегодня я эту шнягу убрал окончательно..
  •  

pavlo_r

Сам, по певних причинах, не був жертвою Webalta, але фігня знайома. Та й не вона одна. У мене браузер запускається на вкладках, які були відкриті під час останнього сеансу, а всякого роду тулбари в браузерах і стартові сторінки типу "Поиск@mail.ru" чи AVG - страх як дратують. Останній якась хороша людина поселила в робочий ноут і тепер кожна нова відкрита вкладка після невеликої паузи (якраз, щоб встигнути набрати 192.168....) переходить на домашню сторінку пошуку AVG, який !сюрприз "Powered by Google".
Проте сьогодні бачив досить цікавий випадок на клієнтському комп'ютері за який не надовго пустили дитину: у всіх браузерах верхню частину вікна займає висотою десь в 150 пікселів на всю ширину екрану рекламний банер, а сама сторінка відкривається наче у фреймі. Що характерно - низька швидкість з'єднання (1,5 - 2 Мб/с) і дуже великий час відгуку (більше 600 мс). На робочому ноуті все нормально. Для тесту швидкості використовував внутрішній ресурс, бо вірю більше і speedtest.net таки не вантажився, тому не відразу помітив, що IP з якого відсилається запит для тесту не стандартне зовнішньомережеве, а чорт знає яке. Також не хотіли відкриватися сервіси шлях до яких мав в адресі слово whois, але при перевірці цього IP через робочу машину виявилося, що весь трафік іде через Каліфорнію. Відразу знайшлося пояснення довгому пінгу, низькій швидкості і тому, що клієнт на mail.ru раптом перестав бачити новини для України. Для тесту спробував відкрити ex.ua - отримав стандартне повідомлення, що сайт призначений для швидкого обміну файлами і поле куди треба ввести унікальний код. також speedtest.net, який таки відкрився десь з п'ятого разу показав мені моє розташування в Каліфорнії. Побороти вірус хоч і хотів з цікавості, та на жаль не було часу. Підозрюю, що файл hosts був трішки змінений.
  •