Про комп'ютери

Автор Ігор, Лютий 21, 2012, 16:03:29

Попередня тема - Наступна тема

admin

а інакше як, підтримка має бути завжди
  •  

pavlo_r

#256
Я не знаю потреб мюнхенського муніципалітету, тому не розумію особливостей підтримки, яка їм необхідна. Але чи не простіше було сили задіяні в роботі над своїм кинути на те, щоб фіксити баги у вже готовому Debian чи Ubuntu? Крім того не треба було ламати через коліно вже робочу систему, а розділити комп'ютери в залежності від того для чого вони використовуються. Наприклад для секретарки яка відповідає на дзвінки і реєструє якісь заявки достатньо буде і Linux, а щось, де необхідне спеціальне ПО залишити на Windows. А ось це, наприклад:
ЦитатаНапример, Вы отправляете форму, а в ответ приходит абракадабра.
свідчить швидше про криворукість тих, хто цей дистрибутив розробляв. Навіть я знаю як знайти рішення проблеми з кодуванням символів. Тільки я не бачив, ще щоб абракадабра була з латинською розкладкою - всі проблеми з кирилицею.
  •  

admin

Сертифікація та підтримка ОС обов'язкова.
Не може буть хто робити оновлення та встанавлювати все це у державні установи.

Для секретарки лінуксу не вистачить. Наша секретарка має Lync+Exchange+ усю іншу фігню (яка переодично затикається на моєму Mint)...той же SAP, або деякі вебсторінки які 100% обробляються лише на Дубі. Політика Active Directory+Remote access. Там стільки всього крутится, що сутками будешь за лінуксом сліткувати.
  •  

yadro

#258
Песимістичний практичний досвід.

Основа досвіду - регулярне вкручування ідіотам "спочатку настискаєш тут, а вже потім тут, а це виймаєш лише тоді, коли буде надпис ось тут, і так далі." Ще тисячі варіантів згадувати не буду.

Практичний висновок: Microsoft Office (особливо Word разом з Excel, це взагалі гримуча суміш) - це кошмар для звичайного, "некомп'ютерного" користувача.
Ні найменшого захисту проти випадкових, безтолкових дій користувачів. "Я на щось, мабуть, натиснула, і все зіпсувалось".
Особлива трагедія - з сайту міністерства скачали шаблон якоїсь звітності, а далі:
- сюди не влізає, і не збільшується.
- я витираю, а воно дописує.
- підкреслює слова, навіть якщо написати "мама".
- у мене текст хороший, а пересилаю Юлі, а в неї китайський.
- і ще тисяча інших варіантів.
Але найбільш цікава фраза, яку я ніколи не забуду: "Зайдіть мені, бо мені треба набити і перехрестити Юлю, поки вона в відпустці".

Глобальний висновок: не сама операційна система "якась не така", а абсолютно відчутнє "дуракозахищене" канцелярське програмне забезпечення.

Пробував давати їм альтернативні, спрощені редактори під формат DOC - нічого не буде працювати, це не редактори, а недороблене барахло.

Можна частково "відключити" програмі Word завелику розумність, але не пройде й місяця, як вилазить якийсь вірус або троян, а після того припреться якесь самовпевнене чмо з "дуже сертифікованого обслуговування, бо вони тендер виграли", чмо затирає операційне систему, ставить якусь свою копію працюючої системи, а після того "у мене знову не так".

  •  

FMDX

Не знаю, чи зовсім по темі... Підкажіть, будь ласка, як вимкнути апаратне прискорення на ноуті? ОС Bіндос 7ка. Пригадую, що начебто вмикав на VLC, але чи поширюється увімкнене апаратне прискорення на усю ОС? Дякую за відповідь, бо вже набридло дивитись занадто висвітлене зображення телеканалів у Bеб-оглядачі.
  •  

yadro

Апаратне прискорення тут ні до чого, до того ж в більшості ноутбуків воно дуже обмежене, вимикати не треба. Треба подивитись установки параметрів самого VLC (а він перехопив дуже багато функцій себе, відтіснивши Microsoft Media Player).
Але в цілому VLC - толковий плеєр.
  •  

Don_Andrey

Такое дело. Имеем компьютер, 50Мб в сутки интернета через GPRS, FM передатчик и бардак в стране. Передатчик подключен к компьютеру и через aimp гонит музыку non stop. Есть хотелка включать каждый час новости. В идеале шоб оно само каждый час скачивалось в формате 24kbit aac+ и вставлялось в плейлист. Подскажите софт и сайт?
Объективная реальность - это иллюзия, вызванная отсутствием алкоголя в крови.
  •  

Ilya

RADIO Player Pro. Если хорошо поискать, то можно найти с кряком.
  •  

belov

#263
Цитата: Don_Andrey від Вересень 09, 2014, 12:16:06
Такое дело. Имеем компьютер, 50Мб в сутки интернета через GPRS, FM передатчик и бардак в стране. Передатчик подключен к компьютеру и через aimp гонит музыку non stop. Есть хотелка включать каждый час новости. В идеале шоб оно само каждый час скачивалось в формате 24kbit aac+ и вставлялось в плейлист. Подскажите софт и сайт?

радуга (http://www.wolosoft.com/en/raduga/) по моему может по времени выпускать файл... + синхронизатор для закачки выпуска новостей с фтп ))

ну а если хотите вообще профессионально, лучше конечно же взять Империю (se2.com.ua)
  •  

yadro

Таку "мудрість" іноді можна прочитати !

"Для обработки информации в автомобильном микроконтроллере используються только две цифры, 0 и 1.  С их помошью можно отобразить числа от 0 до 256, именно эти числа используются в автомобильных контроллерах. Напряжение на датчиках изменяется от 0 до 5В, поэтому точность измерения сигналов датчиков в автомобиле не может превышать 0.5%".

Це студенти автодорожного інституту читають таку мудрість.
  •  

admin

  •  

ass1995

Чёткая компьютерная игра:
http://volikanime.com/karatel.swf  :-)  Рекомендую всем.  :wink:
  •  

Scorpionsky

#267
Свершилось. Новая операционная система Microsoft Windows 10 презентована и будет доступна для скачивания в виде превью версии 1 октября
Презентация новой Ос
Прием: DVB-T2, DVB-C, DVB-S2, OTT
  •  

Vova.UA

AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Scorpionsky

Цитата: Vova.UA від Вересень 30, 2014, 23:01:03
а чого не 9 ? ))))))
ХЗ. я тоже ожидал,что будет 9.  Читал где - то в нете, что в Майкрософте считают ее существенно отличной от 8.1, поэтому вроде несправедливо было бы назвать 9.
Прием: DVB-T2, DVB-C, DVB-S2, OTT
  •