Про комп'ютери

Автор Ігор, Лютий 21, 2012, 16:03:29

Попередня тема - Наступна тема

Александр

Я так и знал, что могу быть не один в этом горе. Пошесть пошла по сети. А как определить и удалить это дополнение? Где его найти? Была команда "Не загружать дополнения без разрешения". Сейчас снова удалил всю историю и куки.
  •  

pavlo_r

Відкриваєте "Інструменти -» Додатки", або просто Shift+Ctrl+A і вже в "Розширення" або "Плагіни" вимикаєте все підозріле. Якщо після вимкнення проблема зникла - то вилучаєте, те що вимкнули.
  •  

Александр

Спасибо! :спасибо: :спасибо: Кажется нашел по этому алгоритму. Это Better-Fox-Finder обновленный каким-то подпольным способом 4 января. Перекрыл его и понаблюдаю.
  •  

Ігор

Що можна зробити, щоб комп'ютер вмикався самостійно?
  •  

vital-fm

Так ніби планувальники якісь є, я мало цим питанням цікавився.
  •  

Ігор

Варіант через біос чомусь не працює. А дуже потрібно, за тиждень три рази вимикався, доводиться спеціально їхати вмикати.
  •  

vital-fm

А Cron, ніби так називається, такого не вміє?
  •  

pavlo_r

А чому вимикався?
  •  

admin

Cron это из другой области.
Тут либо Wol (wake on lan) настраивать, либо проще перепаять кнопку включения на реле, которое будет пилотироваться например включением виброзвонка со старой мобилы. Ну или ардуино.
  •  

Ігор

Один вимучили через біос, інший чомусь не хоче.
А з реле непогана ідея з'явилася у голові. Використовувати нормально замкнені контакти, які розмикатимуться мід час увімкнення і замикатимуться коли вимкнеться.
  •  

admin

  •  

cat

#326
Цитата: Ігор від Лютий 20, 2015, 18:49:42
Один вимучили через біос, інший чомусь не хоче.
А з реле непогана ідея з'явилася у голові. Використовувати нормально замкнені контакти, які розмикатимуться мід час увімкнення і замикатимуться коли вимкнеться.
Вспомнился 2005 год, помогал знакомой комп купить. Покупали с ФМ\ТВ тюнером. Так там была функция включения компа по расписанию для записи нужного телеканала.
А идея с релюхой и телефоном  - хороша. В нужное время подаётся питание на блок питания и он заводит комп. К слову, подумал и о возможности  - а смог бы телефон сам отправлять смс в случае перезагрузки, зависания  или завершении работы эфирного компа
  •  

Ігор

Я не можу зрозуміти, чому вони вимикаються, але потрібно, щоб при подачі на них живлнння, вони відразу самі вмикалися, щоб кожного разу не просити ключ.
Через скільки часу на БЖ з'являться напруги? І як БЖ відреагує на релюшку, яка до нього буде підключена?
  •  

admin

Якщо чисто живлення, то ще простіше. Наприкла БЖ телефона або полячки, на нього чіпляєш реле (підбери тоді правильний RC або реле з таймером). Подалась напруга, мобільний почав заряжатися, реле замкнулось на деякий час - запустився комп.
  •  

Ігор

Теж варіант, все інше можна зробити через віддалений доступ. Дякую за допомогу!
  •