Інтер vs Інтер+

Автор Sergey 89, Лютий 23, 2012, 21:29:04

Попередня тема - Наступна тема

Sergey 89

Я голосую за Інтер+.
Хоча в мене його немає.
Буває таке що на Інтері нема чого подивитися а на Інтер+ є.
Наприклад в новорічні нема чого подивитися на ІНТЕРІ на ІНТЕР+ всілякі мюзикли,повтори Вечірнього Кварталу.  
  •  

pavlo_r

А опитування слабо зробити?  
  •  

Panek

На Інтер+ транслюють футбольні матчі Прем'єр-ліги України  :good:  ,а на Інтері ніколи!  :dunno:  
Glory to Ukraine!
  •  

Радиоман

Щаз я вам за Интер+ буду голосовать, когда я его в глаза не видел.  :D  В данном случае мой выбор очевиден в пользу того, что без плюса.  
  •  

Vova.UA

Цитата: "Panek" post=18014На Інтер+ транслюють футбольні матчі Прем'єр-ліги України  :good:  ,а на Інтері ніколи!  :dunno:
На простом деколи збірну показують. Але то рідко  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

mikhail

Чого? У інтера контракт на всі товариські матчі збірної до Євро-2012... показує він всі... винятком був матч Чехія - Україна(Україна програла 4-0) був показаний на НТН. Інтер+ це міжнародна версія... так буває... на Інтер+ показують старі фільми...буває навіть і чорнобілі... а на Інтері мило мильне... від кварталу вже верне... постійно повторюють... жарти всі замовні... Зеленський бабло получає... і всі давольни... а от на новий рік ... чи якісь рейтинговий ефір по суботах... то він дублюється на інтері+ ... це стосується того самого кварталу... а під час реклами на інтері... там то якась музика попсова то ще шо... УПЛ... у Інтер+ право показувати два матчі в тур для закордону... для України показує канал Футбол... (про 2+2 зараз мовчу, ще про пул буду розказувати)  
  •  

Panek

До речі про рекламу на Інтері...
Красномовною в цьому плані була трансляція боксерського поєдинку між Кличком та Чісорою.Від такої кількості реклами,в перерві між раундами,хотілось :sick:  
Glory to Ukraine!
  •  

Radiostyle

Цитата: "Panek" post=18058До речі про рекламу на Інтері...
Красномовною в цьому плані була трансляція боксерського поєдинку між Кличком та Чісорою.Від такої кількості реклами,в перерві між раундами,хотілось :sick:
І так завжди,коли бокс,бо реклама великі гроші  бабло ,от і тулять між раундами.  
  •  

Panek

Після другого раунду перемекнув на російський канал Спорт1-реклами я там не бачив-тільки повтори! :victory:  
Glory to Ukraine!
  •  

FMDX

По сути сего вопроса могу отметить следующее: Интер+ был очень хорош и на несколько порядков лучше обычного, НО ДО изменений (до прихода зЕлеленского?! :sick: ), возникали даже мысли: ПОЧЕМУ нас кормлят отбросами российских "ментовских" сериалов и околодетективных программ, а на мир подают такую отличную по качеству версию... Тогда на нём, кроме упомянутых матчей УПЛ, можно было увидеть интересные украинскоязычные программы, украинские (и опять же украинскоязычные!!!) художественные и документальные фильмы, теперь же он превратился в тот самый канкрЄтний ацтой, шо и обычный Интер :nosuper: ...
П.С. Кому так нравится не самый лучший мотлох советского производства, котрым зЕлеленский (как продюсер) напичкал Интер+ - милости просим на УТ-1 или Энтер-фильм;)  
  •