Записи з ефіру

Автор pavlo_r, Травень 10, 2011, 15:51:56

Попередня тема - Наступна тема

pavlo_r

Пропоную в цій темі викладати наявні записи з ефіру вже закритих чи тих, що продовжують мовлення радіостанцій. Розпочинаю з записів викладених мною на сторінці Львова.


Радіоман - львіська радіостанція, що мовила на частоті 91,1 МГц у Львові з 4 липня 2004 по 5 лютого 2009 року. Після переформатування ще близько року мовила з позивними Радіо 4U, після чого на її частотах вийшли Music Radio (Нововолинськ, Івано-Франківськ) та Шарманка (Львів, Тернопіль).

Ось короткий (20 хв.) запис ранкового шоу Новий день прийшов з Олегом Середою (Мосесовим) та Світланою Кирильчук. Починається з реклами, є рубрика \"Агент 911\" http://dovkola.org.ua/RadioMan-Novyi-den-pyishov.MP3

А також збережені сторінки сайту radioman.ua
http://msm.kmx.ua/radioman-web.rar

Все інше викладу пізніше.  
 •  

corazon

#1
Запис пісні з передачі \"Українська дискотека\" на \"Еко-FM\".
Це була моя улюблена передача на \"Еко-FM\". Там крутились переважно весільні милозвучні пісні, багато з яких на інших станціях не чув взагалі.

Щось подібне до \"Української дискотеки\" є тут: myradio.ua, формат \"Українське весілля\". Проскакують інколи ті самі пісні, що були на \"Еко\", але це все-таки не зовсім \"Укр. дискотека\". Хоча для любителів весільних пісень згодиться. 
 •  

corazon

Є в кого-небудь відеозапис новин Першого Національного, які веде Світлана Ганська? Хочу пригадати зовнішність і голос цієї ведучої.
Вона вела новини на Першому каналі десь у 2001-2004 роках.  
 •  

MAX

А у кого-то есть записи эфиров днепропетровской радиостанции \"Классик Радио\" ФМ 103,3 МГц. Данная станция вещала в Днепропетровске с 1996 где-то по 2006 годы. Если есть или знаете где взять, пожалуйста, дайте ссылочку! Спасибо!  
 •  

Ігор

В когось є записи ефіру радіо Апельсин? Якщо можна то скиньте будь-ласка на такий файлобмінник щоб можна було б зразу скачати.  
 •  

corazon

Я записав півгодини ефіру FM-Галичини, ще зі старими заставками і старим музичним форматом. Запис вівся з онлайн-трансляції, до і після півночі 31 травня.
У записі є заставки \"Ми, там де ти\" і \"Спільний проект Галичина і Західна Столиця\".

http://www14.zippyshare.com/v/85284847/file.html

З 1 червня всі заставки мають змінитися, тому останній шанс щось записати зі старими заставками - протягом завтрашнього дня 31 травня.


Додано: 31-05-2011 10:11

http://www5.zippyshare.com/v/10279183/file.html
Ось іще з \"Галичини\", запис з ефіру 89.7 в районі 11 години. Чути \"пікання\" і стару заставку на початку години. Новин правда чомусь не дали.


Додано: 31-05-2011 10:26

Кусок з рекламою зі старими заставками.
http://www5.zippyshare.com/v/7819529/file.html


Додано: 31-05-2011 13:10

Новини з погодою на \"FM-Галичині\" в старому форматі (14:00 31 травня 2011 року).
http://www7.zippyshare.com/v/71251157/file.html


Додано: 31-05-2011 23:31

http://www25.zippyshare.com/v/44792612/file.html
Ось перехід у львівському ефірі Галичини на 89.7 від старих заставок до нових. Опівночі 1 червня. У позиції 9:05 можна почути нову заставку Галичини, на початку запису - стару.

В ефірі мережі (онлайн) нові заставки \"файне радіо\" ішли вже перед північчю (о 23:40 вони точно вже були), а на 89.7 до півночі ішов місцевий ефір зі старими заставками. Опівночі на 89.7 включили мережевий ефір в середині пісні ВВ \"Кондуктор, натисніть на гальма\", і відтоді на 89.7 можна почути нові заставки.  
 •  

corazon

Є в когось записи з ефіру \"Ніко-FM\"? Особливо цікавить період, коли воно називалося \"Народне радіо\".  
 •  

pavlo_r

Не запис з ефіру, але про радіо.

\"Український щоденник Свобода\" 2 серпня 1938 року http://www.svoboda-news.com/arxiv/pdf/1938/Svoboda-1938-177.pdf  
 •  

admin

corazon писав(ла):
ЦитатаЄ в когось записи з ефіру \"Ніко-FM\"? Особливо цікавить період, коли воно називалося \"Народне радіо\".
а мене взагалі цікавить усе про той період  
 •  

MAX

А я ещё раз спрошу! У кого-то есть записи эфиров днепропетровской радиостанции \"Классик Радио\" периода 1996 - 2006 г.г.?  
 •  

corazon

admin писав(ла):
Цитатаcorazon писав(ла):
ЦитатаЄ в когось записи з ефіру \"Ніко-FM\"? Особливо цікавить період, коли воно називалося \"Народне радіо\".
а мене взагалі цікавить усе про той період
Я пам\'ятаю досить багато з того періоду.
Студія була в Києві, але радіо було в галицькому стилі. Була програма \"Народний календар\", в якій розповідалось про народні прикмети і звичаї сьогоднішньої дати. Також були кулінарні передачі, вітальні програми, програма \"Народний хіт-парад\". Було немало гумору, зокрема після реклами були анекдоти.
Серед інших, була оригінальна ведуча ефіру, яка називала себе Кобіта Львівна. Вона спеціально говорила в ефірі з особливим галицьким акцентом.
Був також ще один цікавий ведучий - старий дід, який вів деякі програми в гумористичному стилі. Голос у нього був такий, що важко було визначити, баба це чи дід. Допомогло те, що він вживав дієслова в чоловічому роді. Він був єдиним на радіо, хто говорив російською мовою.
Оформлення джинглів і заставок передач було трохи схоже на сучасну \"FM-Галичину\" - вони наспівувались в фольклорному стилі.
Позивний тоді був, здається, тільки \"Народне радіо\", але ведучі в ефірі інколи казали також \"Ніко-FM\". В такому форматі станція працювала протягом останнього року (приблизно), поки не запустилось \"Радіо 5\".
P.S. Також цікавий факт: \"Ніко-FM\" свого часу переїхало в Київ, але частоти в Києві вони не мали аж до появи \"Радіо 5\"! І тому на вітальні програми \"Ніко-FM\" люди дзвонили тільки з інших міст, набираючи код Києва. А самі кияни, виходить, не могли навіть слухати київське радіо \"Ніко-FM\"! Цікаво, чому частоти в Києві \"Ніко-FM\" так довго не мало?  
 •  

corazon

Знає хто-небудь, де можна переглянути записи \"Погоди\" на \"Інтері\" у виконанні Руслани Писанки (а також Дівєєва-Церковного)? Google не дуже поміг, на жаль.  
 •  

Sergey

В архивах \"Интера\"  
 •  

corazon

Викладаю записи львівських радіостанцій (зокрема FM-Галичини в старому форматі), зроблені у 2011 році.

У назвах файлів присутні:
а) Частота станції (100.2 - це Ретро з Борислава)
б) Дата запису (!спочатку місяць, а потім число!)
в) О котрій годині починався запис (год-хв-сек)

Наприклад: FM897_0103_212031 означає, що запис з 89.7 FM (FM-Галичина), зроблений 3 січня о 21:20.


http://www65.zippyshare.com/v/61607102/file.html  
 •  

corazon

Цю тему слід перемістити з \"Львівська обл.\" в \"Радіомовлення\", бо тут записи не тільки львівських станцій.  
 •