Записи з ефіру

Автор pavlo_r, Травень 10, 2011, 15:51:56

Попередня тема - Наступна тема

Ігор

Схоже що сьогодні не мій день :( зникло покриття на Київстарі. Буду пробувати "закидати" завтра.
  •  

Opgy

Цитата: "mihaylin" post=29159
Цитата: "Opgy" post=29022Smart_igor ,именно из вконтакте я их и брал. Ну почему же только Московские.Они ж ведь и на Луганской исользовались,Верно?    По поводу rst.Europa Plus - Jingle Packed.mp3,в эфире такой микс вроде был,соответственно без меток сайта,А что это за метка сайта незнаю вааабче)
Ахахха)) Рассмешили) Вот этот вот джингл
http://www24.zippyshare.com/v/82862812/file.html НИКОГДА не использовался в эфире Луганской Европы. Почему? Потому что делал я его для своих целей своими же руками) Вот оригинал
http://www12.zippyshare.com/v/6057199/file.html А в контакт загрузили ярые фанаты русскоязычной Европы, тем более это был срез с эфира.
Что касается Jingle Packages - это демки конструкторов джинглов, которые продаются по очень "не маленьким" ценам. Вот тут кстати и был тот пример http://jingle.ru/sweeper/



Та да,аж Не удобно как-то :oops: )То я видать когда с Контакта выкачал,по запарке и загрузил его сюда.Так что SORRY :blush:
  •  

Smart

Opgy, не все, что лежит в вк, принадлежит Луганской Европе ;)
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води...
В годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди.
  •  

Opgy

Цитата: "Smart_igor" post=29281Opgy, не все, что лежит в вк, принадлежит Луганской Европе ;)
это я уже понял)Кстати у тебя случайно нет записей Скайвэя??
  •  

Smart

Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води...
В годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди.
  •  

Opgy

Цитата: "Smart_igor" post=29288Неа
Печаль  :cry: ,Почему то их не  у кого не осталось
  •  

Ігор

Цитата: "oldman" post=29134Я обычно использую jetAudio.
вона навіть пише з плаваючим бітрейтом :blink:
  •  

oldman

Цитата: "Ігор" post=29358
Цитата: "oldman" post=29134Я обычно использую jetAudio.
вона навіть пише з плаваючим бітрейтом
Да, есть и такое.
Вообще, очень хорошая программа для записи. Есть фильтры ВЧ и НЧ, режекторный фильтр,эквалайзар.И всё это используется при записи.Очень удобно оцифровывать старые аудиозаписи.Можно подчищать сигнал уже при записи.
  •  

Ігор

Мені сподобалася ця програма.

За запис ефіру ефіру я не забув, зараз вже роблю другу спробу. Якщо сьогодні не вийде, завтра куплю флешку, а після завтра дам записи знайомому, він скине, і дасть мені посилання.
  •  

Ігор

Нічого не виходить( зараз пишу ще третій кусок, там записав трохи новин, погоду, рекламу. Запишу більше години, а може і дві.
  •  

DeJar

Тоді я вставлю свої 5 копійок.
Записи робив 1 грудня 2011 року на Degen 1103 проїжджаючи трасою Київ-Одеса. Якість прийому не завжди добра.

Біла Церква, Radio.Net, 104.3

Умань, MID-FM, 103.4 №1
Наприкінці запису  в приймачі сіли акумулятори, тому відбулося перекидання на іншу (порожню) частоту, та зникав звук.
І ще
Умань, MID-FM, 103.4 №2

Програвач на zippyshare.com щось не дуже товаришує з бітрейтом 96kbps/22050Гц, тому для покращення звуку треба натиснути кнопку "SD" в правому верхньому кутку, або просто скачати файл.
  •  

oldman

Решил немножко "писануть" свой эфир.
Ульяновка, (Кир).
Первые 5 минут Супер Радио, следующие 5 мин Ретро ФМ и последние 5 мин УР-1.

http://www25.zippyshare.com/v/11117458/file.html
Приём на MP-3 плеер, запись jetAudio при 192 кбит.
  •  

Ігор

Гулять так гулять! Треба буде ще трохи Стильного з БЦ записати і тд...
Після заставки "Нова музика..." якраз звучить "нова" пісня :D
запис вже триває майже 2 години.
  •  

Radiostyle

Цитата: "DeJar" post=29366Тоді я вставлю свої 5 копійок.
Записи робив 1 грудня 2011 року на Degen 1103 проїжджаючи трасою Київ-Одеса. Якість прийому не завжди добра.

Біла Церква, Radio.Net, 104.3
Да...,за майже 8 місяців мало що змінилося (і плейлист(и)в тч.) :nosuper:
 :дякую:  за записи.
  •  

vital-fm

DeJar
А 1103 хіба пише?
Наскільки знаю, то 1121.
Розкажіть як записували, сам в дорозі щось записав би.
  •