ТРМ у Житомирській області

Автор polesyenet, Травень 13, 2011, 14:41:49

Попередня тема - Наступна тема

admin

в Малине насколько я знаю нету обьектов для серьёзного вещания, а в Бердычиве ждут очевидно возведение новой вышки.
В Бердычиве может и есть вещание с теперешней, но охват маленький, а вот с новой будут добиватся 95%  
  •  

mr.skromnost

Фактична адреса Житомирської хвилі та обласного радіо вул.Люберська 1а.  
  •  

mr.skromnost

Фактична адреса каналу "ЖИТОМИР" вул.Театральна 7.  
  •  

admin

а тут нічого не поробиш
ОДТК одна в базі даних  
  •  

admin

Бердычев. Цифра работает с 1.10.11 на вышке ТРК "Эфир", а концерн строит в 500метрах от неё для "освоения" денег.

ictv/СТБ/Новый переехали на вышку ТРК "Эфир" ещё в июне :bravo:  
  •  

admin

новые фотки РПЦ ТРК "Эфир" в Бердычеве
уже с Зеонбудом  
  •  

Vova.UA

Цитата: "admin" post=11569новый фотки РПЦ ТРК "Эфир" в Бердычеве
уже с Зеонбудом
Шото не по фен-шую )
 
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

admin

  •  

admin

Додано фото Міськради Коростеня (телеканал "Житомир")  
  •  

admin

Додано фото

Бердичів   пл. Соборна 9  
  •  

mask@mail.ru

На 102.0фм лайф радио в бердичеві глушить крок із житомира на 102.2фм  
  •  

mask@mail.ru

Доречі я тут на днях був у Житомирі в мене був вільний час і я перевірив що радіо рокс на 100.7 веде мовленя з вулиці перемоги1 також з вулиці перемоги 1 веде мовленя хіт фм на 106.9фм а біля вежі трк евр що на щорса ці дві радіостанції невіпевнено приймаеться а на вул.перемоги 1 йде хароший прийом в стерео без всяких помех.  
  •  

mask@mail.ru

Я давно писав що в Житомирі рокс 100.7фм веде мовленя з площі перемоги1 просто ніхто до уваги не брав мої слова також з площі перемоги 1 веде мовленя 106.9 хіт фм а не з Щорса.  
  •  

pavlo_r

  •  

mask@mail.ru

Перевіряв сам на різні приймачі на щорса сигнал на 4 інколи стерео більшість моно а на площі перемоги 1 сигнал на 5+ і стерео з закритою антеною на 100.7 і на 106.9фм  
  •