ТРМ у Житомирській області

Автор polesyenet, Травень 13, 2011, 14:41:49

Попередня тема - Наступна тема

Radio_2019

Цитата: dxman від Вересень 11, 2020, 12:31:33
в Житомирі на люксі потужність впала разів у 5. Вже кілька днів. Навіть 102.2 йде потужніше
А як зараз?
Має бути все нормально.
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
 •  

Radio_2019

#286
Житомир:

98.2 - зависока гучність, внаслідок чого виникає сильне перевантаження звуку

На 106.1 є RDS:
Z-RADIO / 106,1 FM / ZHYTOMYR / REKLAMA / 0412 / 555-535 ***** Classical + AF: 106.1

107.7 значно покращився сигнал та змінився RDS:
LUX FM / 107,7 FM / LUX FM / 107,7 FM / 413-104 ***** Pop Music + PI Code: 1047 + AF

Було:
LUX FM / 107.7 FM / ZHYTOMYR / 413-104

На 103.4 також покращився сигнал, навряд чи там зараз 3 кВт замість ліцензійних 5 кВт.
Раніше сигнал був гірший.

Коростень:
На 100.6 замість "Рекорд FM" дійсно позивні "NewDay".

Бердичів:
103.0 RDS:
Power FM ***** Pop Music + PI Code: 62D9 + AF

Інше без змін.
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
 •  

admin

 •  
  Подякували за цей пост: Radio_2019

vital-fm

Доречі, яке в них нове посилання на трансляцію?
 •  

admin

2020 рік дає підстави констатувати, що на Житомирщині залишається попит на локальне радіомовлення. Так, три територіальні громади області виявили бажання та подали пакети документів до конкурсу на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних радіоканалів, оголошеного Національною радою 12.12.2019. Проте, через поширення на території України коронавірусної хвороби COVID-19 рішенням регулятора проведення конкурсу було скасовано. Однак територіальні громади Баранівки, Брусилова та Коростишева мають сподівання, що у 2021 році їм випаде можливість взяти участь у конкурсах, щоб розпочати власне мовлення у FM-діапазоні.
 •  

Radio_2019

З жовтня 2018 року телеканал "ВІК" мовить в 16:9.
Житомирський телеканал CTV (Союз ТВ) теж в 16:9.
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
 •  

adminЦитата: Radio_2019 від Лютий 13, 2021, 13:30:10
Житомирський телеканал CTV (Союз ТВ) теж в 16:9.

Цікаво а мовлення в аналізі триває?
 •  

dicto

Цитата: admin від Лютий 13, 2021, 16:09:19

Цікаво а мовлення в аналізі триває?

Так, досі триває. Причому ефірна версія відрізняється від Т2 — ось вчора вдень в аналозі польське телебачення ретранслювали, а в Т2 якесь кіно було.
 •  
  Подякували за цей пост: admin, corazon

admin

НСТУ запустило Житомирське радіо у Попільні та Новоград.-В.

admin

Хтось може перевірити Житомир 23 ТВК...цікаво вимкнули чи ні останній аналоговий передавач області.
 •  

admin

 •  

TV-Ukr

Згідно цього посту, Шансон розпочав мовлення в Житомирі.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!

admin

У 2021 році власне мовлення у стандарті DVB-T2 продовжували 4 місцевих телерадіоорганізації: ПП «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «ВІК», м. Бердичів (логотип: «ВІК»), ТОВ «МЕДІА-ПРОСПЕКТ», м. Житомир («СК1»), ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «СОЮЗ – ТВ», м. Житомир («Сtv»), КП КОРОСТЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ТО «КОРОСТЕНЬМЕДІА», м. Коростень («Коростень ТБ»).           
            Загалом на території Житомирській області розміщено 9 передавачів, що розповсюджують програми у цифровому телевізійному стандарті. Але попри це, як і у попередні роки, охоплення території Житомирщини сигналом DVB-T2 коливається в межах 65-75%. Найслабше покриття фіксується на територіях Андрушівської, Баранівської, Ємільчинської, Романівської та Ружинської громад. А з огляду на особливості забудови та рельєфу питання якісного доступу до цифрового сигналу DVB-T2 продовжує бути актуальним для низки мікрорайонів Житомира. Відстань від південних околиць обласного центру до передавача, розташованого у с. Андріївка, становить 35 км. 
            В аналоговому стандарті у Житомирській області продовжує працювати один телемовник - ТОВ «Телерадіокомпанія «СОЮЗ – ТВ», м. Житомир («Сtv»).
               На Житомирщині на конкурс виставлена частота 91,7 МГц у місті Новограді-Волинському. Можна зазначити, що цю звістку вже позитивно сприйняли у місті та прилеглих громадах. В міській раді розпочато роботу над підготовкою пакету необхідних документів для участі у майбутньому конкурсі.
              Варто зауважити, що північ Житомирської області продовжує потребувати особливого насичення саме вітчизняним інформаційним продуктом – з огляду на прикордонні території, що межують з Республікою Білорусь.
З різним рівнем якості прийому, але фіксується присутність теле- та радіосигналу з Білорусі. У поточному році спеціалісти Подільської філії Українського державного центру радіочастот провели комплексне вимірювання доступності білоруських телевізійних та радіоканалів на півночі Житомирської області. За інформацією, наданою Центром, у низці населених пунктів в цифровому стандарті зафіксовано трансляцію телевізійних програм виробництва не лише Республіки Білорусь: «РТР Беларусь», «МИР 24», «НТВ Беларусь», «Шансон ТВ», інших. Також, фіксується присутність в ефірі радіостанцій сусідньої республіки: «Радиус ФМ», «Першы нацыянальны канал Беларускага радыё», «Правда Радио».
           В цьому контексті продовжує бути актуальним насичення прикордоння Житомирщини вітчизняним інформаційним, аналітичним, просвітницьким продуктом. У 2022 році у Народичах повинен зазвучати Суспільний мовник.
А відновлення конкурсів на телевізійне та радіомовлення за умови наявності вільних частот дозволяє сподіватися на збільшення вітчизняних мовників
у телерадіопросторі.
 •  

admin

Перелік майна, яке пропонується для безоплатної передачі іншим суб'єктам господарювання
Металоконструкції вежі Н-110   
Рік випуску 1976
Об'єкт обліковується на балансі Житомирської філії Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення і складований на площадці РТПС Андріївка, Житомирського району (колишній Черняхівський), Житомирської області.
https://cip.gov.ua/ua/ads/perelik-maina-yake-proponuyetsya-dlya-bezoplatnoyi-peredachi-inshim-sub-yektam-gospodaryuvannya
 •  

kram2000

"Z-Radio" не мовить наразі через всім відомі події
 •