ТРМ у Житомирській області

Автор polesyenet, Травень 13, 2011, 14:41:49

Попередня тема - Наступна тема

mr.skromnost

Змін нема, авторадіо в ефірі.
  •  

vital-fm

VanjaZ
Перевірте ще раз, інтернет трансляція на данний момент працює.
А по ходу них вона з ефіру, колись була до 2-ої.
П.С. Вночі не працюють, по інтернет трансляції, "Слобода фм" і "Пульс фм".
Можу помилятись, до 23-ої, але ще буду дивитись, якщо хтось в ефірі слідкує - відпишіться у відповідних темах.
  •  

mr.skromnost

У Житомирі на частоті 104.5 фм йде місцевий ефір, мовлення Авторадіо припинено. Є реклама і музика. Джинглів Авторадіо немає, є слогани "Музика non stop із задоволенням", "Ви служаєте програму музика великих доріг" "музика non stop, тільки найкраще" тощо.
P.S. "Перця" ще немає.(власне спостереження).
  •  

kopop

Значить на 104,5 місцевий ефір! :)
  •  

Ігор

  •  

Ігор

В темі про тропо 26-го вересня я писав що прийняв Авторадіо, а 27-го "Музика нон стоп".
Значить вони розпочали мовлення 27-го.
  •  

vital-fm

На 104,5 в Житомирі можна писати план "Авто радіо".
Рішення 1927 та 28.
І хоч не переоформили, новий директор Давид Геннадійович Білик багато про що говорить через пошук.
Хоча стоп, "Європа плас" теж може бути, але як тест запускали першу радіостанцію.
Як би там не було, частота тепер за УМХ.
  •  


admin

Господи сколько бреда.... журналюг срочно в пастухи
  •  

Ігор

Мене це вразило:
У той час, коли вся Європейська спільнота вже має змогу переглядати улюблені телепрограми у
цифровому форматі DTV-
T2
  •  

admin

А 212 передатчиков, тебя не удивило?
  •  

Ігор

Теж здивувало, але я ще не дочитав до кінця, трохи був зайнятий.
  •  

pavlo_r

Цитата: "admin" post=37105Господи сколько бреда.... журналюг срочно в пастухи
По першому посиланню, ще куди не йшло. Просто зразу помітне бажання облити лайном цифру і всіх до неї причетних. Моя особиста позиція в такому випадку: не подобається - не дивись. Тебе ніхто не змушує і ніхто тобі нічого не повинен на халяву давати.
Ну а це www.berdichev.biz/content/view/8614/1/  :blink: справді наче пастух писав. 212 передавачів з яких транслюється 35 каналів  :D
  •  

admin

Для мене обидві речі жахливі
  •  

pavlo_r

В першій технічні подробиці Т2 не згадуються, тому неадеквату, ІМХО, менше. А так, обидві статті тримаються приблизно на одному рівні. Щодо журналістів - так чого хотіти, коли дитина закінчивши школу іде на журфак і п'ять чи шість років вчить українську мову, право в ЄС, вишукує помилки в газетах, та займається іншими справами про які писати та розказувати ніколи не доведеться. От і маємо на виході спеціаліста, який не має поняття ні в техніці ні в медицині, економіці, транспорті, але пише про все.
  •