Виберіть стиль:

Автор Тема: Приватні РПЦ  (Прочитано 3988 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

neekeri

• Гість
Приватні РПЦ
« Відповідь #15 : Травня 31, 2011, 20:56:42 »
pavlo_r писав(ла):
Цитувати
всім за відповіді. Тепер мене цікавить суто філософське питання:
Чому, як Ви гадаєте, в такому місті як Львів немає жодного приватного РПЦ, а всі радіостанції, в тому числі 5 місцевих (офіційно 7), незважаючи на високу вартість задоволення, полізли на телевежу?

тому, що у випадку приватного РПЦ десь на вул. Кн. Ольги, годі покрити не те, що область, а навіть Підзамче чи Муроване. Якось будете в цих краях спробуйте прийняти польські станції. А так, основна завада на шляху прийому для цих районів - сам Високий Замок, стає запорукою хорошого сигналу.  

Відсутній pavlo_r

• Глобальний модератор
  • Профі
  • Подяки
  • -Надані: 2061
  • -Отримані: 3194
  • Репутація: +3466/-167
  • Розташування: Lviv
    • notatnyk.org
Приватні РПЦ
« Відповідь #16 : Травня 31, 2011, 21:26:39 »
admin писав(ла):
Цитувати

кажуть що реальних альтернатив немає. Начебто іншої точки щоб добре покрити місто (про область навіть не говориться) немає

Може й так. Колись 103,9 мовило з Листопадового чину. Не знаю як по місту, а на селі в мене тоді цю частоту ледь чути було. Мабуть альтернатива була не дуже і вирішили на Високий замок перенести.

neekeri писав(ла):
Цитувати
тому, що у випадку приватного РПЦ десь на вул. Кн. Ольги, годі покрити не те, що область, а навіть Підзамче чи Муроване. Якось будете в цих краях спробуйте прийняти польські станції. А так, основна завада на шляху прийому для цих районів - сам Високий Замок, стає запорукою хорошого сигналу.

Ну в нас є ще одна природна завада - Цитадель, але це більше стосується прийому телебачення на вулицях Вітовського і Зарицьких.  
Чим більше я знаю людей, тим більше я люблю собак

Відсутній Vova.UA

• Профі
  • Подяки
  • -Надані: 108
  • -Отримані: 185
  • Репутація: +468/-4
  • Розташування: Львівська область, Пустомити.
Приватні РПЦ
« Відповідь #17 : Червня 01, 2011, 00:48:32 »
pavlo_r писав(ла):

Може й так. Колись 103,9 мовило з Листопадового чину. Не знаю як по місту, а на селі в мене тоді цю частоту ледь чути було. Мабуть альтернатива була не дуже і вирішили на Високий замок перенести.
[/quote]
Жахливо приймалося :S Мені довго вдома прийшось помучитися, щоб біль-менш нормально настроїти 103,9. Хоча, при бажанні на тій вежі  антену можна і вище поставити.  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7

Відсутній AlexFM

• Профі
  • Подяки
  • -Надані: 75
  • -Отримані: 204
  • Репутація: +319/-4
  • Розташування: Николаев
Приватні РПЦ
« Відповідь #18 : Червня 01, 2011, 19:04:42 »
Vova.UA писав(ла):
Цитувати
pavlo_r писав(ла):

Жахливо приймалося :S Мені довго вдома прийшось помучитися, щоб біль-менш нормально настроїти 103,9. Хоча, при бажанні на тій вежі  антену можна і вище поставити.[/quote]

Учитывайте особенности ландшафта.  

Відсутній Vova.UA

• Профі
  • Подяки
  • -Надані: 108
  • -Отримані: 185
  • Репутація: +468/-4
  • Розташування: Львівська область, Пустомити.
Приватні РПЦ
« Відповідь #19 : Червня 01, 2011, 23:22:11 »
AlexFM писав(ла):
Учитывайте особенности ландшафта.

Та і по Львову сигнал був замітно гірший  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7

neekeri

• Гість
Приватні РПЦ
« Відповідь #20 : Червня 01, 2011, 23:42:14 »
pavlo_r писав(ла):
Цитувати
Колись 103,9 мовило з Листопадового чину. Не знаю як по місту, а на селі в мене тоді цю частоту ледь чути було. Мабуть альтернатива була не дуже і вирішили на Високий замок перенести.

причиною зміни адреси мовлення 103.9 є зміна власників ТРК \"Пілот-Україна\"