Виберіть стиль:

Автор Тема: Украина уверенно осваивает цифровое телевидение  (Прочитано 638647 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній vital-fm

• Профі
  • Подяки
  • -Надані: 506
  • -Отримані: 643
  • Репутація: +701/-9
  • Розташування: Файне місто Тернопіль
Re: Украина уверенно осваивает цифровое телевидение
« Відповідь #4710 : Липня 22, 2018, 01:50:39 »
Я то думаю чомув  списку не було цифрової ліцензії UA першого, а їм ж тоді нову видали при об'єднанні.
І в МХ5 також.

Відсутній Vova.UA

• Профі
  • Подяки
  • -Надані: 108
  • -Отримані: 188
  • Репутація: +471/-4
  • Розташування: Львівська область, Пустомити.
« Відповідь #4711 : Липня 23, 2018, 22:34:57 »
О, моя бабушка заволновалася  об отключении аналога :)
Та навіть моя захвилювалася...
Все-таки ролик про відключення аналога більш дієвий, ніж той про бабцю з тюнером
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7

Відсутній Sadkovskiy

• Новачок
  • *
  • Подяки
  • -Надані: 0
  • -Отримані: 1
  • Репутація: +1/-0
« Відповідь #4712 : Липня 24, 2018, 09:38:06 »
так что,реально с 1 сентября отключают ? Думаю Мариуполь  точно не отключат,кто,что знает ?

Відсутній pavlo_r

• Глобальний модератор
  • Профі
  • Подяки
  • -Надані: 2061
  • -Отримані: 3198
  • Репутація: +3470/-167
  • Розташування: Lviv
    • notatnyk.org
« Відповідь #4713 : Липня 24, 2018, 10:04:04 »
Аналогове мовлення залишиться в зоні ООС і в прикордонних з країною агресором районах. Також залишаться в ефірі канали, які не отримали цифрових ліцензій
Чим більше я знаю людей, тим більше я люблю собак

Відсутній admin

• Адміністратор
  • Профі
  • Подяки
  • -Надані: 4940
  • -Отримані: 4200
  • Репутація: +4621/-161
  • Розташування: Brescia (BS), Italy
  • Software Engineer
    • укртвр
« Відповідь #4714 : Липня 24, 2018, 11:46:29 »
31 ЛИПНЯ – ПОЧАТОК ВИМКНЕННЯ АНАЛОГОВОЇ ТЕХНОЛОГІЇ

Постановою Кабінету Міністрів від 13 червня 2018 року № 509 внесено зміни до Плану використання радіочастотного ресурсу України стосовно термінів використання аналогової технології телевізійного мовлення. Відтак 31 липня 2018 року аналогове телевізійне мовлення припиняється у місті Києві та Кіровоградській області, 31 серпня 2018 року – на всій території країни.

Національна рада закликає телерадіоорганізації долучитися до інформування телеглядачів щодо цієї події та розміщувати в своєму ефірі відповідну інформацію.

Інформаційні ролики щодо вимкнення аналогового телебачення, що відповідає вимогам соціальної реклами, розміщено на сайті Національної ради за посиланнями: відео 1 ( ), відео 3 (https://www.youtube.com/watch?v=ql9Twy_7JjI&feature=youtu.be).

Регуляторний орган звернувся до дистриб’юторів найбільших торгових марок, які постачають на український ринок перетворювачі цифрового сигналу, аби вони максимально забезпечили торгові мережі необхідним обладнанням.

Також національний регулятор просить і дрібних постачальників цифрового обладнання врахувати ситуацію на вітчизняному ринку та подбати про наявність у роздрібних мережах тюнерів і телевізорів різних цінових категорій – від найдорожчих до найдешевших, аби максимально задовольнити попит населення на необхідне оснащення для прийому цифрового телевізійного сигналу.

Докладніша інформація за посиланням https://www.nrada.gov.ua/tsyfrove-efirne-telebachennya/
Проблема в том, что человек - существо эффективное. Он прилагает экстра-усилия только тогда, когда понимает, что они окупятся. А когда возврат инвестиций неясен, тогда и усилия будут посредственными.

Русские своих не бросают. А кого бросили, те не свои.

У мэра Киева пусть курсы риторики пройдёт)))

Відсутній kotenko.

• Профі
  • Подяки
  • -Надані: 107
  • -Отримані: 264
  • Репутація: +287/-3
  • Розташування: Сербинівка, Полтавщина
  • Порохобот #1 на форумі:)
    • https://www.youtube.com/channel/UCO7TovW1pKQsgThq5TEttQw
« Відповідь #4715 : Липня 24, 2018, 16:05:20 »
Оприлюднена постанова уряду з однією лиш зміною. аналог збережеться лише на півдні Херсонщини й Донбасі. Не враховані пропозиції Нацради щодо продовження аналогового мовлення каналів НСТУ, місцевих каналів без цифр. ліцензій та  деяких районів Чернігівщини, Сумщини і Харківщини до кінця року.
Бачачи, як в еліті нашого футболу щороку лопаються футбольні клуби, вважаю, шо через кілька років буде так лопатись олігархічний медіаринок.
Чогось він, падло, не валиться!

Відсутній Vova.UA

• Профі
  • Подяки
  • -Надані: 108
  • -Отримані: 188
  • Репутація: +471/-4
  • Розташування: Львівська область, Пустомити.
« Відповідь #4716 : Липня 25, 2018, 20:20:22 »
Щойно в ТСН була чергова цифро-страшилка. Цього разу головний аргумент - відключенням аналогу  Нацрада примусово і незаконно позбавляє ліценції на аналогове мовлення...
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7

Відсутній Xottabi4

• Експерт
  • Подяки
  • -Надані: 70
  • -Отримані: 303
  • Репутація: +312/-8
« Відповідь #4717 : Липня 25, 2018, 20:50:22 »
А по Интеру вчера вышел сюжет вполне нормальный, без страшилок. Видимо, с одними из недовольных договорились.

https://youtu.be/ZvqOH0j2zJo?t=33m56s

Відсутній Radiostyle

• Профі
  • Подяки
  • -Надані: 736
  • -Отримані: 596
  • Репутація: +752/-15
  • Розташування: Біла Церква
« Відповідь #4718 : Липня 25, 2018, 21:19:22 »

Відсутній BanderaTV

• Глобальний модератор
  • Експерт
  • Подяки
  • -Надані: 129
  • -Отримані: 217
  • Репутація: +219/-2
  • Розташування: м. Жовті Води
    • Vadim's channel from Ukraine
« Відповідь #4719 : Липня 25, 2018, 23:02:24 »
Стоп, а навіщо вам ліцензія на аналогове мовлення, в регіонах де ви не мовите?
Не менше – 450 гривень, де ви такі ціни знайшли?
Найдешевший показник World Vision T129 – 405 гривень
https://www.agsat.com.ua/efirnye-resivery/world_vision_t129/
Антену можна придбати і за 110 гривень, якщо не велика відстань від передавача
https://www.agsat.com.ua/antenny-efirnye/komnatnaya_t2/
Можна і самому налаштувати приймач.
Цитати великих людей: "Вийди отсюда розбійник" © В. Зеленський

Відсутній Иваныч

• Досвідчений
  • Подяки
  • -Надані: 16
  • -Отримані: 97
  • Репутація: +99/-12
  • Розташування: Герца
« Відповідь #4720 : Липня 25, 2018, 23:06:10 »
Во всём виноват Кабмин, Нацрада и Зеонбуд. Кабмин отписал постанову от фонаря, где забота о малоимущих нету. Кто делал замеры по покрытию цифровым сигналом по факту, а не формально, ревизию ретрансляторов, тоже никто не делал. То что условный инженер нарисовал типо карту, где теоретически должен быть сигнал, от этого никому не легче. Тюнера есть в избытке вопрос качества и цены, вопрос в антеннах, усилителях, мачтах и т.п., я с трудом себе представляю как дедуля или бабка тащит тюнер, монтирует антенну, обжимает кабель, тащит трубу 10 м. и крепит антенну. Я Вам скажу так, при первой мощной грозе и молнии цифровая антенна и т2 тюнер улетит куда подальше. Азаров раздавал барахольные тюнеры, вот это был ржач я тогда работал в соц. обеспечении приходили пенсионеры, малоимущие и просили чинить их или менять. Сгорали от банального перенапряжения . Комнатные антенны не ловят за 40 км от передатчика + плотность постройки + рельеф. Нормальный тюнер стоит 450 грн., антенна стоит 639  нормальная типа
« Останнє редагування: Липня 26, 2018, 20:33:11 від BanderaTV »

Відсутній Qolo

• Профі
  • Подяки
  • -Надані: 176
  • -Отримані: 564
  • Репутація: +590/-14
  • Розташування: Dnipro
« Відповідь #4721 : Липня 25, 2018, 23:11:09 »
Только сейчас увидел, как резко некоторые интернет-магазы подняли цены на тюнеры. Месяц назад бюджетные модели были практически от 250грн, а сейчас от 390.

Відсутній Иваныч

• Досвідчений
  • Подяки
  • -Надані: 16
  • -Отримані: 97
  • Репутація: +99/-12
  • Розташування: Герца
« Відповідь #4722 : Липня 25, 2018, 23:18:56 »
Буду уходить к Виасату скорее всего. Спутник стабильнее, тюнер есть давно.
« Останнє редагування: Липня 26, 2018, 20:33:37 від BanderaTV »

Відсутній PABEDUN

• Новачок
  • *
  • Подяки
  • -Надані: 0
  • -Отримані: 3
  • Репутація: +3/-0
« Відповідь #4723 : Липня 26, 2018, 00:14:47 »
Во всём виноват Кабмин, Нацрада и Зеонбуд. Кабмин отписал постанову от фонаря, где забота о малоимущих нету. Кто делал замеры по покрытию цифровым сигналом по факту, а не формально, ревизию ретрансляторов, тоже никто не делал. То что условный инженер нарисовал типо карту, где теоретически должен быть сигнал, от этого никому не легче. Тюнера есть в избытке вопрос качества и цены, вопрос в антеннах, усилителях, мачтах и т.п., я с трудом себе представляю как дедуля или бабка тащит тюнер, монтирует антенну, обжимает кабель, тащит трубу 10 м. и крепит антенну. Я Вам скажу так, при первой мощной грозе и молнии цифровая антенна и т2 тюнер улетит куда подальше. Азаров раздавал барахольные тюнеры, вот это был ржач я тогда работал в соц. обеспечении приходили пенсионеры, малоимущие и просили чинить их или менять. Сгорали от банального перенапряжения . Комнатные антенны не ловят за 40 км от передатчика + плотность постройки + рельеф. Нормальный тюнер стоит 450 грн., антенна стоит 639  нормальная типа

Абсолютно согласен! Посмотреть на то как Россия организовала цифровое ТВ (смотрю по Брянской области) - так это же идеально! Пусть и только 10 государственных зомбо-канала, но передатчики в каждом селе стоят! через 15-20 км! И второй мультиплекс так же будет, только пока не везде включен, говорят невыгодно. И качество самого сигнала видимо лучше, за 38 км до передатчика российского сигнал принимается на комнатную активную антенну, а сигнал наш за 46 км на антенну волна 2-24 идет с перебоями (если скажете, что не так антенна установлена, то такой прием во всех в городе). Наше Т2 построено ужасно! Поспешили и насмешили людей, теперь под угрозой не только ТВ, но и информационная безопасность страны! Все как всегда через одно место. Зеонбуд нагрелся, якобы построил сеть, дал "карту покрытия" и все, деньги капают! А правительство ложит большой и толстый на это все! Точно так же, как и на качество 3G.... как на все в принципе!
« Останнє редагування: Липня 26, 2018, 20:35:47 від BanderaTV »

Відсутній Xottabi4

• Експерт
  • Подяки
  • -Надані: 70
  • -Отримані: 303
  • Репутація: +312/-8
« Відповідь #4724 : Липня 26, 2018, 00:55:45 »
Только сейчас увидел, как резко некоторые интернет-магазы подняли цены на тюнеры. Месяц назад бюджетные модели были практически от 250грн, а сейчас от 390.
Да, я покупал за 300 гривен полгода назад с флешкой и HDMI.

А зачем новая антенна на Т2? Смотрели же аналог на какую-то, ее и используйте для Т2. От нагнетатели ТСНовские.