ТРМ в Миколаївськiй областi

Автор AlexFM, Січень 10, 2008, 10:17:20

Попередня тема - Наступна тема

admin

•  

vital-fm

Ну може з наступного кварталу, коли бюрократію владнають і зроблять єдину сітку для всіх обласних, поки що кожен сам за себе, хоча і під крилом НСТУ, ясна річ, що ОДТРК вже подаватись не буде, я мав на увазі спільний продукт.
  •  

admin

1) надо бы узнать, в МХ-5 наверное уже ТАК-ТВ вещает?  а то так и стоит отметка - нет вещания с 1 апреля. 

2)сайт ogtrk.mk.ua  снова работает, но там только онлайн -трансляция канала Николаев
  •  

VIT_LEV30

Сегодня на частоте 92,0 FM началось вещание "УР-1" и "Миколаїв FM"!
Время выхода "Миколаїв-FM":
8:10-9:00, 9:10-10:00, 14:10-15:00, 18:10-19:00, 21:10-21:50.
  •  

admin

•  

vital-fm

Я так розумію, on-line теж скоро відновлять, поки що за посиланням фонове гудіння.
  •  

Yuriy

Смотрите репортаж про новую радиостанцию "Миколаїв FM" с 1 мин.10 сек.
https://www.youtube.com/watch?v=OMWgfcD0OU0
  •  

pavlo_r

Поролон навколо мікрофонів це щось нове для мене.
  •  

Yuriy

•  

DVB

Скорее всего крепление было под большой микрофон. Поролон для уплотнения.
  •  

Yuriy

Радіо "Миколаїв FM" мовить на частоті 92 МГц.
http://m.youtube.com/watch?v=c6pbnWY0zR4
Що очікує на радіослухачів? Які програми та рубрики лунають в ефірі? На яку аудиторію розраховане радіомовлення? На ці та інші запитання почуємо відповідь від гості програми "Новий день" Оксани Хмельової, головного редактора редакції радіомовлення.
Ведучі: Ірина Федоровська, Артур Зайонц.
  •  

ass1995

В Кривом озере, думаю, необходимо подправить 1 ТВК, где, согласно данным нашего сайта, вещает "Prime / Первый канал СНГ". Не думаю, что сейчас там ведётся вещание "Первого канала СНГ". Тем более, что 4 года назад, побывав в тех краях, я зафиксировал только "Первый канал", "Prime" не было.
  •  

Ilya

Цитата: admin від Квітень 01, 2016, 11:55:19
известно откуда вещают?

Сегодня был хороший прием Николаевских станций, особенно с Варваровки, так что 92 МГц был самый мощный сигнал из принимаемых.
  •  

pavlo_r

90,8 Шансон — несуча, але є RDS: SHANSON / 58-40-50 / 90,8 FM
На 101.6, 104.1 та 107.8 RDS нема.
На проспект Миру мобілкою не виловив Радіо 24 (спробую потім Дегеном), але впіймав слабкий сигнал Армія ФМ.
На 105.1 також несуча
  •