Бурштин

Автор admin, Грудень 29, 2013, 20:44:34

Попередня тема - Наступна тема

admin

  •  

kram2000

Через 4 роки після останнього посту, РАІ став обласною медіа-групою на Франківщині. Змогли домовитись з місцевими телерадіокомпаніями, щоб транслювали канал РАІ. Також у цьому медіахолдингу є радіо РАІ та журнал Мега.

http://detector.media/withoutsection/article/127669/2017-07-05-u-rai-media-group-pratsyue-shestero-rusinyakiv/

Ось ключова цитата зі статті:

- Щоб не розкривати комерційної таємниці, що Ви можете сказати про принципи такого партнерства: RAI Media Group та рекламної агенції і журналу «Mега»?
- Наша біда в тому, що ми не вміємо об'єднувати зусилля заради чого ми працюємо. Можливо, це така ментальність галичан. Але в 2011 році для того, щоби отримати ліцензію на цифрове мовлення, телекомпанія «РАІ», єдина в Україні, об'єднала навколо себе сім телеканалів. Це було Надвірнянське телебачення, Коломийське телебачення, телеканал «Вежа», калуський телеканал «Незалежність», рогатинсьий телеканал «Захід», ще кілька, які мені зараз важко згадати. Багато хто пам'ятає, що цифрову ліцензію у 2011 році було отримати надзвичайно важко. На область давали лише три-чотири ліцензії. До 2011 року телеканал «РАІ» співпрацював спільно з «Новим каналом». Тобто був контент «Нового каналу» і ми мали своїх чотири години в ефірі. А забезпечити власними силами 24 години нам було надзвичайно складно. І ми знайшли компроміс з цими прикарпатськими каналами, що ми йдемо як ліцензіат, а всі інші будуть нам допомагати з контентом. Адже Національна рада оголосила про конкурс з вимогою 24 годин мовлення. А маленьким телекомпаніям з Бурштина, Калуша, Рогатина, Коломиї було би важко це зробити самим. Таким чином ми єдині в Україні зробили такий компроміс і отримали ліцензію на мовлення в цифровому форматі. Але через те, що ми – галичани, не все так склалося, як хотілося. Оскільки різні форми власності – комунальне, напівприватне, ще якесь, то інтереси розійшлися. З часом деякі канали не схотіли з нами співпрацювати. І зараз ми працюємо як один телеканал. І після цього у нас виникла ідея створювати медіа холдинг. У Канаді в кабельних мережах також транслюється наш телеканал.
  •  

Sanio

Цитата: kram2000 від Липень 05, 2017, 22:01:27І ми знайшли компроміс з цими прикарпатськими каналами, що ми йдемо як ліцензіат, а всі інші будуть нам допомагати з контентом. Адже Національна рада оголосила про конкурс з вимогою 24 годин мовлення. А маленьким телекомпаніям з Бурштина, Калуша, Рогатина, Коломиї було би важко це зробити самим. Таким чином ми єдині в Україні зробили такий компроміс і отримали ліцензію на мовлення в цифровому форматі. Але через те, що ми – галичани, не все так склалося, як хотілося. Оскільки різні форми власності – комунальне, напівприватне, ще якесь, то інтереси розійшлися. З часом деякі канали не схотіли з нами співпрацювати.
І тут ще треба додати, що просто розвели місцеві ТРО, оскільки отримавши цифрову ліцензію на область, забули про домовленості і відмовилися від співпраці, одним словом "кинули" "Вежу", "ТБ-Захід", "Незалежність", "Надвірну-ТБ". Співпрацювати хотіли всі, але не на тих умовах, які запопонувало РАІ!
  •  

admin

  •  

pati


admin

А мовлення на 3 ТВК є?
бо у звіті представника НР за 2019 рік:
Івано-Франківська.

На презентації Додаток2.част.1.аналог.ТБ.ІФ.область.pdf вказано, що є аналогове мовлення РАІ на 3 ТВК - Бурштин.
  •  

admin

У Бурштині
https://forum.ukrtvr.org/index.php?topic=51162.msg140254#msg140254
99,2 МГц
передавач Vigintos RT-FMS-251
антенна BLR-2BBAx4 (max 3 кВт, 8 Дб)
  •  

admin

РАІ 3 ТВК
Про анулювання ліцензії на мовлення ПП «ТЕЛЕКОМПАНІЯ «РАІ», м. Бурштин Івано-Франківської обл. (НР № 00880-м від 29.05.2016) (ефірне, логотип: «РАІ»).
  •