Виберіть стиль:

Автор Тема: Прийом ТРМ сусідніх країн  (Прочитано 92112 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній admin

• Адміністратор
  • Профі
  • Подяки
  • -Надані: 5617
  • -Отримані: 4832
  • Репутація: +5274/-162
  • Розташування: Brescia (BS), Italy
  • System Administrator at Sabaf Group
    • укртвр
Re: Прийом ТРМ сусідніх країн
« Відповідь #360 : Січень 17, 2021, 12:16:34 »

НВ з Підбужа багато де по Львову приймається, цікавіше по прийому польського ТБ.  В мене тепер телевізор Elenberg самий примітивний китаєць і та сама антена 25 елементів на Пшемисль,  приймаю дециметрові польські мульиплекси з Пшемисля майже цілодобово.. Раніше на тому кабелі від то самої вищевказаної антени  було зєднання за рахунок чого сигнал в деннні години не приймався. Тепер кабель без розриву, ще й без підсилювача. Нагадаю район Пасічна-Ярошинської, висота 375 м над рівнем моря, будинок 2 поверхи. Впринципі можете написати в таблиці про прийом польських муксів з поміткою " прийом  залежить від району міста і від апаратури" чи щось в тому дусі.
ОК

Стандартные параметры для внесения приёма телеканала в соответствующие таблицы на сайте должны быть следующие (помимо того что шкала должна быть от 3 и выше, приём вне зависимости от времени суток):

1.Высота приёма 10 метров и меньше от земли
2.Антенны для приёма - коммерческие, желательно узконаправленные, использование стандартных усилителей не запрещается
3.Конструкции из нескольких антенн одного и того же диапазона - не засчитываются, также как не засчитывается приём на самодельную антенну типа "волновой канал"
https://forum.ukrtvr.org/index.php?action=rules

Пасічна-Ярошинської то є схід Львова. Я думаю прийом можливий в усіх частинах Львова з висотних будинків в першу чергу 15, 10,9 поверхів, можливо 5 поверхівок, якщо вищі не перекривають ну і менше 5 поверхів так як у мене-щоб тільки відкрито було на Пшемисль до прикладу. Але я і зарахунок висоти вигрібаю-до прикладу Сихів десь має висоти 340-350 метрів. Північна частина походу навіть з висоток польське ТБ не прогляне -вона в ямі, і горизонт на Польщу там перекривається Кортумовою горою.  Скажу так-то треба пробувати купляти апаратуру, проглядати профіль висот, знати на якій висоті живе глядач, знати висоту підвісу передавальної антени, чи нема поблизу яких високих перешкод, в інтернеті є діаграми направленості тих Муксових передавачів-це теж допомагає, потужності передавачів теж дають приблизне уявлення про можливість чи неможливість прийому. Також дуже рішає направлена антена і відсутність розривів у кабелі.
а ось це не цікаво, бо це не поза правилами прийому

Так мені залишати чи ні прийом у ЛЬвові? з огляду на вказані правила прийому
« Останнє редагування: Січень 17, 2021, 12:42:25 від admin »
Первая доза вакцины - внедрение чипа. Вторая доза вакцины - внедрение дейла.

Можно по-разному относится к киевским мэрам, но они хотя бы были в сознании, когда их выбирали.

Відсутній STALKER RADIOAMATOR

• Досвідчений
  • Подяки
  • -Надані: 10
  • -Отримані: 144
  • Репутація: +193/-0
« Відповідь #361 : Січень 17, 2021, 13:02:40 »
Я думаю лишайте поки що в таблиці, сумніваюся звісно що нижче 10 метрів від землі щось впіймається, хіба аналогове  радіомовлення  на Тексуні. Виходить моя висота землі над рівнем моря і моїх два поверхи то еталон судячи по правилах прийому?))))) Цікавий підхід).  Ще б хтось відписався  з подібних умов як у мене. Якщо вже брати по стандарту то я десь так і вписуюся в нього)))) Цікаво який то стандартний підсилювач?

Відсутній admin

• Адміністратор
  • Профі
  • Подяки
    • укртвр
« Відповідь #362 : Січень 17, 2021, 13:34:58 »
10 метрів від уровня землі це рекомендації ITU щодо планування зон покриття.
ну стандартний підсилювач це те що можеш більше менш купити на кожному ринку, а не щось близьке до цього http://www.terraelectronics.com/Pub/default.aspx?Page=products&PID=270

Можно по-разному относится к киевским мэрам, но они хотя бы были в сознании, когда их выбирали.

Відсутній STALKER RADIOAMATOR

• Досвідчений
  • Подяки
  • -Надані: 10
  • -Отримані: 144
  • Репутація: +193/-0
« Відповідь #363 : Січень 17, 2021, 14:59:25 »
Зрозуміло тепер. Думаю 10 метрів десь буде над землею. Підсилювач у мене є в закромах LNA-188, може його і доставлю, цікаво тестовий Мукс злапати.  Можна посилання на рекомендації ITU?

Відсутній admin

• Адміністратор
  • Профі
  • Подяки
    • укртвр
« Відповідь #364 : Січень 17, 2021, 15:45:48 »