Радіо українська хвиля музики

Автор sohok, Квітень 03, 2012, 19:08:28

Попередня тема - Наступна тема

sohok

Сьогодні на радіо ера, в гостях був михайло поплавський і він сказав, що незабаром в україні запрацює радіо хвиля української музики ,де будуть транслювати українську, україномовну музику, там буде і ретро і сучасна музика.  
  •  

Ігор

  •  

sohok

Цитата: "Ігор" post=21034А де він візьме частоти? :D
де він візьме частоти не знаю, але сказав що незабаром ,радіо українська хвиля музики почне працювати.  
  •  

GMB

записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  

АДВ

Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

sanyo

  •  

admin

краще на фм з поплавком, аніж в інеті  
  •  

oldman

Я сегодня послушал Дачу, по скольку её вспомнили в теме про Супер Радио. Был поражён. Это что-то среднее между Ретро ФМ,Русским Радио и Проминем. А когда услышал там Михайла Михайловича, вообще был в шоке. Это наверное вторая радиостанция, где он в ротации.
Так вот, теперь думаю, не о Дачи ли он говорил?...  
  •  

Sergey 89

Цитата: "sohok" post=21044Сьогодні на радіо ера, в гостях був михайло поплавський і він сказав, що незабаром в україні запрацює радіо хвиля української музики ,де будуть транслювати українську, україномовну музику, там буде і ретро і сучасна музика.

Було б добре,хоча така радіостанція вже існує в Тернополі "УХ радіо",було б добре пустити цю станцію по Україні.  
  •  

Ігор

Цитата: "GMB" post=21037...Супер радіо... :)
я навіть і не здивуюсь.  
  •  

ass1995

Цитата: "Ігор" post=21034А де він візьме частоти?

А он заработает деньги на передатчики за счёт прибыли его "точек" на Киевской трассе и за счёт продажы водки "Кропива"
 :lol:  
  •  

АДВ

Цитата: "oldman" post=21044Я сегодня послушал Дачу, по скольку её вспомнили в теме про Супер Радио. Был поражён. Это что-то среднее между Ретро ФМ,Русским Радио и Проминем. А когда услышал там Михайла Михайловича, вообще был в шоке. Это наверное вторая радиостанция, где он в ротации.
Так вот, теперь думаю, не о Дачи ли он говорил?...
Дача вважаймо це тепер мелодія,на мелодії він був через тісні зв'язки із Карпіями,висновки робіть самі хто-що купив й чиє тепер Кохання  
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

iskostya

Цитата: "ADV" post=21064Дача вважаймо це тепер мелодія,на мелодії він був через тісні зв'язки із Карпіями,висновки робіть самі хто-що купив й чиє тепер Кохання
Общался с людьми Карпия А.С - никакого отношения к новой мелодии не имеют ни он не его люди. Продажа права на бренд - это к сожалению и всё. Остальное домыслы!  
  •  

АДВ

Цитата: "iskostya" post=21066
Цитата: "ADV" post=21064Дача вважаймо це тепер мелодія,на мелодії він був через тісні зв'язки із Карпіями,висновки робіть самі хто-що купив й чиє тепер Кохання
Общался с людьми Карпия А.С - никакого отношения к новой мелодии не имеют ни он не его люди. Продажа права на бренд - это к сожалению и всё. Остальное домыслы!
:lol: час покаже "хто кому Рабіновіч"  
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •