Суспільне мовлення (Перший, Культура) [DVB-T2/супутник]

Автор sten, Червень 11, 2011, 11:03:49

Попередня тема - Наступна тема

admin

У Суспільне Київ якійсь інший сайт а не https://central.suspilne.media/ ?
не бачу нового лого та й сайт якийсь пустий
  •  

BanderaTV

Цитата: admin від Травень 23, 2022, 15:34:59
У Суспільне Київ якійсь інший сайт а не...
Мав бути kv.suspilne.media, але він досі порожній.
  •  
    Подякували за цей пост: admin

admin

  •  

admin

ну і Культура теж інший колір

так, з телеканалами наче розібрався, вказуйте якщо десь щось забув
  •  

IANDROCOM

#2104
У більшості філіяй тікер (рухомий рядок) тепер білого кольору з чорним такстом, навіть під час тривог.
  •  

BanderaTV

  •  
    Подякували за цей пост: admin

UzUA108

  •  

BanderaTV

До речі, я дивлюся що Перший мовить й в HD 1080і на супутнику, кодовано в Бісс. Частота 12406H6666 S2, також там транслюється технічний фід у вигляді Суспільне Регіони (SD, також кодований) без логотипу та 2 відкритих тести.
  •  

IANDROCOM

Цитата: BanderaTV від Червень 14, 2022, 22:37:21
До речі, я дивлюся що Перший мовить й в HD 1080і на супутнику, кодовано в Бісс. Частота 12406H6666 S2, також там транслюється технічний фід у вигляді Суспільне Регіони (SD, також кодований) без логотипу та 2 відкритих тести.
Логічно, в них ще з літа 2020 (Рівне тестувало таке ще з травня 2020) всі філії мовлять з одного стріму, і включаються туди (так само як на радіо, просто це не так чітко вираженно).
  •  

kotenko.

Цитата: BanderaTV від Червень 14, 2022, 22:37:21
До речі, я дивлюся що Перший мовить й в HD 1080і на супутнику, кодовано в Бісс. Частота 12406H6666 S2, також там транслюється технічний фід у вигляді Суспільне Регіони (SD, також кодований) без логотипу та 2 відкритих тести.

На жаль, ти на два місяці запізнився:
https://forum.ukrtvr.org/index.php?topic=51315.msg151518#msg151518
#наташанемішай
  •  

mikhail

А там картинка вже нормальна? Бо в мене тормозила а зараз зовсім нема сигналу тут
  •  

Андрій2

#2111
mikhail, у меня нормально работают на ресивере Sat-Integral SP-1329 Combo, и Перший в HD, и фид для региональных (он в SD). Сигнал на этой частоте слабее, чем на других со спутника Amos, но при точной настройке показывает. У меня Amos в мультифиде, тарелка 85х90 см.


Херсонщина - це Україна!
Смерть окупантам!
  •  

kotenko.

#2112
НСТУ може відмовитись від виробництва спільного марафону через тиск..  закордонних донорів. Вчіться читати між рядками:
https://cs.detector.media/reforms/texts/184867/2022-07-04-oksana-romanyuk-gromadyanske-suspilstvo-ie-zaporukoyu-yakisnykh-reform-i-potuzhnogo-finansuvannya-partneriv/
#наташанемішай
  •  

mikhail

Помітив що культура у т2 повернулася до 1080і

0-0-0-0

Радуйся, ой радуйся, земле, син Божий народився у Суспільного нарешті будуть високі рейтинги НЕ під час Олімпіади/Євробачення/Біатлону.
По-перше, регіональні мовники Суспільного покажуть бій Усик-Джошуа.
А по-друге, у Суспільного немаленькі шанси показати ЧС-2022 з футболу.
Ну хоч бери і новий канал під назвою "Суспільне Спорт" засновуй.
  •