Суспільне мовлення (Перший, Культура) [DVB-T2/супутник]

Автор sten, Червень 11, 2011, 11:03:49

Попередня тема - Наступна тема

cat

#255
Да что мешает  иметь для подстраховки решения вопросов в коллегии  "несколько почти виртуальных партий", различных организаций и др..., лояльных  к определённым  политическим силам для  перевеса при решении тех или иных решений в этой коллегии?

Ну или вариант - отсутствие кворума коллегии для срыва того или иного вопроса.... и др.... да куча вариантов!
 •  

ass1995

Цитата: cat від Серпень 18, 2013, 16:16:13
Да что мешает  иметь для подстраховки решения вопросов в коллегии  "несколько почти виртуальных партий", различных организаций и др..., лояльных  к определённым  политическим силам для  перевеса при решении тех или иных решений в этой коллегии?

Ну или вариант - отсутствие кворума коллегии для срыва того или иного вопроса.... и др.... да куча вариантов!
Вообще-то в ту "коллегию" могут входить только крупные политические партии, которые играют решающую роль в жизни страны, а не всякие там "Блоки Васи Петрова". Так же само и с религиозными организациями - туда могут входить только "официальные" религии, а не всякие там секты.
 •  

cat

Ну так тогда "рычагов влияния" будет достаточно, если так тем более!!!
Да и всегда можно как в РАДЕ акции устраивать, если несогласны с большинством!
 •  Yuriy

Про общественное вещание в Украине,в программе "Україна сьогодення".  http://schedule.nrcu.gov.ua/grid/channel/period/item-listen-popup.html?periodItemID=216639 Слушайте на 18-ой минуте
 •  

FMDX

#261
http://www.telekritika.ua/rinok/2013-10-30/87166
ЦитатаТ. в. о. генерального директора Національної телекомпанії України Олександр Пантелеймонов вважає, що фінансування суспільного мовника (СМ), який буде створений на базі НТКУ, щорічно має складати $ 30 млн.
ШОСЬ ТАК МАЛО, усього 30 мільйонів... "Гулять -- так с музыкой..." (с), як любить робити уся нинішня влада та іі призначенці... Хоча
Цитатадрузі, ви подивіться, яка ж чудова новина. Оце мій колишній начальник (на щастя, це було давно) порахував, що створення суспільного мовлення на базі НТКУ буде коштувати щорічно 30 млн. доларів. А ми тут рахували, що і в мільйон доларів на рік вклдемося з hromadske.tv, Громадське радіо в кілька разів менший бюджет потребує. Але звісно, куди нам до суспільного на базі НТКУ братися. І коли нас всіх заставлять ще й за це платити (більше, мабуть, ніж ми платимо тепер), то ми звісно з радістю це зробимо, бо це ж стабільність. Це ж певність, що вони чогось там такого не зроблять не того. Ви ж лише на цю базу НТКУ подивіться, на цей 21-н поверх олівця. 30 млн - це ще ж малувато буде, я вже бачу. Дайош суспільне на базі НТКУ?
(Настя Станко, ФБ)...     Утім, хто така Станко супроти молодого і "борзого" телевізійника з супердосвідом Пантелеймонова, аби іі та іі колег оцінка була вагоміше, ніж чергового бізнесюка-призначенця на ТБ? 
 •  

Qolo

Цитата: FMDX від Листопад 01, 2013, 19:55:39ШОСЬ ТАК МАЛО, усього 30 мільйонів... "Гулять -- так с музыкой..." (с), як любить робити уся нинішня влада та іі призначенці... Хоча
Так це він порахував тільки на НТКУ (Перший & Перший Ukraine). А якщо брати до уваги ще й НРКУ і мережу ОДТРК (включно з каналами Культура та УТР), то яка ж захмарна сума може вийти?
 •  

FMDX

#263
Кстати, только что прочёл: на 22ое намечен первый ПРЯМОЙ ефир проекта Скрыпина hromadske.tv , не пропустите :hi:    Так что с учётом теледня 25ого ноября, когда выйдут ещё и Капучино ТБ :laugh: со 112-Україна, неделя обещает быть интересной --  наконец-то на нашем ТB начнётся "движняк", появится что-то новое, а то попадая на очередной выпуск ТСН -- Тільки Страшних Новин (с), появляется сильное желание запустить телевизор кое-куда. Но потом отходишь и понимаешь, что он ни причём, НО ситуацию не изменить... Теперь ПОЯBИТСЯ BЫБОР хотя бы среди информационных каналов, причём, насколько сужу, не самый худший, если не лучший...
 •  

FMDX

#264
Ай-ай-ай, зашел недавно, а смотрю, ребята (с) успели уже изрядно накосячить -- печально, но первый блин большущим комом: немного поторопились, вместо 18ти, имея ещё 4 часа, чтоб отрегулировать и проверить технику, решили начать в 14ть и начудили: Перший ефір Громадського Телебачення - Hromadske online  - не поймёшь, то ли показывает, то ли нет :roll:, хотя, судя по Чату рядом на ЮТЮбе, :lol: блестательная как всегда Леся Оробец уже успела зачмырить :lol: гадика калесниченку... :super: 
 •  

FMDX

Перший ПОПЕРЕДНІЙ звіт про витрати Громадського.ТБ (більш детальній вже готується) -- копієчка до копієчки, як і належить громадському ЗМІ: http://hromadske.tv/episode/131  :super: Між іншим, ребята (с) з кожним днем усе покращуються і покращуються, а етери збирають усе більшу й більшу аудиторію -- так, у пік протесту 1 грудня на одному ЮТюб-каналі було зафіксоване число у більш ніж 100 тисяч ОДНОЧАСНИХ глядачів, а у наступні дні ця кількість коливалась у межах 20-50 тисяч.  Й це без врахування глядачів на ретрансляціях -- ЗІК, інші канали. Мовчу за кількість сумарних переглядів... Звісно, ще робити потрібно багато чого (хоча б найняти нормального звукорежисера як мінімум), але у цих подіях колектив  викладається навіть більше ніж повністю, з 10оі ранку до 23ьоі ведучи безперервний телемарафон (Даниленко та Скрипін), а потім ще декілька годин витрачаючи у Ньюзрумі на технічні моменти, тож же наяний успіх обов'язково примножиться цим чудовим хлопцям та дівчатам :bravo:
 •  

Qolo

#266
"Перший" готов транслировать "Громадське ТБ"
http://www.telekritika.ua/kontent/2014-02-25/90792


«Громадське ТБ» починає мовлення на Першому національному з трьох інформаційно-суспільних блоків
http://www.telekritika.ua/rinok/2014-02-25/90811
Цитата«Громадське телебачення» повідомляє про надання на безоплатній основі можливості Національній телекомпанії України (НТКУ-Перший національний) транслювати свої інформаційно-суспільні блоки з 10.00 до 12.00, з 15.00 до 17.00 та з 19.00 до 22.00, без врізання у них реклами, із збереженням маркування, титрування і без зміни змістовної частини. Про це йдеться у заяві громадської організації «Громадське телебачення».
 •  

hash67

«Громадське ТБ» стартувало на Першому національному  :bravo:

http://www.telekritika.ua/kontent/2014-02-26/90829

Оперативненько!!!  :super:
"Фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами" Х'юї Пірс Лонг, сенатор від штату Луїзіана, 1935 р.
 •  

mikhail

але лише 4 години на добу ... 10-12 і 15-17 ... в 12:00 удачно обрубали
 •  

hash67

За інфою "Телекритики" з 10.00 до 12.00, з 15.00 до 17.00 та з 19.00 до 22.00 - 7 годин
http://www.telekritika.ua/kontent/2014-02-26/90829
"Фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами" Х'юї Пірс Лонг, сенатор від штату Луїзіана, 1935 р.
 •