Суспільне мовлення (Перший, Культура) [DVB-T2/супутник]

Автор sten, Червень 11, 2011, 11:03:49

Попередня тема - Наступна тема

kotenko.

Як фінансів мало, то які там рейтинги?
А тепер я спитаю в кожного з вас: чи готові ви платити за перегляд топ-десятки українських телеканалів в платних пакетах?
#наташанемішай
  •  

pavlo_r

Я готовий платити навіть не дивлячись, але бажано щоб для цього були реалізовані певні умови. Хоча на серйозну реформу телерадіопростору поки що розраховувати не доводиться. Проте, якщо суспільне стане дійсно суспільним, тобто платним - я не протестуватиму.
  •  

Yuriy

Цитата: kotenko. від Квітень 27, 2016, 17:08:48
Як фінансів мало, то які там рейтинги?
У Аласанії гроші лежать під ногами. Ось деякі якісні радіопередачі, які можуть бути і на телебаченні:Вечірній клуб актриси Лариси,Вечірня студія Ліра,Скелет у шафі,Український вимір,Vox populi,Відкрита студія,Порядок денний.А Радіо Промінь слід відмовитися від власної служби новин.
  •  

vital-fm

kotenko
Так почекайте, щось я не дуже бачив, щоб массово відмовлялись від кабельного чи Ахметівського телебачення, навпаки переходять, рекламують і після платіжки в подарунок від приват 24 роздають бонусом...
Та ж сама "Воля" по суті по гривні в середньому за канал в місяць бере в любому безбонусному пакеті
Так що кабельні користувачі вже платять, правда отримують цю абонплату не ті.
  •  

kotenko.

На жаль, 90-ті повертаються.
Гендиректор ОДТРК Лтава Лопушинський лежить у лікарні з ножовими пораненнями. Прооперували. Стан стабільно важкий.
Подейкують, що хотіли зверху призначити заступника ТРК, на що Лопушинський не погодився.
#наташанемішай
  •  

Zheka

Когда уже просмотр Евровидения на Первом перестанет вызывать рвотные рефлексы ?
Качество картинки  :sick:
Звук  :sick:
  •  

Evgeniy

Я звук на ТВ выключил и слушаю УР-1 - стерео звучание как-никак и без рекламы   :victory:
  •  

Yuriy

Цитата: Zheka від Травень 12, 2016, 23:32:15

Качество картинки  :sick:
Звук  :sick:
Печально, что отдали оборудование БТБ под Стеця,  лучше бы UA:ПЕРШИЙ получил.  Судя по  низким просмотрам Иновещания в YouTube- этот проект провальный.
  •  

vital-fm

  •  

kotenko.

Із серії - жизнь говно.

Сьогодні апеляційний суд відмовив НТКУ у визнанні недійсним рішення про сплату 10 млн євро(до 300 млн грн) боргу Euronews з лютого 2013 по лютий 2015 року. НТКУ каже, що буде подавати касацію, але суди скоріше захистять Інтер по його ліцензії, ніж НТКУ з боргами.

Медіасапієнс пише, що сума боргу становить два річні бюджети Першого, або майже половину річного бюджету НТКУ.

Так що майбутнє суспільного під питанням, і немає поки бажання у чиновників збільшити бюджет НТКУ до того, що прописано в законі(а саме 1,3 млрд грн), доки їх не попросять деякі депутати.
#наташанемішай
  •  



igor0x2dcom0x2dua

193 млн.грн.  :-? Та мабуть на саму електроенергію більше треба.
Буде в нас суспільне інтернет мовлення з 1 січня. Традиція з часів Віктора Андрійовича.  :pukan:
  •  

igor0x2dcom0x2dua

http://stv.detector.media/reformuvannya/movlennya/auditoriyu_radiokanaliv_promin_i_kultura_planuyut_omoloditi_i_osuchasniti/
З метою збільшення надою молока переіменувати колгосп "Веселка" на "Красная заря комунізма".
  •  

kotenko.

А ви думали, що з фінансуванням все буде інакше? Не ввели абонплату, от і розплачуються.
#наташанемішай
  •