Суспільне мовлення (Перший, Культура) [DVB-T2/супутник]

Автор sten, Червень 11, 2011, 11:03:49

Попередня тема - Наступна тема

RomHol

У Харкові на 9 ТВК трансляція першого півфіналу тривала з 22 години до його закінчення, тобто роботу передавача продовжили після 23 години.
  •  

kotenko.

http://www.champion.com.ua/wc2018/2017/05/11/685926/

Національна громадська телекомпанія України не транслюватиме ЧС-2018 у Росії.

Про це заявив керівник Суспільного Зураб Аласанія.

"У питанні трансляції Чемпіонату світу-2018 в Росії я буду орієнтуватися на країну. Якщо збірна туди пройде і країна вирішить, що може їхати в РФ і брати участь там, я як глава каналу, навіть ризикуючи відставкою, скажу: "Ми цього показувати не будемо", - сказав він.

"Я питав у футбольних великих ієрархів про це, вони кривляться і говорять: "Дай Бог, Україна не потрапить", - цитує Аласанію telekritika.ua.

Як на мене, такі заяви часто роблять, коли немає грошей, або коли треба поторгуватися за субліцензією з Ахметовськими каналами.
#наташанемішай
  •  

asdef78

Я верю в нашу сборную :lol:
Думаю она решит эту проблему естественным путем (3-4 место в отборочной группе).
  •  

kotenko.

Після того, як було обрано членів правління НСТУ, стало детальніше відомо про плани реформувати  регіональне телемовлення.
Отже, за 4 роки обласні філії мають обєднати у 8-9 бюро(по 2-3 філій у кожному), причому кількість регіональних мовників не змінюється. Перше бюро як пілот має зявитися в цьому році.

Далі, на мою думку, найголовніше: у філій залишатиметься як мінімум 4 години власного виробництва(винятком може бути Тиса, КДРТРК, ДоТБ), решта часу - централізоване мовлення(по суті, програмна сітка на решту часу формуватиметься в Києві).

По суті, це буде польська модель регіонального телемовлення, адже ще планується спеціальна(можливо, інформаційна) передача обласної філії на Першому(в запису або наживо). Доведеться робити ще одну комутацію (в аналозі та цифрі) обласним філіям, щоб півгодини помовити на частоті Першого.
#наташанемішай
  •  

kotenko.

Телеканалу Культура просто необхідний перезапуск. А зважаючи на те, що в нас успішно був угроблений УТ-2, а в наших сусідів та і західніше завжди є другий канал суспільного чи державного, то мені більш симпатична зміна назви на UA:Другий.
#наташанемішай
  •  

RomHol

Я за увімкнення місцевих філій на UA:Другому, навіть якщо він буде культурологічного спрямування.
  •  

kotenko.

#наташанемішай
  •  

RomHol

Цитата: kotenko. від Травень 19, 2017, 10:12:49
Далі, на мою думку, найголовніше: у філій залишатиметься як мінімум 4 години власного виробництва(винятком може бути Тиса, КДРТРК, ДоТБ), решта часу - централізоване мовлення(по суті, програмна сітка на решту часу формуватиметься в Києві).
Якщо я правильно зрозумів, знову буде, як з FM-частотами деяких ОДТРК, тобто аналог передачі їх Центральній дирекції "Українське радіо"? Тобто сторять UA:Третій з увімкненнями філій на мінімум 4 години? Тобто зменшується обласне радіо і телемовлення приблизно до рівного обсягу? Мабуть, це частково і через скорочення кількості працівників філій, що планується. І велике прохання: будь ласка, подавайте посилання на джерело інформації, яку Ви коментуєте.
  •  

kotenko.

#713
Так, плануватиметься UA:Третій(але буде спротив від обласних філій, особливо від тих, що я вказував вище).
Далі важливі частини з статей:

http://stv.detector.media/reformuvannya/movlennya/novoobrane_pravlinnya_nstu_optimizm_borotba_z_euronews_militarizatsiya_ta_schonebud/

За чотири роки він має намір із 26 філій зробити 8-9 філій (хабів), які займатимуться програмним контентом, та 17 бюро, які будуть займатися новинами. 4629 працівників планує зменшити до 1950 і перейти на 4-6 годин власного виробництва.

Микола Чернотицький робитиме ставку на місцеві новини, яким мають довіряти, вироблятиме ранкову програму, програму для центрального каналу і вечірнє ток-шоу. Все інше, більше 20 годин, буде централізованою закупкою програм, фільмів тощо.
#наташанемішай
  •  

kotenko.

А з Медіаняні я дізнався ще дещо:
https://mediananny.com/novosti/2321734/
Позже Николай откорректировал свои слова: производство общего для трех областей контента должно проходить на базе филиала, но филиалы будут производить не только общие программы на две-три области, но также новости для областей, в которых находятся(тобто, наприклад обєднають Київську, Житомирську і Чернігівську філії, але новини будуть окремо для кожної області) .

Первые шаги Николая в этом направлении – проведение конкурса среди директоров филиалов, а также запуск пилотного хаба и бюро на базе трех областей уже в июне этого года. В местных филиалах будет три руководителя – главный редактор, директор и продюсер программного контента, полномочия которых не должны пересекаться. «Директор должен занимать исключительно менеджерскими функциями и не лезть в контент. Мы хотим разорвать порочную связь директоров телеканалов с местными властями», – пояснил Николай.
#наташанемішай
  •  

RomHol

Я необхідності поділу на хаби та бюро не зрозумів. За яким територіальним принципом мають об'єднуватися обласні мовники? І найголовніше, що незрозуміло, хто має виробляти аналітичні програми. Йдеться багато про новини, проте вони – це ще не все для суспільного мовника. Наприклад, у нас на обласному радіо є велика підсумкова мистецько-культурологічна програма за тиждень, у якій презентують події, що сталися у культурній сфері нашої області. Тепер у цій програмі будуть висвітлюватися події трьох областей і відповідно час, відведений у програмі для кожної області, буде становити приблизно 1/3 часу всієї програми? Якщо так, то виходить, що НСТУ хоче нав'язати, наприклад, у інформаційно-культурологічному полі штучні територіальні поєднання декількох областей (за якимось невідомим критерієм, якого немає у жодному законі України)?
  •  

kotenko.

Back to 90`s?
https://mediananny.com/novosti/2322664/
Ера в ході переговорів з НСТУ відмовилася від аналогової ліцензії (мовитиме до 1 серпня), але на замовлення НСТУ з 6:30 по 9:30 щодня буде виробляти ранкову розважально-інформаційну програму.
#наташанемішай
  •  

admin

  •  

asdef78

  •  

kram2000

  •