Суспільне мовлення (Перший, Культура) [DVB-T2/супутник]

Автор sten, Червень 11, 2011, 11:03:49

Попередня тема - Наступна тема

kotenko.

#1350
До речі, за незгоду з останнім реченням мене, як порохобота, можливо забанив у фейсбуку інший порохобот.
Коротше, блогер Віктор Литовченко, відомий за ВатаТВ, написав, що рано звільнили Алкасанію, бо треба ще підоджать було, поки до повної дупи не приведе те, що фінансується з наших податків. В коментарях писали таке типу Я не хочу на це позорище сплачувать свої податки. Так, як я потім там відповідав з мобільного, та й МТС в селі погано ловить, то відповідь свою розбив на 2 частини. Написав я там, що мене задовбало оце ниття про податки, і ймовірність того, що на НСТУ витрачаються саме Ваші податки, невелика. Далі написав, як не подобається - то запропонуйте, щоб була абонплата 20 грн в місяць з кожного домогосподарства. За кілька хвилин після оприлюднення своїх думок мене чекав сюрприз. Тепер при заході на сторінку Литовченка мені червоним пише: Посилання на сторінку недійсне або у вас нема дозволу на її перегляд.
#наташанемішай
  •  

sanyo

Подскажите на данный момент есть ли в сети возможность или нет слушать архив программ UA: Українське радіо Київ/Областное/
  •  
    Подякували за цей пост: RomHol

krasaffcheg

Цитата: pavlo_r від Лютий 04, 2019, 02:06:46
За карту без Криму — треба було розстрілювати із реактивного гівномета, бо Google не українська компанія, яка фінансується з бюджету України, а діє за законодавством тих країн, де працює, хоч нам це може і не подобатися.
Я тут вбачаю подвійний стандарт. Бо той же канал Дождь, який показав на карті Крим у складі РФ, таки позбавили права мовлення в Україні. При тому, що канал теж вимушений працювати у рамках російського законодавства.
А Перший за цю технічну помилку бивачився. При тому, що це була саме помилка. Крим не був показаний російським. Він не був показаний взагалі. І все одно - розстріляти? Пам'ятаю, на каналі КРТ була програма Тема Дня. Так у цій програмі щодня у заставці мапа України була без великого шмата Одещини. І щось усім було пофіг. А тут - "СТРАШНЕ".

Цитата: pavlo_r від Лютий 04, 2019, 02:06:46
Ще одне ІМХО, канал, який фінансується з державного бюджету мав би бути як мінімум нейтральним, а став по-суті опозиційним до влади.
Опозиційним лише до влади? Як на мене, канал стал опозиційним до всіх. І до влади, і до опозиції. Це погано? Якщо провладні мужі творять якусь чортівню - не треба мовчати. Я не помітив за Першим критиканства (нема того що "їм тризуб у Кремлі постав - скажуть що криво стоїть").  Але якщо, трясця його, Насіров поновлений на посаді, а Бойко не сидить за вишки Чорноморнафтогазу, - то чого про це журналісти повинні мовчати? Поржемо у Фейсбуках - і кінець? А про владу на Першому лише як про небіжчика - або добре, або ніяк. Ну то й був УТ-1.

Цитата: kotenko. від Лютий 04, 2019, 11:23:14
Далі написав, як не подобається - то запропонуйте, щоб була абонплата 20 грн в місяць з кожного домогосподарства. За кілька хвилин після оприлюднення своїх думок мене чекав сюрприз.
Такі зараз часи. Якщо хтось не згоден з твоєю думкою - то або порохобот, або зрадофіл, або агент Кремля.
  •  

pavlo_r

#1353
Канал До///дь взагалі окрема тема. Його треба було забороняти ще в 2014 році разом з рештою пропагандистських ЗМІ.

ПС. kotenko., написати це все про Литовченка одним, а не шістьма повідомленнями релігія не дозволяє?
  •  

kotenko.

Вибач, Павле, просто ще раз повторюся, у нас в селі просто за щастя знайти місце, щоб ловив мобільний нет. І вже не раз таке було, що пишу повідомлення на надцять речень, чи то на форумі чи в соцмережі, і потім вибиває, бо сигнал пропав.
#наташанемішай
  •  

pavlo_r

Ну ок. Наскільки я знаю жоден браузер, втч і в смартфоні, не передає текст по букві, а відправляє повністю, вже після того як натиснути кнопку "Відправити". Далі: всі сучасні смартфони дозволяють скопіювати текст в буфер обміну.
  •  

admin

Пишеш повністю усю відповідь, далі робиш копію у буфер обміну і потім питаешся відправити.
Tapatalk доречі має функцію зберігання невідправленного останнього повідовлення у пам'яті, якщо починаєш писати відповідь, то Tapatalk  питає чи бажаєш продовжувати попередню відповідь. 2019 надворі.
  •  

RomHol

Цитата: sanyo від Лютий 04, 2019, 13:28:45
Подскажите на данный момент есть ли в сети возможность или нет слушать архив программ UA: Українське радіо Київ/Областное/
Деякі програми у відеотрансляції є на фейсбук-сторінці радіо "Голос Києва" .
  •  
    Подякували за цей пост: sanyo


kram2000

  •  

vital-fm

Якщо для держави/суспільства телеканал та радіостанції як валізи без ручки, то нашо то все робити взагалі. Всіх у відставку - податки на субсидії і по справі. Суцільна оптимізація та децентралізація.
  •  

IANDROCOM

#1361
І поки скандалять (по Аласанії) було запущено ще 9 нових сайтів
https://suspilne.media/news/1182
старі - прибирайте на днях на всіх буде редірект/закриють
  •  

BanderaTV

#1362
https://hromadske.ua/posts/zvilnenij-glava-suspilnogo-zurab-alasaniya-ochikuye-na-peregolosuvannya-shodo-jogo-vidstavki
Звільнений глава Суспільного Зураб Аласанія очікує на переголосування щодо його відставки

https://stv.detector.media/zakonodavstvo/zminy/suspilne_otrimalo_10_mln_dol_vid_donoriv_na_realizatsiyu_proektiv_zvit_nstu/
Суспільне отримало 10 млн дол. від донорів на реалізацію проектів – звіт НСТУ

https://www.unn.com.ua/uk/news/1777770-avakov-poobitsyav-rozibratis-u-zakonnosti-zvilnennya-alasaniyi
Аваков пообіцяв розібратись у законності звільнення Аласанії

http://newformat.info/politics/vjacheslav-kozak-astronomichni-zarplati-ta-premii-ce-ne-iedine-shho-boitsja-vtratiti-alasanija-ta-jogo-komanda/
Вячеслав Козак: «Астрономічні зарплати та премії – це не єдине, що боїться втратити Аласанія та його «команда»...»
  •  

vital-fm

З останнього інтерв'ю сподобалось ваканції в регіонах, куди беруть раніше звільнених.
Щодо контенту: А хіба вся наглядова рада не бачила, що транслювалось в 15-16-му, коли значна частка була віддана різним мовникам, і коли почали прибирати, то особливо нічого в замін так і не поставили.
Та й зараз рейтинг ua першому свобода робить +біатлон +євробачення, хоча тепе в цифрір і воно не робить - нема пріоритету над стб.
Мали надію блін.
  •  

Formally 20

Скіфія (  :Херсон) відтепер у 16:9
https://suspilne.media/news/1185

Посмотрел стримы региональных каналов Общественного на новых сайтах. Где-то искажения по кадрам были заметны.
  •  
    Подякували за цей пост: admin