Суспільне мовлення (Перший, Культура) [DVB-T2/супутник]

Автор sten, Червень 11, 2011, 11:03:49

Попередня тема - Наступна тема

Y.A.

Цитата: DVB від Січень 18, 2020, 17:59:18
І щось у мене великі сумніви, що в регіональних філіях радіо, працює аж 2000 людей. Можливо це порахували працівників філій радіо та телебачення, разом.
Саме так, це всіх філій разом. Після скорочення планують залишити 3 редактори (ведучі) в штаті на кожну філію радіо (два блоки включення філії по 50 хв).
  •  
    Подякували за цей пост: RomHol

vital-fm

Весело!
НР під сітку суспільного виставляє 15% власного контенту на конкурс з розвитку громад, і вже видає попередження, а суспільне тим часом ріже включення в сторону зменшення.

RomHol

Вже зараз включення обласних радіо займають 13 % від добового національного мовлення у будні, 10% у вихідні. Якщо будуть два блоки у будні  - то це 7%, і якщо їх взагалі не буде у вихідні - 0%. Якщо зараз 2 % до 15% з натяжкою це якось можна витягнути за рахунок регіональних новин та передач про громади тощо у загальнонаціональному ефірі УР-1, то при двох блоках - можна буде, скоріше за все, вважати порушенням ліцензій на місцеве мовлення.
  •  

IANDROCOM

Цитата: RomHol від Січень 20, 2020, 09:24:41
порушенням ліцензій на місцеве мовлення.
Нічого, не переймайтесь. Нац. Рада переоформить.. :neutral:
  •  

vital-fm

Цитата: RomHol від Січень 20, 2020, 09:24:41
Вже зараз включення обласних радіо займають 13 % від добового національного мовлення у будні, 10% у вихідні. Якщо будуть два блоки у будні  - то це 7%, і якщо їх взагалі не буде у вихідні - 0%. Якщо зараз 2 % до 15% з натяжкою це якось можна витягнути за рахунок регіональних новин та передач про громади тощо у загальнонаціональному ефірі УР-1, то при двох блоках - можна буде, скоріше за все, вважати порушенням ліцензій на місцеве мовлення.
В тому то й справа, що УР таких ліцензій не отримує, але за базу для конкурсу з розвитку громад взяли місцеві врізки на УР.
А суспільне може хоч всі відрізки філій поскорочувати -  виключення тільки ліцензії місцевих редакцій, де вони ще є, по 15 хвилин зранку, та й ті отримують свої частоти.
  •  

RomHol

Цитата: vital-fm від Січень 20, 2020, 14:05:18
В тому то й справа, що УР таких ліцензій не отримує, але за базу для конкурсу з розвитку громад взяли місцеві врізки на УР.
А суспільне може хоч всі відрізки філій поскорочувати -  виключення тільки ліцензії місцевих редакцій, де вони ще є, по 15 хвилин зранку, та й ті отримують свої частоти.
Я мав на увазі ті частоти мовлення громад, на які на 24 години на добу подавалося Українське радіо. Наприклад, Первомайський у Харківькій області. Там має мовити 24 години лише НСТУ з філією, без інших увімкнень.
І я взагалі ніколи не чув, щоб у FM- або УКХ-ефір на передавачах, які відносяться до НСТУ, врізалися інші мовники (ті ж місцеві, наприклад).  У деяких місцевих вже є свої власні FM+передавачі, або вони мовлять лише на проводах.
  •  

vital-fm

З нещодавнього - Тульчин взяла місцева відрізок на частоті УР, по вінницькій області ще можна зустріти. Ну і там, де ще не запустились на окремих частотах.

RomHol

Дякую Вам за приклади! Виходить, що є такі щасливі люди на Вінничині та у інших краях, які можуть або матимуть можливість слухати місцевого, обласного і загальнонаціонального мовників на одній FM-частоті, не використовуючи проводову лінію (якщо є така можливість) для прийому трансляції місцевого,  FM-частоту - національного, Інтернет - обласного мовника,  як це мають робити деінде інші.
  •  

RomHol

Рівно 55 років тому з'явилося українське телебачення
20 січня 2020 року
Від УТ і до Суспільного. Рівно 55 років тому з'явилося Українське телебачення. Мовлення вели з Києва і тільки в прямому ефірі. Як усе починалося та що у планах тепер.
Телерепортаж на UA: Перший
  •  

vital-fm

RomHol
Це ще здебільшого залишки старого розподілу: 06.30-06.44 - тут би відрізки змінювати.
Хоча в деяких є і більші відрізки, тут в додаток дивитись треба.
  •  
    Подякували за цей пост: RomHol

RomHol

#1645
Так, проте за часів Союзу здебільшого були потужні УКХ-передавачі на декілька районів і розгалуджене продове  мовлення, тому на УКХ не заводили районні редакції радіо, як я розумію.  Зараз було б добре, щоб на FM, крім врізок обласного радіо, там де це можливо, були і врізки районного, оскільки багато передавачів УР-1 малопотужні і у багатьох випадках дійсно покривають один район,  що і записано у ліцензіях на FM для УР-1.
  •  

UzUA108

Міністерство Бородянського хоче створити нову платформу іномовлення
ЦитатаПро це голова відомства Володимир Бородянський повідомив в інтерв'ю «Детектору медіа».

«Я впевнений, що ми знайдемо рішення, яке буде набагато ефективнішим, ніж UATV», – додав він.

Зокрема, пан Бородянський сказав, що можуть використовувати матеріали Суспільного: «Уже є Суспільний мовник і його сигнал на супутнику. Ми можемо зробити там хоч декілька доріжок різними мовами».

:-? UATV=платформа іномовлення=>Суспільне? Емм... що???
  •  

vital-fm

Хай пропишуть кілька доріжок в законі, бо інші теж так хочуть мовити, а якщо тюнер не поставити в потрібний режим...
Історію гласу думаю всі пам'ятають.
  •  

IANDROCOM

Цитата: vital-fm від Січень 23, 2020, 01:01:19
Хай пропишуть кілька доріжок в законі, бо інші теж так хочуть мовити, а якщо тюнер не поставити в потрібний режим...
Історію гласу думаю всі пам'ятають.
Угу. Як каже моя бабуся "Мы пихали паровоз". По перше не всі тюнери то можуть підтримувати, по друг не всі можуть знати про цю функцію, або як її використовувати. по третє а як вони знатимуть що канал мовить, чи будуть вони перемикати аудіо стрічку. Плюс  не завжди можна один і той сюжет перекласти так щоб був однаковий хронометраж, бо все одно на різних мовах має бути пояснення чи ще щось.
  •  

vital-fm

Тут ось кодування мало бути ще 20-го, а регулятор доступ до каналів тільки сьогодні розглядатиме - добре, що перенесли.
  •