Суспільне мовлення (Перший, Культура) [DVB-T2/супутник]

Автор sten, Червень 11, 2011, 11:03:49

Попередня тема - Наступна тема

kotenko.

#наташанемішай
  •  

kotenko.

В змінах до Держбюджету, опублікованих сьогодні, НСТУ залишили, як і на 30 березня, 1 533 210,5 тис грн.
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=68570
#наташанемішай
  •  

Мих. Думич

Всіх вітаю, вчора о 18:00 Новини на UA:Перший, UA:Крим та UA:Культура не вийшли. Браво! :-) Прес-служба НСТУ та редакція новин повідомили мені, що сталося це з технічних причин (вочевидь, через проблеми з сервером в апаратно-студійному блоці)
  •  

IANDROCOM

Цитата: Мих. Думич від Квітень 24, 2020, 10:30:04
Всіх вітаю, вчора о 18:00 Новини на UA:Перший, UA:Крим та UA:Культура не вийшли. Браво! :-) Прес-служба НСТУ та редакція новин повідомили мені, що сталося це з технічних причин (вочевидь, через проблеми з сервером в апаратно-студійному блоці)
Вони "Нову студію" готують, може що накоїли. І так "Сама модна студія" буде мати відеостіну "з гратами", і це при тому що зараз канали (першим здається був UATV) мають led-відеостіни, і вони ввійшли в моду.
  •  

Мих. Думич

Нового сервера у НСТУ ще немає. Є старий сервер, який і зламався.
  •  

Мих. Думич

Так, будемо тестувати, яка назва відгукуватиметься.
Можливо, якась модифікація УТ-1 справді переможе.
(Орест Білоскурський, НСТУ, коментар Детектор медіа©)
Скоро: УТ (Українське телебачення)!
Що скажете?
  •  

IANDROCOM

Цитата: Мих. Думич від Квітень 24, 2020, 12:59:24
Нового сервера у НСТУ ще немає. Є старий сервер, який і зламався.
А звідки вам це відомо, може з сервером все добре. А його то можуть і перенести в іншу АСБ.

Цитата: Мих. Думич від Квітень 24, 2020, 20:13:21
Що скажете?
Прямо з язика зняв
Цитатавід зміни назви сильно нічого не зміниться
Краще хай звернуться до агенції, на кшталт "Банда", ті їм зроблять.
  •  

Мих. Думич

НСТУ закупило 2 сервери за 1, 5 млн. грн. (дані з сайту PROZORRO). Але через блокування рахунків, ці сервери ще не привезли, але все владнали. Тож ті сервери, про які ви кажете до Нової студії не потрапить (хіба, до АСБ UA:КИЇВ).
  •  

Мих. Думич

Поставлю у цю тему, а модератор розбереться.
Отже, НСТУ знов недофінансоване через коронавірус та корупцію. Тож, пропоную голосування. Я пропоную, аби дофінансувати НСТУ, два варіанти:
1. 100% від сплаченої за використання радіочастотного ресурсу коштів йдуть одразу до НСТУ (треба лише постанова уряду і вона є рекомендацією Ради Європи).
2. Закрити державні ЗМІ: газети ("Голос України", "Урядовий кур'єр" та інші), телеканали (Дом (у випадку, якщо його погодяться профінансувати власники медіагруп), РАДА, UATV тощо), сайти (не всі), та всі комунальні ЗМІ (ТБ, радіо, сайти, газети). Мені здається, що треба залишити гроші з держбюджету лише для кримськотатарського каналу ATR та для Армії ФМ. Можна також відповісти: обидва варіанти та не підтримую. Отже, я вибираю обидва варіанти. Черга за вами.
  •  

DVB

Ну і що це дасть? Лише збільшаться премії керівництву.
  •  
    Подякували за цей пост: Ilya

Мих. Думич

  •  

IANDROCOM

Цитата: admin від Квітень 25, 2020, 10:07:51
Громадське 99,4 МГц переходять на вул. Юрія Іллєнка 42, Телецентр
Скоро Олівець перетворять в бізнес-центр.
Цитата: Мих. Думич від Квітень 25, 2020, 10:26:19
Отже, НСТУ знов недофінансоване через коронавірус.
Воно недофінансоване через відсутність мізків у Аласанії, і через те що він і його слуги знищують регіони.

Цитата: Мих. Думич від Квітень 25, 2020, 10:26:19пропоную голосування. Я пропоную, аби дофінансувати НСТУ, два варіанти
І хто побачить це голосування? Каб.Мін. Зверне на нього увагу?

Цитата: Мих. Думич від Квітень 25, 2020, 10:26:19
1. 100% від сплаченої за використання радіочастотного ресурсу коштів йдуть одразу до НСТУ (треба лише постанова уряду і вона є рекомендацією Ради Європи).
І що це дасть? Як на мене нічого.

Цитата: Мих. Думич від Квітень 25, 2020, 10:26:19
2. Закрити державні ЗМІ: газети ("Голос України", "Урядовий кур'єр" та інші), телеканали (Дом (у випадку, якщо його погодяться профінансувати власники медіагруп), РАДА, UATV тощо), сайти (не всі), та всі комунальні ЗМІ (ТБ, радіо, сайти, газети). Мені здається, що треба залишити гроші з держбюджету лише для кримськотатарського каналу ATR та для Армії ФМ. Можна також відповісти: обидва варіанти та не підтримую. Отже, я вибираю обидва варіанти. Черга за вами.
Раду, UATV (якого вже не має) і Дом. Можна, і потрібно було передати НСТУ щоби вона і зробила іномовлення. А закривати вам ніщо і нічого не будуть. А у UATV технічна база була одна із самих сучасних.


Цитата: DVB від Квітень 25, 2020, 10:43:07
Ну і що це дасть? Лише збільшаться премії керівництву.
+++, збільшать премії, зарплати. Ще раз закуплять застарілі відеостіни. Але регіони все одно скоротять, нажаль. Бо повірте фінансування у регіонів раніше було однаковим, але контент був. І не "токсичним", а людям подобався. Ні в січні 2018 вийшов протокол про "Уніфіковану сітку мовлення" і регіони почали крутити старі повтори своїх програм (це їм пізніше заборонять) і те що дає НСТУ.
  •  

Мих. Думич

UATV передав своє обладнання каналу Дом, а іномовлення можна зробити на базі каналу Рада, ВСРУ та НСТУ.
  •  

DVB

Цитата: Мих. Думич від Квітень 25, 2020, 10:44:52
DVB, не підтримуєте обидві варіанти?
Звичайно не підтримую. Скільки грошей не дай на НСТУ, це як вода в пісок.
Навіть насильницька абонплата з населення не дасть результату. Так як, для прикладу, не дає 1,5% збирних з кожного працюючого, на армію.
  •  
    Подякували за цей пост: Ilya

admin

Немає нічого поганого у тому що Олівець додатково відбиває якісь гроші.
  •