Суспільне мовлення (Перший, Культура) [DVB-T2/супутник]

Автор sten, Червень 11, 2011, 11:03:49

Попередня тема - Наступна тема

kotenko.

Цитата
Навіть насильницька абонплата з населення не дасть результату.

Не дасть, кажете, DVB?
В нас менталітет такий, ще з радянських часів, а то й давніше, шо треба шоб була сильна рука, шо любі рішення мають йти зверху, а не на місцях.

До речі, хотів би уточнити у Влада, яка абонплата на Rai. Бо він каже, що йому до рахунків за електрику додають ще 9 євро за Тб і радіо.  Чи розрізняється вона залежно від того, чи у домогосподарстві є лише ТБ/радіо, чи і те,  і інше.
#наташанемішай
  •  

admin

  •  
    Подякували за цей пост: kotenko.

DVB

kotenko., це не в народу менталітет такий, а у тих, хто буде сидіти на цьому грошовому потоці.
Для приклада. Я за 5 років, по грубим підрахункам, сплатив військового збору, близько 10 тис грн. Таких як я, ну, десь 20 млн громадян. Порахуйте, які гроші МАЛИ б піти на армію за ці 5 років.  І це лише один військовий збір. Не враховуючи, того, що з бюджету виділяється. Який теж наповнюється з податків, тих же громадян. І подивіться на стан нашої армії. Схоже, що хоча б частина тих грошей доходить до армії? То це ж у нас ще й війна.
А тепер уявіть, що на НСТУ, з кожного домогосподарства, будуть збирати, ну, не 9, а нехай 5 євро. Та за такий фінансовий потік, вони там один одному будуть горло перегризати. А ті крихти, які все ж дійдуть до НСТУ, підуть на підвищення зарплат, премій і бонусних виплат для керівництва, наглядовій раді і відкати на гору, щоб не вигнали з хлібного місця.
Тому не потрібно говорити, що народ у нас поганий і хоче все на шару. Спочатку потрібно навести порядок на горі, дати людям заробляти, як в Європі, а потім вводити абонплату, таку як в тій же Європі.
  •  
    Подякували за цей пост: Ilya

kotenko.

А. По грубим підрахункам... Але ні ти, ні я не знаємо точно, яка сума війс. збору пішла до бюджету. Так само і з нинішнім фінансуванням НСТУ: може виявитися, що ні ти, ні я взагалі не заплатили за це.

Б. Які там 5 євро? Почнемо хоча б з 30 грн. Це зараз такі великі гроші? Перемнож на 10 млн домогосп., і на 12 місяців. 3,6 млрдів вистачить отак.


В. Народ в нас не поганий. Ні, його просто в одну позу ще з 13-го століття ставили то татари, то литовці, то поляки, то австро-угорці, то турки, то росіяни, плюс голоди та війни. Такі травми мінімум десятиліттями проходитимуть. Інакше як в коронавірусну епоху пояснити те, що в церкви і ПЦУ, і УПЦ МП ходили масово причащатись на Пасху,  як в моїй Гребінці ринок до 10-00 робить, але ніхто, крім продавців масок не носить і не бережеться.

Г. Останній абзац як дежавю. Таке вже читав перед кодуванням на супутнику комерц. каналів.   В нас взагалі не буде більш-менш нормального телебачення, поки не змусять людей платити за суспільне насамперед і/або комерційне мовлення.
#наташанемішай
  •  

Мих. Думич

Може, треба ще забрати з політичних партій держфінансування на 2 квартали на НСТУ. Слуги народу це вже зробили.
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

Radio_2019

Сьогодні на UA:Першому та UA:Культурі трансляції онлайн-школи для 2 та 3 класів відповідно, чомусь не було.
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  

kotenko.

#наташанемішай
  •  

Мих. Думич

Назва теми: Всеукраїнська школа онлайн: як її показують
  •  


Мих. Думич

#1734
За даними телепанелі за минулий тиждень, які сайту "Телекритика" надало рекламне агентство "Sigma", UA:Перший йде на 25-му місці за аудиторією "18+ 50 тис+". Так низько ще не було ніколи (частка - 0,62%). Навіть 24 каналу (21 місце, 0,75‰) програє. Що вже казати про авдиторією 18-54+ 50 тис+. Там UA:Перший йде аж 28-м (0,34‰), а 24 канал, для порівняння, має 0,72‰ і 20 місце ("Прямий канал" випереджає 24 канал на 1 соту і аж на 0,38 % випереджає UA:Перший). Навіть ZIK тут вище. 24 канал дуже бідний і мовить лише на супутнику, а UA:Перший - у DVB-T2 присутній і... нічого. Таке враження, що Весті. UA та Весті Кремля допомогли 24 каналу. І це, при тому, що UA:Перший є частиною суспільного мовлення!!! Інший суспільний канал UA:Культура має дуже низькі показники (за 18+ 50 тис+ та 18-54 50 тис+, відповідно, у цього каналу 0,14% та 0,12% частки). Що ж, дно дуже близько!  :wink:
  •  

Мих. Думич

Підготував сітку мовлення UA:Першого після запуску нової студії.
Вона стосується будніх днів.
6:30 - "Ранок про Україну" (за зразком того, що йшло 2016-2017 року) (7:00, 8:00, 9:00 - Новини (по 7 хв.);
9:10 - "Суспільна студія. Ранок/День/Вечір" (11:00, 13:00, 15:00, 17:00 - Новини);
18:00 - Новини;
18:30 - Суспільна студія. Вечір (21:00 - Новини);
23:30 - Новини.
Це попередня сітка мовлення, яку розробив я. Прогнозую, що це найімовірнійий варіант. Але чекаю на ваші варіанти.
  •  

IANDROCOM

Цитата: Мих. Думич від Квітень 29, 2020, 20:00:37
Підготував сітку мовлення UA:Першого після запуску нової студії.
Вона стосується будніх днів.
6:30 - "Ранок про Україну" (за зразком того, що йшло 2016-2017 року) (7:00, 8:00, 9:00 - Новини (по 7 хв.);
9:10 - "Суспільна студія. Ранок/День/Вечір" (11:00, 13:00, 15:00, 17:00 - Новини);
18:00 - Новини;
18:30 - Суспільна студія. Вечір (21:00 - Новини);
23:30 - Новини.
Це попередня сітка мовлення, яку розробив я. Прогнозую, що це найімовірнійий варіант. Але чекаю на ваші варіанти.
Забагато студій
  •  

Мих. Думич

#1737
Добре! Нехай о 19:30 будуть розслідування та документалка. Але, думаю, буде десь така сітка. Власне, як і в Угорщині на М1 (державний канал). Не музичний!
  •  

Мих. Думич

#1738
Пропоную нове голосування, яке триватиме 1 день. Я за те, щоб кошти на фінансування політичних партій пішли на розвиток Суспільного мовлення. Але і проти, бо це збільшить премій очільникам НСТУ. Що скажете?
UPD: Можна до загальної теми про Суспільне мовлення, якщо можна?
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

IANDROCOM

  •