Суспільне мовлення (Перший, Культура) [DVB-T2/супутник]

Автор sten, Червень 11, 2011, 11:03:49

Попередня тема - Наступна тема

Formally 20

#1980
Это не польская, а российская схема.
Потом эти российские методы позаимствовали в Венгрии, далее в Сербии (B92 и Prva), а позднее и в Польше.
Вспомините захват НТВ в 2001, отключение ТВ6 в 2002 ("шестая кнопка" в моём регионе проживания вешало всё время до отключения аналога), и захват коммерческих развлекательных каналов Ковальчуками.
  •  

Formally 20

  •  

kotenko.

#наташанемішай
  •  

kotenko.

Цитата: kotenko. від Жовтень 21, 2021, 20:32:05
Вікторина: якби ви були на місці Єрмака-Зеленського, що б ви робили далі після недавньої ситуації? Вгадаєте мої думки - отримаєте плюс в репутацію.

Так, як ніхто їх не вгадав, я ж їх і оголошу.

1) Під бюджет протягти поправку до закону «Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації», в якій НСТУ вилучають з переліку.
2) Внести зміни до профільного закону, які скасовують фінансування з Держбюджету і запроваджують абонетський збір, а по закінченню перехідного періоду ( в якому ще було б вищезазначене фінансування) виявилось би, що абонплати ще немає.
3) Зробити так, щоб на каналі "Дом" "чисто случайно" з'явилось так зване розслідування про НСТУ, про спецблагодійний фонд, і про "коханку Аласанії, заради якої він і залишився в Києві".

Та перші два варіанти привели б до вздрючення мене європейськими послами і ГОшками. Тож безпечнішим, як на мене, був би третій варіант.
#наташанемішай
  •  

BanderaTV

В Україну повертається Top Gear і буде виходити воно на UA: Культурі, але без звичних ведучих.
  •  

kram2000

  •  

BanderaTV

  •  

kram2000

  •  

kotenko.

#1988
10 січня Перший, Культура, Крим та UA:Київ йдуть на профілактику (06:27-14:00). Наймовірніше, будуть запускати HD-версії (якраз 5 тестів від Укркосмосу на Амосі є (12369Н8333, FEC 3/4), хоча на 11140Н30000 теж чотири тести). Інша ймовірна причина - час проведення зимової Оліміпіади стикується з профілактикою на Старлайтівських транспондерах.
#наташанемішай
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

kotenko.

Можете вважати мене, грубо кажучи, балаболом, але є висока ймовірність, що 10 січня відбудеться також і ребрендинг 4-х каналів (попереднє повідомлення в цій темі). Допетрав це минулого вечора, бо згадав один коментар під якоюсь новиною.

https://stv.detector.media/regionalni-movnyky/read/7051/2021-12-29-u-filiyakh-suspilnogo-khochut-rozvyvaty-dokumentalistyku/

"...
Киев 11:56 / 29.12.2021 Скоро уже всему этому "всё"... Колониальные "медиа" хватит. Ждем 10 января

Києву 12:06 / 29.12.2021 А що буде 10 січня?"
#наташанемішай
  •  

Formally 20

Словосочетание "Колониальные "медиа"" явно с медведчуковских методичек взяты
  •  

IANDROCOM

#1991
Почалася профілактика: Регіони пішли на автономне мовлення. А на UA: Київ, UA: Крим гцп і пищалка, знизу рухомий рядок з текстом про «Технічне мовлення»
Перший і Культура показують мультфільм, рядок теж присутній.
UPD: 06:36, Карпати не пішли, Буковину не зміг перевірити
UPD: 06:40, На UA: Київ і інших каналах де йде «Міжрегіональний потік» зник рядок.
  •  

kotenko.

#наташанемішай
  •  

kotenko.

#1993
Перший, Крим - чорний екран. Культура - зображення розділене наче, рядок той не знають, де й тулити.
Схоже, таки міняють апаратну.
#наташанемішай
  •  

IANDROCOM

Цитата: kotenko. від Січень 10, 2022, 09:47:42
Перший, Крим - чорний екран. Культура - зображення розділене наче, рядок той не знають, де й тулити.
Схоже, таки міняють апаратну.
Записуйте Культуру)
До речі, помітив що стрім Києва «впав», принаймні у ланеті він тепер безкінечно завантажується.
  •