Суспільне мовлення (Перший, Культура) [DVB-T2/супутник]

Автор sten, Червень 11, 2011, 11:03:49

Попередня тема - Наступна тема

admin

закривати потрібно

бо я не витримаю того хаю, що станеться у разі звільнення працівників
  •  

дрон

ІМХО, давно потрібно державне телерадіомовлення міняти на суспільне, як в усіх цивілізованих країнах.
  •  

kotenko.oleksander

Перший канал: йому допомагають поплавський та шустер, який  у 2007 р. повернув Бенкендорфа на Інтер!!! Такі паразитичні відносини довгими не будуть. :blush:
  •  

mikhail

Цитата: "sony" post=29469
Цитата: "Slushatel" post=29466
Цитата: "mikhail" post=29448він показує різний шлак... типу кроликів чи ще когось
а з іншої сторони люди дивляться це, мабуть тому, що їм набридло дивитись на політиків. За останні 2 роки Перший Національний, як ніколи, піднявся по рейтингу і вийшов в ТОП-10 телеканалів, про що свідчить недавно опублікована стаття в Телекритиці.
Цитата: "mikhail" post=29448UPD:
у цифрі Зеонбуда на УТ-1 своя сітка мовлення... наприклад під час того коли на звичайному ут-1 крутять телемагазин то на цифрі показують  старі заставки... і деякі програми відрізняються... але новини, футбол шахтаря... все як по плану... І ЩЕ ... на звичайному УТ-1 логотип меншого розміру... і там наприклад є титни під час футболу того ж Шахтаря і під час Євро було табло з рахунком, в Зеонбуді цього не було

Стосовно цього порівняння в мене склалось враження, що в цифрі я дивлюсь тестовий режим міжнародної версії Першого Національного, хоч офіційний запуск у вересні



Відмінність  дійсно є    а також логотип  як придивитись чорнуватий
та крім того цей логотип більший в розмірах...
  •  

Serhiy1970

А есть ли где-нибудь телепрограмма "ПЕРШОГО" который идёт в цифре DVB-T2 ?
  •  

Slushatel

Цікаво порівняти мовлення ПЕРШОГО  на супутнику і в DVB-T2.
  •  

Ігор

  •  

Slushatel

Цитата: "Ігор" post=34795На супутнику він з Ерою?

Я не знаю точно, але мені здається, що на супутнику Перший Національний працює  так, як в аналоговому мовленні з Ерою, а  коли повинна мовити Ера, напевно міняють програму. Бо в Т2 чомусь і в день міняють деякі програми і постійно крутять старі заставки Першого Національного. Навіть не цікаво дивитись той Перший Національний, що транслюють в Т2
  •  

sten

Цитата: "Slushatel" post=34797
Цитата: "Ігор" post=34795На супутнику він з Ерою?

Я не знаю точно, але мені здається, що на супутнику Перший Національний працює  так, як в аналоговому мовленні з Ерою, а  коли повинна мовити Ера, напевно міняють програму. Бо в Т2 чомусь і в день міняють деякі програми і постійно крутять старі заставки Першого Національного. Навіть не цікаво дивитись той Перший Національний, що транслюють в Т2
На спутнике УТ-1 транслируется вместе с Эрой, как и в аналоге.
УТ-1 в T2 это спутниковый телеканал Перший Ukraine, только с лого Перший и рекламой.
Таким образом в Украине на сегодняшний день существует три версии телеканала УТ-1:
1) Перший+Ера - аналог, спутник
2) Перший - цифра
3) Перший Ukraine - спутник
"Любое навязывание громадам механической унитарности, принудительных связей будет большой ошибкой, которая приведет только к сопротивлению, реакции, центробежности, или даст основу для новых междоусобиц"
Михаил Грушевский
  •  

Slushatel

Цитата: "sten" post=34801На спутнике УТ-1 транслируется вместе с Эрой, как и в аналоге.
УТ-1 в T2 это спутниковый телеканал Перший Ukraine, только с лого Перший и рекламой.
Таким образом в Украине на сегодняшний день существует три версии телеканала УТ-1:
1) Перший+Ера - аналог, спутник
2) Перший - цифра
3) Перший Ukraine - спутник

Не зрозуміло тільки одне, навіщо в Т2 давати Перший Ukraine тільки з лого Перший і, ще й крутити ці старі заставки каналу? :dunno:  Можна було дати в цифру 1-шу версію каналу УТ-1 і робити заміну програм в години мовлення Ери.  :good: Але я так розумію тут вже стоїть питання чи буде Ера мати свою супутникову ліцензію і піде з частот Першого Національного?
  •  

E.v.g.



Із 15 жовтня супутниковий канал Національної телекомпанії України «Перший Ukraine» вийде в ефір з оновленою сіткою мовлення та логотипом. Про це повідомляє прес-служба каналу.

 
На каналі новини виходитимуть щогодини кожного дня після 12:00 (крім вихідних). Окрім інформаційно-аналітичних проектів мовник планує показувати культурно-мистецькі, науково-просвітницькі, розважально-музичні, дитячі програми і фільми про українську історію та сьогодення.

 
Зокрема, в оновленій програмній сітці міжнародної версії Першого виходитимуть усі трансляції суспільно-політичних і культурних подій країни, архіви та нові випуски проектів Першого національного та програм сторонніх продакшнів.

 


Новий логотип міжнародної версії Першого національного

 

Також із 15 жовтня на сайті Першого національного з'явиться онлайн-трансляція каналу «Перший Ukraine», а з кінця листопада у супутникового каналу з'явиться власний сайт.

 
На супутнику канал з 1 вересня 2012 року доступний у більш ніж 30 країн світу. Сьогодні канал мовить у відкритому доступі на Amos-2.

 
Параметри супутника:
супутник: Amos 2 (4 ° W);
частота: 10.806 ГГц;
поляризація: H;
SR: 30000, FEC: 3/4;
стандарт: DVB-S/MPEG-2;
ID: Pershy Ukraine;
провайдер: Spacecom;
кодування: немає

 
Карта покриття сигналом супутника Amos-2

 
Нагадаємо, НТКУ отримала ліцензію Національної ради з питань телебачення і радіомовлення на супутникове мовлення під логотипом «Перший Ukraine» у вересні 2010 року.
  •  

Slushatel

Гарний буде логотип у Першого Ukraine з 15 жовтня, подивимось на програмну сітку
  •  

sten

Цитата: "Slushatel" post=34818
Цитата: "sten" post=34801На спутнике УТ-1 транслируется вместе с Эрой, как и в аналоге.
УТ-1 в T2 это спутниковый телеканал Перший Ukraine, только с лого Перший и рекламой.
Таким образом в Украине на сегодняшний день существует три версии телеканала УТ-1:
1) Перший+Ера - аналог, спутник
2) Перший - цифра
3) Перший Ukraine - спутник

Не зрозуміло тільки одне, навіщо в Т2 давати Перший Ukraine тільки з лого Перший і, ще й крутити ці старі заставки каналу? :dunno:  Можна було дати в цифру 1-шу версію каналу УТ-1 і робити заміну програм в години мовлення Ери.  :good: Але я так розумію тут вже стоїть питання чи буде Ера мати свою супутникову ліцензію і піде з частот Першого Національного?
Потому, что эфирных аппаратных у НТКУ только 2 поэтому так и выходят из положения, после отключения аналога нынешняя аппаратная, которая формирует сигнал УТ-1+Ера будет формировать сигнал Першого в T2, а вторая аппаратная, которая сейчас формирует сигнал Першого в T2 и Першого Ukraine будет формировать сигнал только для Першого Ukraine.
"Любое навязывание громадам механической унитарности, принудительных связей будет большой ошибкой, которая приведет только к сопротивлению, реакции, центробежности, или даст основу для новых междоусобиц"
Михаил Грушевский
  •  

vital-fm

Slushatel
"Ера" має окрему супутникову ліцензію, але також вона має і аналогову, ось і виходить, що вони підуть після вимкнення аналогу.
  •  

GMB

вот в Краматорске я заметил вечером, и сейчас, что картинка опережает звук - у всех так?
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •