ТРМ у Тернопільській області

Автор x2p, Січень 19, 2010, 23:35:28

Попередня тема - Наступна тема

Radio_2019

Сам дивуюсь. Щось зовсім не щастить Тернополю з Культурою.
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  

admin

Анекдот про ВАЗ та руки нагадати?

DVB

І це ж все нове обладнання. Лише в квітні запустили. Повинно все працювати як годинник.
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

Radio_2019

Виявляється, потужність в 105,6 зменшено вдвічі на час військового стану через фінансові труднощі. Виходить 500 Вт, але там явно менше, бо не те що в мене, а й у Збаражі немає сигналу.
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  
    Подякували за цей пост: Igor47

Igor47

Цитата: Radio_2019 від Липень 12, 2022, 10:29:32
там явно менше, бо не те що в мене, а й у Збаражі немає сигналу.
Є слабкий сигнал з шумом 105,6 лише на балконі (4-й поверх п'ятиповерхівки, балкон виходить на південь), в мехах квартири глухо.
Так само як і 87,5 з Бучача. Тому я їх одразу і не помітив((
Для порівняння 105,9 з Чорткова йде помітно сильніше (Tecsun PL-990x).
  •  

vital-fm

#890
У мене лише з піднятою антеною 105,6 працював.
Вже поправили.

Radio_2019

Справді виправили, тепер вже все добре, сигнал хороший.
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  
    Подякували за цей пост: Igor47

Radio_2019

#892
Нарешті за стільки днів налагодили звук на 94,4. Плюс там ще мовлення не з вежі РРТ, а з Оріону - інформація 100%-ва. Цікаво тільки, чому вони мовлять не з Лозової, як вказано в ліцензії. Навіть на якомусь з сайтів, коли писали про початок мовлення, то було вказано саме Лозову.
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  
    Подякували за цей пост: Igor47

vital-fm

Може планували переоформитись, як Промінь свого часу.
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

verxo

 На практиці: антена на оріоні - то десь ~80 метрів над землею. Субєктивно Хітфм найкращий сигнал.
У Лозовій вище - під 200, не дивно що кіловатний Люкс 104,5 найкращий прийом. По колії у вагоні є прийом за Золочів до Скваряви. (тлф з гарнітурою).

Radio_2019

На УР-1 (101,6) в Шумську сьогодні виправили звук, тепер остаточно. Зараз будь-які проблеми відсутні. Був виїзд команди з РРТ до Шумська та Кременця, за інші об'єкти не знаю.
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  
    Подякували за цей пост: admin, Igor47

Radio_2019

Культура на 94,4 знов мовчить, тим часом в УР-1 на 87,7 в декілька разів погіршився сигнал.
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  
    Подякували за цей пост: Igor47

Radio_2019

Мовлення 94,4 відновлено (і не набридло комусь його вимикати/вмикати? под стулом), на 87,7 з сигналом теж все добре.
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  
    Подякували за цей пост: Igor47

DVB

#898
Цитата: Radio_2019 від Липень 24, 2022, 08:53:22
(і не набридло комусь його вимикати/вмикати?),.
Там мабуть якісь проблеми з тюнером. Він постійно зависає і потрібно комусь приходити і перезавантажувати його. А якщо це не на об'єкті Концерну, то там нема постійного чергового персоналу.
Якщо це в них регулярно відбувається то може внести в таблицю по Тернополю, що мовлення Культури періодично відсутнє.
  •  

vital-fm

Може якось виправлять - з Променем ж такого нема.
  •