Приватні РПЦ

Автор pavlo_r, Травень 16, 2011, 22:06:48

Попередня тема - Наступна тема

neekeri

pavlo_r писав(ла):
Цитата всім за відповіді. Тепер мене цікавить суто філософське питання:
Чому, як Ви гадаєте, в такому місті як Львів немає жодного приватного РПЦ, а всі радіостанції, в тому числі 5 місцевих (офіційно 7), незважаючи на високу вартість задоволення, полізли на телевежу?

тому, що у випадку приватного РПЦ десь на вул. Кн. Ольги, годі покрити не те, що область, а навіть Підзамче чи Муроване. Якось будете в цих краях спробуйте прийняти польські станції. А так, основна завада на шляху прийому для цих районів - сам Високий Замок, стає запорукою хорошого сигналу.  
  •  

pavlo_r

admin писав(ла):
Цитатакажуть що реальних альтернатив немає. Начебто іншої точки щоб добре покрити місто (про область навіть не говориться) немає
Може й так. Колись 103,9 мовило з Листопадового чину. Не знаю як по місту, а на селі в мене тоді цю частоту ледь чути було. Мабуть альтернатива була не дуже і вирішили на Високий замок перенести.

neekeri писав(ла):
Цитататому, що у випадку приватного РПЦ десь на вул. Кн. Ольги, годі покрити не те, що область, а навіть Підзамче чи Муроване. Якось будете в цих краях спробуйте прийняти польські станції. А так, основна завада на шляху прийому для цих районів - сам Високий Замок, стає запорукою хорошого сигналу.
Ну в нас є ще одна природна завада - Цитадель, але це більше стосується прийому телебачення на вулицях Вітовського і Зарицьких.  
  •  

Vova.UA

pavlo_r писав(ла):

Може й так. Колись 103,9 мовило з Листопадового чину. Не знаю як по місту, а на селі в мене тоді цю частоту ледь чути було. Мабуть альтернатива була не дуже і вирішили на Високий замок перенести.
[/quote]
Жахливо приймалося :S Мені довго вдома прийшось помучитися, щоб біль-менш нормально настроїти 103,9. Хоча, при бажанні на тій вежі  антену можна і вище поставити.  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

AlexFM

Vova.UA писав(ла):
Цитатаpavlo_r писав(ла):

Може й так. Колись 103,9 мовило з Листопадового чину. Не знаю як по місту, а на селі в мене тоді цю частоту ледь чути було. Мабуть альтернатива була не дуже і вирішили на Високий замок перенести.
Жахливо приймалося :S Мені довго вдома прийшось помучитися, щоб біль-менш нормально настроїти 103,9. Хоча, при бажанні на тій вежі  антену можна і вище поставити.[/quote]


Учитывайте особенности ландшафта.  
  •  

Vova.UA

AlexFM писав(ла):
Учитывайте особенности ландшафта.

Та і по Львову сигнал був замітно гірший  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

neekeri

pavlo_r писав(ла):
ЦитатаКолись 103,9 мовило з Листопадового чину. Не знаю як по місту, а на селі в мене тоді цю частоту ледь чути було. Мабуть альтернатива була не дуже і вирішили на Високий замок перенести.
причиною зміни адреси мовлення 103.9 є зміна власників ТРК \"Пілот-Україна\"  
  •