Інтернет через цифровий сет-топ бокс

Автор sony, Квітень 15, 2012, 23:39:59

Попередня тема - Наступна тема

sony

Інтернет через цифровий сет-топ бокс (як вам така ідея? Адже багато сіл змогли би отримати інтернет.)

Якщо передається цифровий сигнал картинка через сет топ бокс, то що можна реалізувати передачу інтернету, але потрібен  розробити спец ресивер такий. Адже ідея дуже не погана і інтернетом забезпечили б населені пункти, адже покриттям же хвастаються, так би мовити нехай платний інтернет зробили б.
  •  

admin

#1
залишається проблема upload 
  •  

sony

#2
Думаю то дуже непогана ідея, досить таки вирішилась проблема в населених пунктах з інтернетом, а віддача мобільний GPRS, або щось би придумали, адже можна реалізувати спеціальний сет-топ бокс для інтернету і тб.
  •  

admin

#3
то не вирішення...то щось з чимось.
якщо тебе цікавить ця тема, то можеш звернути увагу на Великобританію.
Там наче подібне працює. 
  •  

oldman

#4
[quote="sony" post=2]Думаю то дуже непогана ідея, досить таки вирішилась проблема в населених пунктах з інтернетом, а віддача мобільний GPRS, або щось би придумали, адже можна реалізувати спеціальний сет-топ бокс для інтернету і тб.[/quote]
sony, так а кто ж мешает по такому же принципу пользоваться спутниковым интернетом? К тому же он, в отличии от 167-ми станций зеонбуда, доступен на всей территории страны. Дорого? Так ведь если бы Зеонбуд внедрял это по наземным сетям, было бы не дешевле. 
  •  

sony

Олдман а докладніше про спутниковий   інтернет просвіти  
  •  

mikhail

#6
а як таким чином можна забезпечувати інтернетом? в моєму розумінні є на тюнері роз'єм і підключаєш мережевий кабель від свого модему 
  •  

oldman

Цитата: "sony" post=22199Олдман а докладніше про спутниковий   інтернет просвіти
Та шо там просвіщати, в пошуку наберіть, там все написано. Але думаю, простіше і дешевше, 3G модем купити.  
  •  

admin

push on demand

яка різниця які біти гнати в ефір ;)  
  •  

mikhail

3джі модем маю... за 100 гривень маю лише якісь мізерні 5 гігабайт... змушений ним користуватись(  
  •  

sony

Та не тяне 3 джи  , тяне   джипиерес  і то  з такою швидкістю   довго шрузить сторінки  
  •  

Vova.UA

Цитата: "mikhail" post=22200а як таким чином можна забезпечувати інтернетом:? в моєму розумінні є на тюнері розєм і підключаєш мережевий кабель від свого модему
Про тюнери не знаю, а на платах (скай-стар і т.д. ) працює. Вихідний трафік - через мобільні мережі. А дехто ще й "рибалкою" займається - просто ловлять те, що інші качають, без вихідного трафіку  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Sid Meyer

Ничего хорошего с такого интернета (через эфирный STB) не получится. Недостаточный частотный ресурс даже для нескольких тысяч пользователей одного передатчика. Данные на передатчики все равно будут передаваться через спутник. В итоге такой интернет будет дороже и менее качественный чем обычный спутниковый асимметричный доступ.  
  •