Нікополь (місто)

Автор drezina, Січень 28, 2010, 19:28:39

Попередня тема - Наступна тема

Evgeniy

FM 88.0 / RADIO MEGAPOLIS NIKOPOL Tel: 073 401 4141 виконавець - пісня, під час новин: Novini година-хвилина (dynamic) ***** Pop Music + AF: 90,9; 105,2 + PI code: 62F9.
Такой точный RDS.
 •  
  Подякували за цей пост: Denis05ua

Radio_2019

Було: MEGAPOLIS FM / 88.0 NIKOPOL Tel: 0734014141   
Та ще старіший (хтось випадково додав у помітки): GORODFM / NIKOPOL' 88.0 MHz Tel: 056 4045454 (dynamic) + PI code: 62F9 + AF: 105,2.
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
 •  

Evgeniy

#167
Цитата: Radio_2019 від Березень 14, 2024, 22:26:05Було: MEGAPOLIS FM / 88.0 NIKOPOL Tel: 0734014141
А такого RDS я и не видел ниразу, видимо, кто-то его записал как предполагаемый. Думаю, после GORODFM его сразу изменили на тот, что я указал.
 •  
  Подякували за цей пост: Radio_2019

Evgeniy

Байрактар вернулся на 97,7. Через неделю после переноса Ретро ФМ в Энергодаре на 97,0.
 •  
  Подякували за цей пост: admin

admin

#169
Найскладніша ситуація спостерігається на півдні області, а саме у містах Марганець та Нікополь, які щодня потерпають від артилерійських обстрілів з боку тимчасово окупованого м. Енергодар Запорізької області. Збитки, які при цьому несуть компанії, зазвичай пов'язані із втратою передавального обладнання, яке розміщене на вежі Концерну РРТ. Так, обстрілом 24.02.2023 було пошкоджено обладнання, що належить ТОВ «РАДІО МІКС» (позивний «Інформатор ФМ»), відтоді мовлення ТОВ «РАДІО МІКС» відновити не вдалося.
В результаті обстрілу, який стався 09.03.2023 у м Нікополь знищено редакційне приміщення і обладнання «Виробничо-комерційної фірми «ТРК ТТ». В результаті радіомовлення на частоті 102,4 у м. Нікополі було зупинено. Компанія листом повідомила про це Національну раду. Мовлення було відновлене 17.08 після поставки нового обладнання та переїзду редакції до нового, більш безпечного приміщення.
          Проте впродовж року ситуація з обстрілами м. Нікополь лише погіршувалась. Знаходження вежі КРРТ у прямій видимості з окупованої території унеможливила проведення відновлювальних робіт. Крім того, впродовж року туди сталося декілька прямих попадань, які остаточно унеможливили передачу радіо та телевізійного сигналу.
          Наймовірніше, проблема відсутності мовлення у вказаних районах Дніпропетровської області залишатиметься актуальною і впродовж наступного року. Відновлення роботи вказаних суб'єктів у сфері медіа у повному обсязі можливо тільки після відновлення обладнання на вежі КРРТ, що наразі є неможливим через близькість ворожих військ, які ведуть постійні обстріли території м. Нікополь. Залишається також можливість переносу передаючого обладнання на інші висотні об'єкти. Щоправда тут є проблеми фінансового характеру, адже закупка нового обладнання та його монтаж в іншому місці потребує значних фінансових вкладень, що наразі більшість медіа дозволити собі не можуть. Існують  також і суто організаційні питання пов'язані із браком у містах Нікополь, Марганець та Покров відповідних об'єктів, які можуть бути використані для підвісу передаючого обладнання.

Березень 24, 2024, 18:56:03
Проте, після чергового влучання 27.08.2023, яке призвело до зникнення мовлення українських радіостанцій, на території м. Нікополь та прилеглих районах, знову було зафіксоване мовлення ворожих радіостанцій. А саме:
частота
позивний
якість прийому
1
92,1 МГц
Радио Жизнь
Впевнений прийом на території м. Нікополь та прилеглих районах.
2
99,1МГц
Авторадио Россия
Погана якість і фіксується тільки на території м. Нікополь
3
101,6 МГц
Радио 333
Впевнений прийом на території м. Нікополь та прилеглих районах
Відтоді, тобто з серпня 2023 року, фіксація ворожого радіо мовлення на згаданій території відбувається постійно.
Прийом телевізійного сигналу ворожих мовників також фіксується на території області. Проте не постійно, а епізодично. Детальніша інформація щодо прийому ворожого мовлення на території Дніпропетровської області станом на 31 грудня 2023 року надана  у таблиці:
Населений пункт (територія покриття)
Частота, МГц/   Канал прийому
Вид мовлення
 
Іноземна програма (позивний /логотип), країна належності
Додаткова інформація
Заходи реагування
Нікополь та прилеглі райони
 
89.0
 
РМ-еф
 
Радіо Маруся( РФ)
 
частота не використовується вітчизн. мовником. Прийом з Енергодар/ Мелітополь. Сигнал фіксується з моменту окупації частини Запорізької обл. Сигнал стабільний, гарної якості
поінформовано СБУ, ОВА, Національну раду
 
Нікополь та прилеглі райони
 
99.1
 
РМ-еф
 
Zа - радіо
 
частота не використовується вітчизн. мовником. Прийом з Енергодар /Мелітополь. Сигнал фіксується з моменту окупації частини Запорізької обл. Сигнал частково нестабільний, зникає за несприятливих погодних умов.
поінформовано СБУ, ОВА, Національну раду
 
Нікополь та прилеглі райони
 
104.7
 
РМ-еф
 
Zа - радіо
 
частота не використовується вітчизн. мовником. Прийом з Енергодар /Мелітополь. Сигнал фіксується з моменту окупації частини Запорізької обл.
поінформовано СБУ, ВЦА, НР
поінформовано СБУ, ОВА, Національну раду
 
смт Васильківка
 
29 аналог
 
ТМ -еф
 
РТР - планета, Звезда, РТР
 
Фіксується періодично, за сприятливих погодних умов. Трансляція з Донецька. Частота використовувалась місцевим мовником ТОВ «Електа». Ліцензія анульована. Фіксується з моменту окупації Донецька.
поінформовано СБУ, ОВА, Національну раду
 
 •  
  Подякували за цей пост: Evgeniy

Evgeniy

Ориентировочно с 4 апреля нет вещания 88,0 Мегаполис.
 •  
  Подякували за цей пост: BanderaTV

Evgeniy

Сегодня возобновило вещание 88,0 Мегаполис.
Ещё интересное вещание появилось пару недель назад на 99,5 - там идёт параллельная трансляция Ностальжи 102,4 ФМ, только сигнал послабее. Причём с утра на 102,4 было кратковременное отключение передачтика, а вещание 99,5 шло как ни в чём не бывало. Сигнал стабильный, поэтому вряд ли передатчик где-то дальше Никополя расположен.