Спорадичне проходження

Автор demidich, Липень 16, 2009, 06:38:12

Попередня тема - Наступна тема

SzymonPL

91.4 UR-1 Odesa (detune to get RDS), 92.4 Radio Maksymum Poltava - received today via Sp-E in Zary, Poland ;)


TV-Ukr

Оскільки в найближчий час спорадиків не очікується, то вирішив згадати, які спорадики приймав раніше. В минулому році приймав греків, яких ідентифікував за RDS на одній зі станцій. І коли я дивився на fmscan.org, звідки саме було проходження, то натрапив на фото телевежі у Волосі, і здивувався, що вона є монолітною, бо це навіть не столиця Греції. Хоча біля Афін на горі Парніта є така ж сама телевежа. В 2022 я приймав фінів, яких також вдалось ідентифікувати за RDS на одній зі станцій, але тоді я помилився зі станцією, яка мовила на 91.2 - скоріше за все, це було не NRJ із Сейняйокі, а Classic Hits із Лахті, оскільки пісні були відповідні: спочатку я чув Desireless - Voyage, Voyage, а нещодавно випадково натрапив на запис, який записував під час цього спорадика, і там була пісня Daft Punk - One More Time. Але оскільки на тому сайті, звідки я брав інформацію про те, які радіостанції мовлять у Фінляндії, на 91.2 було прописане лише NRJ, мені нічого не залишалось, окрім як записати його в список прийнятих станцій. Також в 2022 я приймав італійців - спочатку я зміг ідентифікувати Radio Deejay, але тоді це ні про що мені не казало, та й я вже не пам'ятаю, на якій частоті приймав його. Потім прийняв Radio Padova на 103.9, але не знайшов підходящого сайту з інформацією про радіомовлення в Італії. Проте залишились скріншоти зі списком частот, які тоді проходили, і якщо буде час та бажання, то можу пошукати ці частоти на fmscan.org. Щоправда, з того часу вже могли змінитись радіостанції на деяких частотах. А перший спорадик, який я прийняв й ідентифікував, був з росії. Тоді на 105.3 я прийняв Love Radio з Владикавказу. Спочатку я подумав, що цю станцію запустили на прикордонні для глушіння тоді ще працюючого Ретро FM із Шостки, хоча і чув в ефірі відбивки зі згадуванням Владикавказу. Лише потім зрозумів, що це був спорадик, хоча кацапи могли б будь-де запустити владикавказький ефір Love Radio, судячи з того, що в Мелітополі транслюється тюменський ефір Love Radio.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •