Цифрові антени

Автор димон, Травень 19, 2012, 16:45:37

Попередня тема - Наступна тема

admin

БЖ має бути між спліттером та антеною, тоді усе буде гаразд
  •  

fediv

Так, перехідний елемент блока живлення (той, який вставляється в антену телевізора) має бути між спліттером і антеною. Але для бажаючих якнайменше щось змінювати є спліттери, які "пропускають через себе" живлення до антени по одному з напрямів, такий спліттер можна підключати, де вам зручно, а не згідно з правилами. На спліттері навіть намальовано, по якому напряму від пропускає живлення до антени.
  •  

unknown

Сплиттер, применяемый в каб. телевидении, может иметь гальваническую связь (т.е. пропускать напряжение питания) или между всеми выводами или совсем не иметь гальванической связи, оба варианта в данном случае не подойдут. В первом случае сплиттер имеет обозначение All Ports Power pass, иногда дополненное красными линиями, показывающими проход питания. Иногда пропускают питание и сплиттеры, не имеющие таких обозначений. Выявляется мультиметром.
Выходов из ситуации три:
первый- открыть сплиттер и убрать дроссель от одного из выходов сплиттера, тем самым "отрубив" проход питания на этот выход;
второй- использовать ТАП минимального номинала на -6dB, он точно будет пропускать напр. питания только между двумя своими выводами;
третий- использовать т.н. спутниковый сплиттер, убрав дроссель от одного из его выходов.
  •  

alepanasyuk

Дякую всім, хто відгукнувся... Вирішив не морочитися із спліттерами, дросселями, ТАПами та вмовив батьків, зважаючи на відсоток перегляду супутникових каналів (яких переважна більшість) та аналогових (ПЕРШОГО та місцевої студії районного телебачення, які відсутній наразі в переліку каналів супутникового тюнера) та перенести антену, яка використовувалась дуже рідко, під'єднавши її до телевізора в кухні. Сигнал в такому разі не буде ослабленим, та й лишній раз чай поганяти стареньким можна  :super:  :)
  •  

fediv

Задали мені запитання, і не знаю, що відповісти. Може, радисти щось мені по ділу скажуть. Доказують мені читачі, що є якісь автомобільні супер-антени для прийому DVB-T (не прив'язуємось до DVB-T2), і ці антени забезпечують стійкий прийом навіть під час руху автомобіля. Ось чоловік мені пише
"специальные автомобильные цифровые антенны стандарта Т2 и Т в виде плавников как на БМВ,т.е с приемом при езде нет проблемы"
то чи є якісь антени "як на БМВ" чи це просто безтолкові розмови непрофесіоналів ?
  •  

admin

В движение прием цифрового сигнала намного хуже. Не знаю какими особенными свойствами может обладать антенна бехи по сравнению со стационарными
  •  

atmos

Цитата: "fediv" post=35314чи це просто безтолкові розмови непрофесіоналів ?
це просто безтолкові розмови непрофесіоналів

закони фізики ще ніхто не відміняв! А зробити щось, накшталт цього - багато розуму не треба!
  •  

taunt

Ну не скажите,антенны от БМВ должны,нет просто таки обязаны,быть самыми 'цифровыми').. Мне уже представляется слоган: ''ДМВ подконтрольны только БМВ!'' (-;
  •  

fediv

Ну й добре, що розмови про супер-антени БМВ - це лише розмови. А я вже боявся, що проспав якусь видатну конструкцію антени і навіть не згадав про неї в своїй статті про антени ДМВ. Дякую.
Це я пробував зробити деякий лікбез по антенах для цифрового телебачення для звичайних користувачів, ось тут:
http://tv-remont.info/publ/6-1-0-195
  •  

inna

Цитата: "fediv" post=35314Задали мені запитання, і не знаю, що відповісти. Може, радисти щось мені по ділу скажуть. Доказують мені читачі, що є якісь автомобільні супер-антени для прийому DVB-T (не прив'язуємось до DVB-T2), і ці антени забезпечують стійкий прийом навіть під час руху автомобіля. Ось чоловік мені пише
"специальные автомобильные цифровые антенны стандарта Т2 и Т в виде плавников как на БМВ,т.е с приемом при езде нет проблемы"
то чи є якісь антени "як на БМВ" чи це просто безтолкові розмови непрофесіоналів ?
Є такі спеціальні автомобільні антени, знайомі ставили разом з Трімаксом. Звісно, суперстійкий прийом вони не гарантують у дорозі по всій Україні, але кажуть, що це набагато краще за їхній минулий досвід ТВ а автомобілі.
  •  

taunt

Наверно речь идёт об автомобильной антенне Funke ADSC 470,стоимость которой свыше 400гр.,а вот о соразмерных цене,восторженных откликах слышать не доводилось..(-;
  •  

atmos

автомобильная всенаправленная антенна korona

  •  

Serhiy1970

Интересный приборчик для настройки антенн :



http://www.agsat.com.ua/index.php?productID=1425
  •  

atmos

Цитата: "Serhiy1970" post=36225Интересный приборчик для настройки антенн

это просто "свистулька" не более...

но за такие деньги прибор покупать даже смешно! Ибо настоящий ПРИБОР ДЛЯ НАСТРОЙКИ АНТЕНН дожен быть прибором, с возможностью просмотра различных параметров сигнала, а не напряжЁметр магнитного поля...

P.S. нормальный прибор для настройки антенн стоит от 1000 грн и до ... ))))
  •  

pavlo_r

Наприклад такий:

Ціна десь в районі 1000 грн. Прилад так собі, але для простих вимірювань згодиться. Вміє:
- міряти рівні сигналів з 1 ТВК - по 69 ТВК (OIRT), або в діапазоні частот 5-862 МГц
- показувати рівні одночасно по двох ТВК (для мене зручно)
- відтворювати звук (гучність не регулюється), в режимі прямого введення частоти можна слухати радіо, але це збочення як на мене.
- показує співвідношення сигнал/шум (на практиці часто показує, що визначити неможливо)
- і т.д.
  •