Антенны для приёма радиостанций

Автор AlexFM, Липень 01, 2011, 09:55:16

Попередня тема - Наступна тема

Crossovok

Оставите Новую Почту без работы? :)
  •  

Ігор

Цитата: "Crossovok" post=23982Оставите Новую Почту без работы? :)
ааа... Ні, не залишу. Але давайте десь через місяць ;) тому що в середу почнеться сесія буду щодня їздити в Київ потрібно багато грошей на дорогу. В яку суму обійдеться антена?
  •  

Crossovok

Не знаю, я давно покупал. Нужно звонить продавцу и спрашивать конкретно.

 PS Я не дистрибьютор, просто предложил координаты продавца.
  •  

Ігор

Ясно, дасте мені координати через місяць, а може і після сесії буду домовлятися.
  •  

Crossovok

  •  

samostav

Вот здесь http://www.roks.com.ua/ru/catalog/efir_tv/antens/dipol продают антенны для фм и нижнего укв.У меня есть уже 3-ел яги,хочу еще прикупить 5-ел яги за 160 грн.
  •  

Vova.UA

Що це в них за коефіцієнти підсилення такі "жирні" ???
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

дрон

Цитата: "Vova.UA" post=23995Що це в них за коефіцієнти підсилення такі "жирні" ???

Та це так виділили робочий діапазон на який антена розрахована.
  •  

Vova.UA

Цитата: "дрон" post=23997
Цитата: "Vova.UA" post=23995Що це в них за коефіцієнти підсилення такі "жирні" ???

Та це так виділили робочий діапазон на який антена розрахована.

88Мгц - 1 дБ, 100мГц 0дБ , 108 мГц -1 дБ ???
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Ігор

Хочеться знати коефіцієнт підсилення цієї антени.
  •  

Ігор

Тут підписані коефіцієнти підсилення антен.
  •  

Crossovok

Цитата: "Vova.UA" post=23995Що це в них за коефіцієнти підсилення такі "жирні" ???

 Это график зависимости усиления антенны от частоты.

 На сайте
 http://www.roks.com.ua/ru/catalog/efir_tv/antens/dipol
 у антенны "волновой канал 3 элемента - 88-108 мгц" опубликован неправильный график. Правильный график для этой антенны можно увидеть у такой же антенны на частоту 64-73 мгц.

UPD:

Цитата: "Ігор" post=24000Хочеться знати коефіцієнт підсилення цієї антени.

 У волнового канала 5 элементов усиление 8 дб, 3 элемента - 5 дб. У одиночного петлевого вибратора усиление 0 дб.


 Если кому-то нужна антенна с большим коэффициентом усиления, разумнее сделать антенный стек из нескольких волновых каналов, например 4 штуки (3 или 5 элементов).
  •  

Sid Meyer

У 3-елементного хвильового каналу коефіцієнт підсилення близько 5,5 дБ, 5-елементного - 8,5 дБ, 7-ел. - 10 дБ.
  •  

Vova.UA

Чомусь при прийомі ФМ-ок на "сітку" трохи туго працює РДС, і навіть деколи стерео пропадає, при тому, що сигнал досить сильний.
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

rl55

Цитата: "Ігор" post=30236Я більше року назад зробив, підсилювач swа 7777 дві провлоки по 70 см, зараз вона на висоті близько 7(?) метрів над землею.
UPD:
А в літній кухні автомагнітолою, і телефоном не приймається.
Ігор,на каком расстоянии принимаете и какая мощность передатчика?
На каких еще расстояниях удавалось принимать Вашей антенной (в обычных условиях приема)?
  •