Антенны для приёма радиостанций

Автор AlexFM, Липень 01, 2011, 09:55:16

Попередня тема - Наступна тема

Ігор

Значить щось із підсилювачем.
  •  

MrVlaDor

Цитата: "Ігор" post=33995Значить щось із підсилювачем.
Сейчас как раз прохождение усиливается на севере страны (на утро ну очень интересный прогноз, даже по моим меркам), так что однозначных выводов делать нельзя. Эксперименты с антеннами/усилителями лучше проводить в обеденное время, когда дальнего прохождения нет, а уровень ближних станций не сильно колеблется.
Оборудование: Elad FDM-S3 + 2 х Airspy R2 + 5 эл. Яги (гор. пол.)
  •  

kopop

Може бути. О а я щойно прийняв 106.8 з БЦ Ур-1 на 1 бал.
  •  

kopop

А плата swa 7777 підійде для прийому тропо?
  •  

Evgeniy

Цитата: "kopop" post=34119А плата swa 7777 підійде для прийому тропо?
Я на расстоянии от РПЦ от 5 до 8 км. пробовал использовать усилители и понял, что лучше без них. Из самых простых антенн 75 см штырь или "усы"(комнатная) неплохой вариант. На него принимал тропо до 400 км.
  •  

Ігор

За містом підійде, в мене такий підсилювач, а в місті теж згоден що краще не треба. Можна було б спробувати замінити телефон на автомагнітолу. В вашому випадку можна Піонер, в нього добра чутливість і вибірковість. Можна брати таку щоб там працював лише приймач, я собі так брав щоб дешевше.
  •  

kopop

Якщо підключити автомагнітолу у 220в то вона згорить?
  •  

Ігор

Так, згорить. Потрібен блок живлення 12В, 2А має вистачити.
  •  

kopop

  •  

Ігор

Його можна купити, або зробити. Я собі купляв на 1А, він з ним працює, але в мене їх двоє згоріли, і після обох раз виходила з ладу автомагнітола, хотя першого разу в ній пробився конденсатор (фільтр по живленню), який в результаті закоротив блок живлення. А другого разу перегрівся, і  змінний струм попав в неї, врятувати вже не зміг. Прийшлося купити іншу. На нову я сам виготовив блок живлення із "сильніших" радіодеталей. Зараз навіть не гріється.
Щодо струму, заміряв на максимальній гучності близько 1,8А, на мінімальній 1,2А.
  •  

kopop

Мені би не хотілося міняти приймач завтра зніму підсилювач з блоком з антени якщо ситуація не зміниться куплю ріжки
  •  

Ігор

  •  

kopop

Так, я підключив. Купив нову плату 7777 а стара в мене була 9999
  •  

Ігор

А зараз щось змінилося? Хотя краще перевірити коли з'явиться Радіо Нет.
  •  

kopop

Радіо Нет немає на 104.3 я прийняв на 3-4 бали гармоніку шарманки. Імхо, Радіо Нет не буде поки я не зніму підсилювач.
  •