Китайфони

Автор mikhail, Травень 21, 2012, 17:55:42

Попередня тема - Наступна тема

mikhail

ось нещодавно до мене вконтакті додається людина яка займається продажем різномантіної техніки з Китаю (мобільні телефони, планшети, і тому подібне) за дуже низькими цінами. Телефони це копії відомих моделей зі зімненим функціоналом і дуже низькою ціною. Кажуть що працюють напряму з заводом у Китаї тому так дешево. Незнаю чи вестися на такі штуки... хто з таким стикався? Одні кажуть що це добре а інші що ці телефони це повне лайно... ну я розумію що дешевше, але ж не кожен собі може дозволити оригінальний айфон. Ваші думки?
  •  

Ігор

В мене негативне ставлення до таких телефонів. Зараз їх якість краща, але можуть бути проблеми з інтернетом, а також з підтримкою jаvа.
  •  

mikhail

я начитався форумів і зробив висновок що це як пощастить... в когось на першому тижні загинається а у кого роки три служить
  •  

Viper2101

Юзав підробку соні еріксона ,камера не 5 .а 1.3. Файли при скачуванні не хоче розпізнавати,блютуз контактує з собі подібними китайцями,а госком весь ігнорує,не хоче пізнавати. Акумуляторів в комплекті зразу два,щоб було))),тв и фм працюють так собі на 2+,русифікатор на 4+. Заморочок хватає. Ніхто не гарантував довге життя цьому апарату. Для дитини гарний гаджет .
http://ua-phone.org.ua/kopii-sony-ericsson/x10-star-tv-kitajskij-sony-ericsson-x10.php
  •  

mikhail

я тут надумав купити айфон ф8 за 600грн. чи варто? ну щоб побалуватись
  •  

Sid Meyer

Ці телефони - копії тольки зовні. Електронна начинка зовсіи інша. Як правило базуються вони на слабких процесорах MTK і одній типовій схемі. Кількість мегапікселів зазвичай 1,3-2 незважаючи на написи на корпусі. Погана сумісність Bluetooth, або ж його зовсім нема недивлячись на пункт в меню телефона. Якщо є JAVA - значить глючить, користі немає. Прошивки ніким не тестуються, написали, залили в телефон, вмикають. Увімкнувся? - на продаж. В результаті велика вірогідність, що рано чи пізно при якійсь комбінації увімкнених функцій телефон перетвориться на цеглину. Вам дуже пощастить, якщо в сервісі знайдуть прошивку на ваш телефон (виробники її ніде публікують, та й сайтів у них нема).
Рік тому знайомий узяв такий за 600 грн. 2 сім-карти, телевізор - все як треба. Після першого включення телевізора телефон перестав дзвонити і приймати дзвінки. Працює лише як телевізор.
  •  

mikhail

так зрозуміло що зовні. а де брали?
  •  

Maxym_Mikava

Китайські копії відомих брендів справді варто не брати, а якщо ви хочете справді  недорогі китайські телефони, то варто купувати брендові телефони Київстар та Мтс, бо вони зроблені відомими брендами у більшості випадках на власних платформах. І тоді шанс купити "кота в мішку" спадає (звісно треба бути обачним коли купляєте)
  •  

Vova.UA

В китайчиках досить часто буває урізаний функціонал, порівняно з оригінальними телефонами. Наприклад - камера 0,3 Мп - досить поширена, мало вбудованої і оперативної пам'яті. Ну і з сервісним обслуговуванням туго
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Maxym_Mikava

Цитата: "Vova.UA" post=24619Ну і з сервісним обслуговуванням туго
Я є власником Київстар Аеро. Купив ще осінню. Згодом розмовний динамік полетів і здав в гарантію. То там сказали, що мій телефон у Львові не ремонтують і треба в Київ висилати  :evil: .
  •  

mikhail

от київстар мене бісить... тарифи з абонплатною всі... а без неї то  20 коп/хв на КС ... 70 коп на інші телефони
  •