Коли у вас з'явився інтернет?

Автор Sergey 89, Травень 26, 2012, 21:45:43

Попередня тема - Наступна тема

Sergey 89

Особисто в мене така історія.
2009
28 серпня - купив модем від КИЇВСТАР.
6 вересня - ввійшов в мережу Інтернет.
2011
вересень - модем поміняв на високошвидкісний інтернет.
  •  

AlexFM

Цитата: "Sergey 89" post=25054Особисто в мене така історія.
2009
28 серпня - купив модем від КИЇВСТАР.
6 вересня - ввійшов в мережу Інтернет.
2011
вересень - модем поміняв на високошвидкісний інтернет.

27 апреля 2003 года - телефония, апрель 2004 - сетевой.
  •  

Ігор

Wap доступом почав киристуватися в 2006, в червні 2009 почав коритуватися традиційним доступом в інтернет з телефону. Осінню в мене з'вився комп'ютер, і перед Новим Роком я купив собі Київстаровський модем. до цього просто підключав телефон замість иодему.
  •  

GMB

постоянный интернет через телефонную линию - с 2008
до этого вапом пользовался с 2006
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  

REX

На мобільному користувався інтернетом з 2003 року, але МТС тоді ще UMC дуже дорого і швидкість невелика. На данний момент влаштовує домашній безлімітний інтернет САТЕЛЛІТ НЕТ. Хто мешкає у власних будинках, проблема, треба купувати модем, що дорого і швидкість 1-2 МБіт, а через кабель кращє.
  •  

AlexDN

17 октября 2007 - впервые вышел через телефон, подключенный к комьютеру, через оператора Beeline (GPRS).
2007-2010 - пользовался GPRS/EDGE интернетом, используя самые выгодные на то время пакеты у различных операторов.
Сентябрь 2010 - CDMA (PeopleNet).
Февраль 2011 - EDGE от МТС, позднее 3G от Укртелекома через модем.
С  сентября 2011 - снова CDMA.
  •  

yes111

1. Приблизно у 2001-му на роботі - через локальну мережу, далі - проксі-сервер і DSL-модем ("виділенка")
2. Вдома - десь у 2003-му (Dial-up модем ZyXEL Omni 56k через COM-порт, провайдер Zeos)
3. Кінець 2008-го і донині - і вдома, і на роботі ADSL від "Укртелекому" (послуга "ОГО!"). Модеми ZyXEL P660RT2 в режимі роутера, далі через світч приєдную необхідну кількість комп'ютерів. На роботі, крім того, підключив точку доступу Wi-Fi (3COM OfficeConnect Wireless 54 Mbps 11g Access Point) - для суто внутрішнього застосування (з перевіркою MAC-адрес). Через неї заходимо зі своїх ноутбуків і мобільних пристроїв.
  •  

mikhail

гг мда... а я до 2008 року в інтернеті не був... з 2005 у мене комп і я не уявляю як цей весь час мона було ним користуватись без інтернету... у мою місцевість іза залізної дороги кабелів не тянуть... купили інтертелеком... мучилися з ним 2 роки... поки в кінці 2010 за хабар вмовили протянути куча кабелю і потім ще за хабар знайшлися порти яких у них без хабаря не було... так я підключив ОГО! Альтернативи нажаль немає...
  •  

RadioS

Я почав користуватись інтернетом в 2004 р, через моб.телефон оператора LIFE:),тоді за 1 гіг я платив 70 грн на місяці і швидкість була просто офігенно мала, потім з2008 року інтертелеком 75гр/міс 1.5гіга,швидкість сягала 100-150 кбіт/сек,нафоні попереднього оператора була просто ульотна швидкість, з 2010 року користуюсь ОГО від укртелекома,швидкість 10мбіт, 90 гр/міс,трафік не обмежений.
  •  

Vova.UA

Десь в 2005 з'явився телефон з GPRS, заходив на мобільні сайти.
Потім вже інший Сіменс з картою Лайф використовував, як модем до компа, потім СоніЕріксон(через який вже краще нет працював). Довго мав такий нет, бо альтернативи не було.
Десь 3 роки тому скинулися з сусідом на антену 2,4 Ггц, і підключились до ТзОВ Радіосервіс.
Так і сиджу на ньому до сьогодні, хоч і не задоволений ні стабільністю, ні швидкістю =(((
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

volh1

Знал о существовании оного с 1991 года (когда оно еще не было "интернетом", а было просто связью между вузами мира).
Пользоваться начал с 1998-го.
  •  

Sergey

Впервые подключил интернет в 2005 году - провайдер "Чёрное море" -
был тариф по траффику 100 мб в месяц - 60 грн.
2006 г. - перешёл на Dial Up от Фарлеп 60 грн. безлимитный
В 2009-м поставил ADSL Vega.
Сейчас пользуюсь ОГО! от "Укртелекома".
  •  

Sergey 89

До речі,вперше в інтерент ввійшов в кінці травня 2008 року з мобілки
так що перший раз це був тоді.
  •  

vital-fm

з січня 2007-го "Укртелеком".
починав від 128 кілобіт.
Зараз "Ого легкий".
  •  

Viper2101

З опера мини вышел с Сименса с65 в нет летом 2006г. Как гипер нет на юмс по 5грн.день,использовал тф ,как модем для комп.
  •